Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Messi chyba sam się wyeliminował z walki o złota piłkę w tym sezonie:notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej, że się Argentyna wcześniej od nas wypisze to żartowałem :(

 

Wojtek, Krycha i Bednarek odtchnęli z ulgą po wyczynie Kabajero. W kategorii komediowej jednak nie będzie złota. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miałem jeszcze jakąś wyrozumiałość dla Argentyny, ale po tym co zrobił Otamendi to niech pakują walizki i niech spiżdżają do chaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta Argentyna ma w ogóle powalczyć jak tam nie ma pomocy. Obrona, chmara Chorwatów i napastnicy. Żal na to patrzeć. Chorwaci zabili ich linią pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że trzeba będzie chyba wyskoczyć do Dalmacji na fazę pucharową, jakiś długi weekend, może być znowu goronco :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hacker25 napisał:

Dobra, miałem jeszcze jakąś wyrozumiałość dla Argentyny, ale po tym co zrobił Otamendi to niech pakują walizki i niech spiżdżają do chaty.

Chciałeś powiedzieć atomenda.

A ja głupi postawiłem na 1:2 bo uznałem, że Argentyna to raczej sobie poradzi z jedną bramką. A tu od jakiegoś czasu ich nie ma na boisku...

Edit. Zaorane, dobranoc. Łysy z brazzers z bramki już widzi kosę pod żebrami xD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Argentynie od lat to samo. Im formacja bliżej własnej bramki tym gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Polanga dalej najgorsza? Czy robimy EDYTĘ?

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas jak ich krzywdzą. To podchodzi pod prokuratora :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna, drużyna spod remizy :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I budowanie drużyny pod Messiego i to przez tyle lat. No głupkami są i tyle... tak jakby mieli grać przeciw delfinom które nie rozumieją taktyki. Wszyscy na świecie wiedzą jak Messi gra, ale nie... Messi i Messi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TeraJacek napisał:

To Polanga dalej najgorsza? Czy robimy EDYTĘ?

Jak dla mnie dalej nasi prezentowali się gorzej. Argentyna coś tam próbowała, w pierwszej połowie nawet jakoś tam grali. Nasi nie próbowali w ogóle, dopiero na sam koniec się obudzili.

Mimo wszystko licze, ze w meczu z Kolumbia się ogarną :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TeraJacek napisał:

To Polanga dalej najgorsza? Czy robimy EDYTĘ?

 

Messi ex equo z Milikiem walczą o złotego kutanga mundialu:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hacker25 napisał:


Tak samo można powiedziec o Lewym :xzibit:

 

A Lewy w ogóle piłkę powąchał w ostatnim meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hacker25 napisał:


Tak samo można powiedziec o Lewym :xzibit:

Nie no, Lewy walczy o złota piłkę z  Ronaldo. Coś tam marudził, ze go nie doceniają :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAMPAOLI, TY SIĘ JUŻ NIE WYGŁUPIAJ TYLKO WRACAJ DO POLSKI

 

155b16ae4461cc6db7c7560e240e3e82d169c9a5

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Internetach już wszystkie januszo-dzieciaki i te pseudo-eksperty na Chorwacje się przerzucają z naszych i Argentyny szczególnie :vxoAZzf:

I ogólnie każdy wiedział że HR była MISTRZEM POLSKI I ŚWIATA jeszcze przed turniejem i każdy na nich stawiał

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruba przesada ta Argentyna, nawet nas pobili jeżeli chodzi o frajerstwo :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklad_chorwatow.jpg

Bardzo możliwe, że ten obrazek jest starszy niż piłka nożna, ale ja go wcześniej nie widziałem :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale we wczorajszym meczu coś mi nie pasowało, skoro przedstawiono wizję trenera, że buduje kadrę wokół Messiego (czyli coś na podobieństwo Barcelony), to czemu ten Messi miał tak mało razy piłkę przy nodze? W Barcelonie co druga akcja idzie albo przez niego, albo przez Iniestę. A tu? Facet momentami wracał pod swojego stopera aby się pokazać i wyżebrać podanie. Nie wiem, czy tam jest jakiś kwas w tej ekipie, jebie mnie to, ale ogólnie gra drużyny która ma tyle piłkarzy na światowym poziomie, budzi politowanie. Niedługo to się każdy będzie modlił aby ich trafić w grupie, będzie kogo walić jak leszcza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi źle zrobił, że w ogóle wrócił do tego pierdolnika. Nie pojechaliby bez jego bramek i asyst w ogóle na mundial to by się narodowi, argentyńscy idioci czegoś nauczyli :30vm3cw:

Z drugiej strony tu też wychodzi "bezjajeczność" Messiego. On się nie nadaje na kapitana to raz; to jednak musi być ktoś kto mordę wydrze i sam da sygnał do zrywu. To samo widać w Barcelonie - kapitanem to powinien być ktoś z charyzmą (Puyol) albo chociaż szurnięty (Pique). W tym roku Cristiano odjedża Messiemu jak Shikanzen naszym Pendolino...

Lewy ma ten sam problem z rodakami.
Chłopak ma po prostu przegwizdane w zbiorowej świadomości. Nawet jakby musiał się cofać jak Messi, sam sobie podać i sam strzelić to na nim ciąży cała presja. Anka mu da buzi a Janusze - kurła oddawej piniondze za golarkę; wrzuci zdjęcie kobieta i jakiś Kapitan Schowek na Szczotki z Masaczjusets ma pretensje na Twiterze albo inny zryty łeb (pastor Choojecki) powie, że on sprzedał Polskę komunistom za pieniądze z Hujaweja xD (wszystko to nie jest zmyślone...)

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×