Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta druga bramka dla Senegalu z tym kolesiem co wbiegł z poza lini boiska... to tylko przy naszym udziale taki kurwa kabaret xzibit.png

Sędzia mu machnął żeby wszedł, więc wszystko prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krychowiak Man of the Match. Miał udział przy dwóch z trzech bramek w meczu. Szacun za wpływ na grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj normalnie ludzi telepalo z podniecenia przed meczem i nasi zweryfikowali   XD

Piekne gole, skladne akcje, podania Milika mistrzostwo swiata. Stara dobra repra do posmiania sie czego chciec wiecej? :27_sunglasses:

Balonik pekl. Najlepsze bylo te wielkie odliczanie przed meczem jacy to oni biedni beda bo tak ich zlejemy hah jakbym 11 ludzi z ulicy zebral i kazal im grac tak to wygladalo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale mam pytanie, bo się mocno poturbowaliśmy łychą przed meczem, o co kurwa chodzi z tą drugą bramka? Czy ten koleś wbiegł za pozwoleniem sędziego, czy po kontuzji, wbiegł sobie sam z siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale jakbym Wam powiedział przed mundialem, że będziemy mieli taki sam bilans jak Niemcy po pierwszej kolejce to bralibyście w ciemno xD

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi może i są niezli, nie twierdzę że nie. Ale przede wszystkim to chyba nikt im nie powiedział, że jeśli są wysoko w tym głupim rankingu fifa, to nie znaczy że z automatu, za zasługi, wygrywają z każdym kto jest niżej bez kiwnięcia palcem. 

Zawsze i wszędzie przeciętny ale gryzący trawę zawodnik ma u mnie większy szacunek niż megagwiazda, która ma w dupie i liczy że jej pole celemagnetyczne samo skieruje piłkę do bramki.

Można przegrać, oczywiscie że tak, ale trzeba chociaż udawać, że to nie było w planie od pierwszego gwizdka. Za porażkę w takim stylu jak dzisiaj powinni srogo po dupie zebrać, ale wszystkie eksperty tylko się będą użalać, jak to pierwsza bramka była stracona przypadkiem, w drugiej strzelił gość, który po kryjomu wbiegł na boisku i nikt go nie widział (gówno prawda) a jedyny słuszny gol to ten strzelony przez głąba krychowiaka, który bardzo słusznie zebrał kartkę za debilne zachowanie na początku (oczywiście Szpakowski nie mógł tej kartki przeboleć przez cały mecz xD).

Słabo jak sik węża i wstyd jak hui że tak powiem... 

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, okoni napisał:

Dobra, ale mam pytanie, bo się mocno poturbowaliśmy łychą przed meczem, o co kurwa chodzi z tą drugą bramka? Czy ten koleś wbiegł za pozwoleniem sędziego, czy po kontuzji, wbiegł sobie sam z siebie?

 

Wbiegł za pozwoleniem sędziego, jakieś 5 sekund przed "podaniem" Krychowiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, okoni napisał:

Dobra, ale mam pytanie, bo się mocno poturbowaliśmy łychą przed meczem, o co kurwa chodzi z tą drugą bramka? Czy ten koleś wbiegł za pozwoleniem sędziego, czy po kontuzji, wbiegł sobie sam z siebie?

 

Senegal wznowił, sędzia machnął ręką na tego kontuzjowanego żeby wszedł.  Nasz się zagapił bo myślał, że będzie zmiana. Czarny dostał piłę i po zawodach, bo nasz strzelił focha zamiast biec za piłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony przegrać ze Snoop Doggiem to nie wstyd

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 lat czekania i kurwa znowu to samo...

