Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Senegal gra w 12tu, Milik po meczu dostanie ich obywatelstwo. 

Gramy słabo, chyba balonik poprawnego optymizmu poszedł się jebać. Jak się nie obudzą, to Japonia wytrze sobie nami podłogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy jakieś pomieszanie szybkich kontrataków z atakiem pozycyjnym. Ten który akurat ma piłę szybko zagrywa do przodu, a reszta truchcikiem zajmuje pozycje. Ktoś pewnie liczył że czarni zgłupieją przy takiej taktyce. :Gmoch:

 

Tak poważnie to Milik i Krycha do zmiany. Chyba jednak bardziej opłacałoby się dać szansę Góralskiemu, który jestem na 100% pewny przynajmniej pokazałby prawdziwą chęć do gry. (trochę go faworyzuje, bo znam go osobiście z Bydgoszczy, ale wiem też co z niego za chłopak)..

Ogólnie mam wrażenie, że u nas dużo złego powoduje to, że niektórzy "starsi", doświadczeni zawodnicy mają już jakby pierwszy skład z miejsca za samo nazwisko.

 

No nic, pozostaje liczyć na instynkt Lewego, a później może jakąś ładną składną akcję, która raz na jakiś czas naszym zawodnikom wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi nawet o Milika, ale na ok. 30-40 m od brani Senegalu nasi nie potrafią celnie podać. Zobaczcie wszystkie akcje - do przeciwnika albo do nikogo... 

Raz zajebiście wyszli z pressingu z pola karnego - jak Barca, ale magia się skończyła po wejściu na stronę przeciwnika. 

Mecz się nie skończył i możemy tak samo farciarsko strzelić :)

 

@Nóżka u nas są prawie sami starsi? Patrzyłem na Senegal to mają jakichś młodych łebków od biegania, ze zrywem. U nas jest ta sama kadra od kilku lat i prawie nie ma nowych młodych. Chociaz z drugiej strony jak są to grają jak Zielu albo Arkadiuszo...

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super błędy robią nasi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxxxxxxD Balon chyba pękł i jutro flagi z passatów poznikają. 

Akcja tak z dupy, że chyba jakbym miał wymyślić bardziej chaotyczną to bym sto lat siedział i nie dał rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakować całe to towarzystwo wzajemnej adoracji, wywieźć w pizdu, zaorać i zasypać metrem wapna żeby nie śmierdziało za bardzo.

Wstyd 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krychowiak, Milik, Cionek bardzo dobre zawody.....:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy zmienić hasło na autokarze na:

 

Dajemy dupy za darmo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas koszulkę na lewa stronę przerzucić: :siara:

 

56886840-0558-4AF5-B6F2-CA1B7614C131.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mam nadzieję, że Senegal ich jeszcze dobije i pokaże tym patałachom, że nazwiska nie grają tylko trzeba na boisku coś zrobić. 

Odpowiedni przeciwnik do sprowadzenia na ziemie tych nierobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senegal nie gra nic tylko są perfekcyjnie ustawieni i nas punktują. Kolesie wyszkoleni we Francji i Anglii wiedzą co to piłka. Fizycznie nas miażdżą. Coś czuje że ten mundial może być historyczny bo nie taki jak zawsze czyli ze 3pkt. Może być 0 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało... jak wygramy to się schlamy, jak przegramy też się schlamy, jak zremisujeeemyyy to się najebiemy :P

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski mówiący, że Senegal sprawia niespodziankę jak Japonia to jest kwintesencja jego wiedzy o współczesnej piłce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawalka pokazał kunszt taktyczny, przechytrzył go snoop dogg na ławce przeciwnika...

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senegal lepszy fizycznie i technicznie, imo najlepsza afrykańska drużyna w turnieju

 

Mogli wykazać trochę woli walki: agresywne spojrzenia, nie witać się przyjacielsko z przeciwnikiem, pressing itp

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic z Kolumbią o wszystko, jestem dobrej myśli :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta druga bramka dla Senegalu z tym kolesiem co wbiegł z poza lini boiska... to tylko przy naszym udziale taki kurwa kabaret :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ta trupa cyrkowa wraca już do Juraty - tam idealnie pasują, 15 minut biegania potem spacer i do fryzjera. Ani jaj, ani mózgów, o grze w piłkę nie wspominając. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2018 o 08:12, okoni napisał:

Tata @kill, będziesz jutro oglądał naszych w swojej specjalnej koszulce :lewy:, czy jednak wiesz, że przejebią i skupisz się na gierkach? :krysia:

 

22 godziny temu, kill napisał:

 

Nie mogę się doczekać tego blamażu.

 

 

 

@okoni

 

I jak się podobało? :Gmoch:

 

 

Ktoś może mi zarzucić, że zawsze jestem na nie.

 

Powiem tak. Uwierzę, w naszych piłkarzy jak przestanę ich oglądać na reklamach. Jak Nawałka przestanie mnie straszyć z etykiety jogurtów i napojów. Jak przestaną chlać na zgrupowaniach. Jak wezmą się kurwa, do swojej roboty, a piłka nożna będzie dla nich najważniejsza.

 

Zaangażowanie, gryzienie murawy, wysiłek, poświęcenie, chęć zwycięstwa, mniej cwaniakowania, mniej wyrachowania, mniej idealnie ułożonych fryzur i fikuśnych, wygolonych błyskawic. Tego zabrakło.

  • Like 5
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×