Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie jakiś otwarty mecz z dużą liczbą goli. I dobrze, oby jak najwięcej takich.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że nie mamy na tym turnieju póki co żadnej drużyny, która odstawałaby formą, Belgowie pokazują, że będą liczyć się w walce. Myślę, że przy sprzyjających wiatrach są w stanie zajść naprawdę daleko, kto wie. W meczu z Tunezją pokazali niesamowitą swobodę i bardzo skuteczny futbol. Skład mają bardzo mocny, a brak Naingollana może im tylko pomóc, bo to nigdy nie był tytan pracy. Lukaku dobry czołg :type:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takich pajacow jak gejmar czy pepe potrzeba kolejnej kartki za symulke, ktora do konca turnieju bedzie sie wyswietlac przy ich nazwisku. Powinna byc tez pokazana powtorka z var na stadionie, aby kazdy mogl to elegancko zobaczyc i patafianow wygwizdac. Wtedy dopiero idiota by sie rozplakal...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Bartek_Red napisał:

Biorąc pod uwagę, że nie mamy na tym turnieju póki co żadnej drużyny, która odstawałaby formą, Belgowie pokazują, że będą liczyć się w walce. Myślę, że przy sprzyjających wiatrach są w stanie zajść naprawdę daleko, kto wie. W meczu z Tunezją pokazali niesamowitą swobodę i bardzo skuteczny futbol. Skład mają bardzo mocny, a brak Naingollana może im tylko pomóc, bo to nigdy nie był tytan pracy. Lukaku dobry czołg :type:

 

Panama czy Tunezja to nie jest żaden wyznacznik siły Belgów, tak naprawdę to dla nich poważne granie zacznie się przy meczu z Anglią, wtedy będzie można ocenić ich realny potencjał na ugranie czegoś. Oni zawsze są tacy POTĘŻNI a potem okazuję się że meczą się z jakimiś Stanami po grupie czy dostają wpierdol od takiej Walii i odpadają zaraz.

 

Dodatkowo wyglądają dość przeciętnie i lekceważąco w obronie jak na razie.

 

Mówimy o tym samym Nainggolanie? :Gmoch: Bo mi on zawsze kojarzył się z najlepszym na świecie pomocnikiem box-to-box, biegał średnio kilka kilometrów w meczu więcej niż każdy na boisku, odbiory, bramki, asysty. No nie wiem, jeśli jest w formie to z nim może się równać tylko Kante. Poza tym na MŚ 2014 i EURO 2016 to był ich najlepszy zawodnik.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korea na razie fajnie grają.Meksyk nie może przebić się przez ich obronę.

 

Jaki pech Korei.Drugi karny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, neuro napisał:

Korea na razie fajnie grają.Meksyk nie może przebić się przez ich obronę.

 

W siatę są nieźli, to na pewno.

Piękny blok :banderas:

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAR działa całkiem spoko ale mogliby zacząć wyciągać wnioski z ułomności  tego systemu. Cziczarito ładną bramkę strzelił ale akcja rozpoczęta kosą na Koreańcu...

 

Jebańce co wycinają Mexico :obama:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patologia jest z tym brakiem kartek na mundialu.Korea po ponad 10 faulach dostaje pierwszą żółtą kartkę.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łokcie lecą dosłownie , dziś widziałem w porannym briefingu przeglądu sportowego że takie są niby zalecenia , pozwalać na ostrą grę lel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Danielski_82 napisał:

Łokcie lecą dosłownie , dziś widziałem w porannym briefingu przeglądu sportowego że takie są niby zalecenia , pozwalać na ostrą grę lel.

Czyki jednak, bo już pisałem,, że chyba musieli mieć  jakieś odgórne  polecenie, żeby nie sypać kartkami...