Milik i Cionek jedźcie do domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beardo0 napisał:

Z drugiej strony przegrać ze Snoop Doggiem to nie wstyd

W sumie to bardziej nasi przegrali niż Senegal wygrał... W sensie ich słabośrednia gra miała mniejszy wpływ na wynik niż nasza totalnie gówniana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beardo0 napisał:

Z drugiej strony przegrać ze Snoop Doggiem to nie wstyd

Snoop Dogg nafukany sniegiem lepiej zmotywował swoją drużynę niż Nawalka taktyk futbolu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie typujcie wynik meczu z Kolumbami mającymi brzytwę na gardle :Gmoch:

Albo zagramy najlepszy mecz od czasów orłów Górskiego albo... stary dobry mecz o honor z Kitajcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kownacki za Milika i Glik lub Bednarek za Cionka.Jedziemy z Narcosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Panowie typujcie wynik meczu z Kolumbami mającymi brzytwę na gardle :Gmoch:
Albo zagramy najlepszy mecz od czasów orłów Górskiego albo... stary dobry mecz o honor z Kitajcami

Kolumbia z nami nie wygra... Kolumbia nas rozjebie w mak. Przecież tempo meczu kolumbijczykow z samurajami to było nie wiem... o dwa tempa wyżej niż nasz. Nasi w pierwszej połowie grali tak jakbyśmy prowadzili 4-0. Do teraz to do mnie nie trafia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chciało w tym meczu. Zrobili z Pazdana rozgrywającego chyba, bo z Cionkiem najwięcej piłek mieli :D. Katastrofa totalna. Teraz podrażniona Kolumbia w drugim meczu kontra my, grający w 11 a nie jak oni w 10 i podający do przeciwników xD. Normalnie :braz: trofeum. Dać sobie wbić dwie bramki z własnych błędów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tu dużo pisaća92811000c398f920653e5f190609c1e.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

Stary alkoholik myślał że chlając na umór przez wiele lat ( stracił wszystko) osiągnął dno i niżej spaść nie można.

 

 

 

 

 

 

 

Ale jak obejrzał mecz z Senegalem to zrozumiał że się mylił. Polscy piłkarze osiągnęli dno dna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, rgomez napisał:
Stary alkoholik myślał że chlając na umór przez wiele lat ( stracił wszystko) osiągnął dno i niżej spaść nie można.  
 
 
 
 
 
 
Ale jak obejrzał mecz z Senegalem to zrozumiał że się mylił. Polscy piłkarze osiągnęli dno dna.
 

 

Zróbcie jakiegoś rodzinnego patostreama, porównamy kto wypadł gorzej xD

Kurwa jakie patologiczne porownanie, niektórym to już bije na dekiel zdrowo widzę, ludzie ochłoncie dobrze wam radzę. Bo te niezdrowe emocje wszędzie zaczynają być niebezpieczne :Gmoch:


_________________


Ja na razie nie napisze nic więcej, tylko to że mamy jeszcze dwa mecze. Muszę na spokojnie jeszcze raz zerknac ten mecz.

W skrócie napiszę że no niestety, ale nie wyglądało to dobrze hehe

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie najbardziej zawiodłem się na Arku i Piotrku.Naprawdę dziś w nich mocno wierzyłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zróbcie jakiegoś rodzinnego patostreama, porównamy kto wypadł gorzej xD

Kurwa jakie patologiczne porownanie, niektórym to już bije na dekiel zdrowo widzę, ludzie ochłoncie dobrze wam radzę. Bo te niezdrowe emocje wszędzie zaczynają być niebezpieczne Gmoch.png


_________________


Ja na razie nie napisze nic więcej, tylko to że mamy jeszcze dwa mecze. Muszę na spokojnie jeszcze raz zerknac ten mecz.

W skrócie napiszę że no niestety, ale nie wyglądało to dobrze hehe
Mamy jeszcze dwa mecze, tylko wystraczy, że Kolumbia zleje nam dupsko, że aż spuchnie i można wracać do domu. Przecież oni z nożem na gardle będą zapierdalać a nasi drepnac jak dzisiaj. Przegrywają w końcówce Senegal sobie klepie w środku a nasi się patrzą, żaden nie doskoczy, zero agresji, zero wszystkiego.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×