Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, TeraJacek napisał:

53437e4c3369f60ae18244f1f6554c4d.jpg

 

:obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama:

 

 

Potop polski  :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Milik raz lewą nóżką, poprawia głową i dopisujemy 3 pkt a Arek zamyka japy wszystkim pseudo znawcą.
2:1 do nas

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda z czarnuchami

Szczęsny - Piszczek, Pazdan, Cionek, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki - Milik, Lewandowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończyk chyba się naoglądał Kariusa i De Gei :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wreszcie, nasze POTĘŻNE 4-4-2 wraca :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by mogło zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chuj im ten var? Falcao to powinien nawet kartkę za to dostać a tu jeb, faul i 1:1

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po chuj im ten var? Falcao to powinien nawet kartkę za to dostać a tu jeb, faul i 1:1

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka



I jeszcze stał ten dzban blisko zawodników i miał to jak na ręce. Var jest świetny, to problem człowieka i jego ego: 'nie będę podważał swego autorytetu' i inne tego typu bzdety... wicie rozumicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami nie miał prawa przy tym faulu korzystać z VARu.

2_B82_D53_E_CD2_D_4_FAD_BF95_257703_FF0_

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy jak Marciniak i ten sedzia powinni dostac ostrzezenie po meczu, ze maja korzystac z var, a jak sie ponowi sytuacja to wylac na zbity pysk z turnieju i po problemie.

Takie cos psuje mecze... to nie ustawiona liga mistrzow gdzie tylko real wygrywa i wszystko im gwizdza. Kazdy gra jak rowny z rownym swietnie sie to oglada a sedziowie zaczynaja na starcie wypaczac wyniki.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z przepisami nie miał prawa przy tym faulu korzystać z VARu.
2_B82_D53_E_CD2_D_4_FAD_BF95_257703_FF0_BBB.png
Ale mógł polecieć i się wytłumaczyć, że chciał dać czerwoną kartkę i dlatego sprawdzał, tu pole do popisu jest duże, miało być sprawiedliwie a nie jest.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma pola do popisu, bo sam od siebie nie może podejść do ekranu. Musiałby dostać sygnał od VARowców z Moskwy, że powinien dać czerwoną i dopiero mógłby podejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, z varem to też jest tak, że zanim my obejrzymy powtórki, to ci sędziowie przy varze mają na to podgląd z bardzo dużej ilości kamer, więc główny sędzia dostaje info na słuchawkę czy zegarek że się pomylił. W sytuacji faulu nie dostał pewnie nic bo nie kwalifikowało się to na var ani na kartkę... po prostu panienki się położyły. Faulu nie było, ale sędziemu poszła jakaś zwara na inkubatorze widocznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie ma pola do popisu, bo sam od siebie nie może podejść do ekranu. Musiałby dostać sygnał od VARowców z Moskwy, że powinien dać czerwoną i dopiero mógłby podejść.
No dobrze sygnał od varovcow a to te łosie nie widzą, że nie było faulu? Nie mogli oni powiedzieć, że sprawdź sobie czy kartka się nie należy? Jasne, że mogli dać sygnał i gdyby się umieli komunikować to spokojnie by odwrócili sytuację ale do tego potrzeba odrobinę dobrej woli.
Tylko na tym mundialu to narazie wygląda tak jakby się dało małpie zegarek, niby spoko ale po co to nie wiadomo. I jeszcze takie pierdolenie, że sędziowie dostali przykaz żeby nie dawać za dużo żółtych kartek no to nie rozumiem albo faul się kwalifikuje na kartkę albo nie.
Sędziowanie jest słabe póki co.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze sygnał od varovcow a to te łosie nie widzą, że nie było faulu? Nie mogli oni powiedzieć, że sprawdź sobie czy kartka się nie należy? Jasne, że mogli dać sygnał i gdyby się umieli komunikować to spokojnie by odwrócili sytuację ale do tego potrzeba odrobinę dobrej woli.
Tylko na tym mundialu to narazie wygląda tak jakby się dało małpie zegarek, niby spoko ale po co to nie wiadomo. I jeszcze takie pierdolenie, że sędziowie dostali przykaz żeby nie dawać za dużo żółtych kartek no to nie rozumiem albo faul się kwalifikuje na kartkę albo nie.
Sędziowanie jest słabe póki co.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


No ale zrozum, że to co zrobił Falcao kakao i samuraj nie kwalifikowało się na nic przewrócili się obaj i tyle. Nawet jeśli boczni czy varowcy mu powiedzieli, że się pomyliłeś, to przecież on tego nie cofnie bo straci swój autorytet u piłkarzy i potem beda mu skakać po głowie. Czaisz?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony postawą Japonii.70 meczu w Kolumbia wywala piłkę na uwolnienie.Szoguny ładnie cisną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zrozum, że to co zrobił Falcao kakao i samuraj nie kwalifikowało się na nic przewrócili się obaj i tyle. Nawet jeśli boczni czy varowcy mu powiedzieli, że się pomyliłeś, to przecież on tego nie cofnie bo straci swój autorytet u piłkarzy i potem beda mu skakać po głowie. Czaisz?
No tak autorytet jak u Marciniaka

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wcisnęli Japończycy bramkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą grupa będzie POPIERDOLONA

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiedziałem że to będzie najbardziej wyrównana grupa, ale aż tak :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×