Tylko kurfa między ostrą grą a zwykłym boiskowym bandyctwem jest na moje spora różnica :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, było szkolenie, że sędziowie mają jak najmniej interweniować i przerywać grę. Ograniczać kartki ale dawać za ostre wejścia grożące kontuzjami (choć to nie żadna nowość). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TeraJacek napisał:

 

Panama czy Tunezja to nie jest żaden wyznacznik siły Belgów, tak naprawdę to dla nich poważne granie zacznie się przy meczu z Anglią, wtedy będzie można ocenić ich realny potencjał na ugranie czegoś. Oni zawsze są tacy POTĘŻNI a potem okazuję się że meczą się z jakimiś Stanami po grupie czy dostają wpierdol od takiej Walii i odpadają zaraz.

 

Dodatkowo wyglądają dość przeciętnie i lekceważąco w obronie jak na razie.

 

Mówimy o tym samym Nainggolanie? :Gmoch: Bo mi on zawsze kojarzył się z najlepszym na świecie pomocnikiem box-to-box, biegał średnio kilka kilometrów w meczu więcej niż każdy na boisku, odbiory, bramki, asysty. No nie wiem, jeśli jest w formie to z nim może się równać tylko Kante. Poza tym na MŚ 2014 i EURO 2016 to był ich najlepszy zawodnik.

 

 

 

Oczywiście masz rację, co nie zmienia faktu, że aby wpakować te kilka bramek Panamie czy Tunezji na turnieju MŚ, to trzeba jednak dysponować jakimiś umiejętnościami. Dwóch rywali rozklepanych zgodnie z planem, w rozkładzie mecz z Anglią, który będzie swojego rodzaju testem, ale dla Anglików :Gmoch:

 

Odnośnie Radji, to fakt, na poprzednich turniejach był czołową postacią Belgów, jednak jak sam napisałeś, to były lata 2014-16. Tamten Naingollan, a ten, który asystuje Liverpool'owi przy bramce na 1-0 w Rzymie, to jednak dwóch różnych piłkarzy. Ma 30 lat na karku, co w połączeniu z jego sposobem bycia (fajki, niekoniecznie treningi) sprawia, że nie jest już najlepszym przykładem dla młodych piłkarzy wchodzących do reprezentacji i ja się takiemu wyborowi trenera nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

Oczywiście masz rację, co nie zmienia faktu, że aby wpakować te kilka bramek Panamie czy Tunezji na turnieju MŚ, to trzeba jednak dysponować jakimiś umiejętnościami. Dwóch rywali rozklepanych zgodnie z planem, w rozkładzie mecz z Anglią, który będzie swojego rodzaju testem, ale dla Anglików :Gmoch:

 

Odnośnie Radji, to fakt, na poprzednich turniejach był czołową postacią Belgów, jednak jak sam napisałeś, to były lata 2014-16. Tamten Naingollan, a ten, który asystuje Liverpool'owi przy bramce na 1-0 w Rzymie, to jednak dwóch różnych piłkarzy. Ma 30 lat na karku, co w połączeniu z jego sposobem bycia (fajki, niekoniecznie treningi) sprawia, że nie jest już najlepszym przykładem dla młodych piłkarzy wchodzących do reprezentacji i ja się takiemu wyborowi trenera nie dziwię.

 

No tak teraz to wiadomo w jakiej sytuacji się znajduje teraz, trener go odstrzelił, obraził się i zakończył karierę.

Mi chodziło tylko o to co pisałeś o jego pracowitości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda następująco, jeśli Lew nie niuchnie jajec, przejebią ze Szwedami :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama::obama:

 

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Marciniak nie odgwizdał ewidentnego karnego.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ciągłe zbliżenia na Lewa i ta WSZECHOGARNIAJACA NIEPEWNOŚĆ co tym razem wygrzebał

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TeraJacek napisał:

Te ciągłe zbliżenia na Lewa i ta WSZECHOGARNIAJACA NIEPEWNOŚĆ co tym razem wygrzebał

 

 

Jakbyś zgadł xD na początku jak go pokazali z ręką w kieszeni, to się zastanawiałem czy ma ją w środku rozciętą żeby grzebać bardziej skrycie xD

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci Szwedzi frajerzy roku :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to to Niemców szanuję. Jak ktoś ma w ostatnich 5 sekundach wcisnąć to tylko oni. I jeszcze w 10 xD

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co sfaulował w takim miejscu w takiej minucie to powinien ładny opierdol dostać :janusz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×