Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Mundial w 4K i Laskowski kurwa wyjaśnił wszystko :kaz:

 

Okrutnik jebany to mu się udało.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie posłucham co eksperci w studio powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna: Wezmą rewanż w fifie w hotelu i można jechać na wakacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpalam konsolę. Po pijaku będę lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaven Bilić w ITV: „To nielogiczne. Tego nie da się wyjaśnić. Polacy wyglądali, jakby nie chcieli tu być. A przecież to niemożliwe, bo to mundial. Nic z tego nie zrozumiem, bo mieli też wielkie nadzieje, by zajść daleko. Zasłużyli tylko na jedną rzecz - pakowanie walizek”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slaven Bilić w ITV: „To nielogiczne. Tego nie da się wyjaśnić. Polacy wyglądali, jakby nie chcieli tu być. A przecież to niemożliwe, bo to mundial. Nic z tego nie zrozumiem, bo mieli też wielkie nadzieje, by zajść daleko. Zasłużyli tylko na jedną rzecz - pakowanie walizek”.

No dokładnie! Jakby nie chcieli tu być. Esencja tych występów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gary Neville: „Polska wyglądała jak banda desperatów. Cuadrado nie miał prawa dobiec do piłki przy trzecim golu. A on jeszcze znalazł siły, żeby tańczyć po wpakowaniu jej do siatki!”.

Przykro czyta się takie rzeczy

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełączam na comedy central i pierwsze co widze to reklama Warki z nawałkiem xD

Trafili w dychę, bo cała ta repra na tym mundialu to jedno wielkie comedy central.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to wszystko, nie daliście chyba zrobić sobie z mózgu papki - to była Kolumbia, my jesteśmy w hujowej zerowej formie, a żeby z nimi wygrać na dodatek kiedy mają nóż na gardle to byśmy musieli wznieść się na wyżyny jak za czasów Laty i innych orłów...

byli dwie klasy wyżej niestety.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Laptok chciałem to wrzucić po meczu z Senegalem, ale zapanowało wtedy jakieś wielkie oburzenie na wszystkich, którzy jechali po kadrze, więc się powstrzymałem  :p

Ale ten mem to jest trafiony w dychę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze mamy szanse, z pomocą Marciniaka zdobywamy trzy punkty z japońcami, a Fifa karze Kolumbię za koks od wujka Eskobara, i tak fartem wychodzimy z grupy. 

 

(żeby zebrać w pierdol od byle kogo) 

 

(chciałbym już koniec mistrzostw, aby przestać się wstydzić) 

:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się pisać nic , nie będę kopał leżącego jak wielu bo dla mnie to jest właśnie ta zjebana mentalność niektórych moich rodaków kopać leżącego . 

 

Mecz był chujowy , turniej był chujowy , w Argentynie serio nie było by żartów i memów ... oh wait 

 

Football , bloody hell ..

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mecz ma zostać powtórzony zaraz po karnym Błaszczykowskiego z Euro 2016 ponieważ obrońca Kolumbii przy ich golu faulował naszego zawodnika w polu karnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się pisać nic , nie będę kopał leżącego jak wielu bo dla mnie to jest właśnie ta zjebana mentalność niektórych moich rodaków kopać leżącego . 
 
Mecz był chujowy , turniej był chujowy , w Argentynie serio nie było by żartów i memów ... oh wait 
 
Football , bloody hell ..


Tak to można by pisać gdyby to było jednorazowe potknięcie. Co nasza „kadra” zdobyła w powiedzmy ostatnich 20 latach? Tak, uzurpuje sobie prawo do kopania leżącego w tym przypadku bo on nigdy nie stał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glik w wywiadzie zaraz po meczu ładnie Nawałkę wrzuca (nawet nie wpycha) pod autobus - był gotowy do grania i nie wie dlaczego nie grał od początku, że to chyba decyzja „techniczna” :30vm3cw:

 

Swoją drogą czekam ile goowna wyleje po zakończeniu mundialu. Może jakiś film dokumentalny jak po Japonia&Korea2002. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nasi przegrali ale grając przez cały czas tak jak w pierwszych 20 minutach nie powiedziałbym złego słowa, ale to co później się działo to jest naprawdę żenujące. Oni nawet dobrze sobie podać piłki nie potrafili a obrona to już w ogóle nie istniała. Ich gra na mistrzostwach świata była na poziomie 3 ligowej drużyny. To jest smutne, bo to pokazuje jak bardzo nie przygotowani byliśmy na ten wyjazd. Niestety ale trzeba wyciągnąć z tego jakieś wnioski i konsekwencje. Dzisiaj o godzinie 11:00 odbędzie się konferencja Nawałki i Lewandowskiego. Będą lać wodę na potęgę jaka to Kolumbia była dobra i że nie mogliśmy nic zrobić. Mam nadzieje że dziennikarze nie pozostawią na nich suchej nitki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czo ten Laskowski odyebał z tym 4K... :obama: Właśnie po to oglądałem ten mecz :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wychodzi na boisko, udaje że mu się chce a później po jakiś 15 niecałych minutach rozbiera się, okleja cały karteczkami z napisem "kopnij mnie" i kładzie się na środku z wypiętą dupą to co, mamy go bronić? Daj pan spokój, w takich sytuacjach trzeba kopać aż się buty zedrze.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien tych patafianów bronić ani w jakikolwiek logiczny sposób próbować tłumaczyć tego co się stało. Sami z siebie zrobili szmaty do podłogi i sami swoją postawą zasłużyli, żeby po nich jeździć.

Więcej reklam, więcej parówek, więcej myślenia o transferach, mniej grania w piłkę - nasz przepis na sukces.

Dziękujemy, wy**rdalać.

 

Co się najlepszego na tym mundialu związanego z naszą kadrą wydarzyło, to komentarz Jacka Laskowskiego, który to pięknie zaorał ibisy (https://www.youtube.com/watch?v=mO-OpFjHRbE - polecam serdecznie, bez miniaturki bo by mój post zajął pół strony) nawałki i niewątpliwie przejdzie do legendy, tak samo jak i nasza kadra po trzech porażkach, bo Japonia im zrobi to samo co Kolumbia.

 

 

 

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę nie tylko na te dwa mecze, no i jak na dłoni widać, że gramy super z kontraataku. Kiedy odzyskamy piłkę, dwa podania i już któryś z bocznych pomocników leciał jak pershing z piłką. Problem w tym, że naszą taktykę znali rywale. Umiejętnie się ustawili i trzeba było umiejętności do rozgrywania ataku pozycyjnego (których nie było). 

Też tak trochę się zastanawiam, czy dwa mecze przed mundialem to dość wystarczający czas aby zmieniać ustawienie? Wydaje mi się, że takie rzeczy szlifuje się dość długo, a nie na jednym zgrupowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze pisałem, że my nie mamy rozgrywającego - kiedyś coś tam próbował Obraniak, Roger, Mierzejewski. Teraz była gadka - mamy wreście rozgrywającego na poziomie, dobre dwie nogi, młody, przegląd pola niezły, gra w Napoli z kozakami - musi się udać. 

To się udało - w ataku pozycyjnym nie zagraliśmy nawet kilku dobrych podań podczas tych dwóch spotkań :30vm3cw:

a co znaczy lider i kozak w rozegraniu to nam pokazał James wczoraj.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×