Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny mecz :) zwlaszcza po tym poczatku gdzie powinno byc 2:0. Kibicuje Belgom bo jak nie w tym roku to nigdy... ich paka w koncu zaczyna funkcjonowac, a Vertonghen kasuje rowno. Niech Brazylia spierdala ze wzgledu na gejmara, bo ta ciota wystarczajaco obrzydzila mistrzostwa i juz nie moge na niego patrzec. Komentator mnie rozwalil tekstem, ze gejmar kupuje dzialke w Rosji, gdzie bedzie mogl zrolowac sobie trawnik i droge:qk2LI17:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jak nejmar zanurkuje jeszcze raz to sympatyczny Serb z gwizdkiem go dobije własnymi gołymi rękami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, neuro napisał:

Karny dla mnie.

 

No VARny ewidentny :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszą kontrowersję, bo Kompany ewidentnie kopnął Jesusa. Nie wiem czy sędziowie sugerowali się tym, że piłka zmierzała/znajdowała się już poza boiskiem, czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, neuro napisał:

Brazylia ma dziś trochę pecha.

 

No oprócz tego karnego to tak nie bardzo właśnie widać tego pecha :Gmoch:

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadziłem:))

Lukakau ile on waży 90 kg?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RENATU AŁGUSZTU :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia by to na luzie wygrała gdyby nie miała na boisku Neymara. Gościu rozgrywa tak fatalny mecz, że trener chyba musi dostawać białej gorączki. Ale nie zdejmie. Gwiazd się nie zdejmuje. To nic, że psuje w zasadzie każde podanie i każdą akcje pod polem karnym. Coś niebywałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kill napisał:

Brazylia by to na luzie wygrała gdyby nie miała na boisku Neymara. Gościu rozgrywa tak fatalny mecz, że trener chyba musi dostawać białej gorączki. Ale nie zdejmie. Gwiazd się nie zdejmuje. To nic, że psuje w zasadzie każde podanie i każdą akcje pod polem karnym. Coś niebywałego.

 

Nejmar? To co powiedzieć o Jezusku który gra w każdym meczu na MŚ od początku, a nie ma nawet asysty, nie mówiąc o bramce :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mogłem jarac się Nejmarem w Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nejmar niemalże umarł od dotknięcia w ucho a sędzia łajza nie odgwizdał trzech karnych na raz, wstyd

O bramkarz przechuj

 

 

Gramy jak najlepsi na świecie. Mundial dla nas, Niemców i Brazylijczyków skończył się w kazaniu xD

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że ta zgraja płaczków odpadła. Oni to nawet w 91 minucie muszą przysymulować, mimo że wynik niekorzystny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krosek napisał:

Całe szczęście że ta zgraja płaczków odpadła. Oni to nawet w 91 minucie muszą przysymulować, mimo że wynik niekorzystny.

Mając w awatarze czy gdziekolwiek coś związanego z Barceloną i wygłaszając takie tezy trzeba być dość odważnym :ronnie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie karnego z Jezusem nie bylo bo sam sobie wybil pilke i ten wslizg nie mial znaczenia. Jebany gej 2 razy probowal karnego przysymulowac... sedzia powinien mu takiego kopa w dupe zasadzic, ze dopiero by sie poplakal. Zupelnie zapomnialem, ze Brazylia ma w skladzie takiego swira palete jakim jest Douglas. Chyba kazdy pamieta jakie gosc robil wiatry na skrzydle w Bayernie i w tym meczu tez zrobil zdecydowana roznice a nie przypominam sobie, zebym go wczesniej widzial (no chyba ze wchodzil na ostatnie minuty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, TeraJacek napisał:

 

Nejmar? To co powiedzieć o Jezusku który gra w każdym meczu na MŚ od początku, a nie ma nawet asysty, nie mówiąc o bramce :Gmoch:

Bo Jezus jest od umierania na krzyżu, a nie od szczelania goli :duda:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Europa. Pomimo wielu niespodzianek w początkowych fazach to jednak myśl taktyczna króluje nad radosnym futbolem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jednak magikarp daje radę z niektórymi pokemonami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

xd

 

Kurde gdzie ta Brazylia z tamtych lat ..  Lukaku zajebisty po prostu dla mnie najlepesza 9 , beka z Mourinho ile on świetnych zawodników odrzucił to masakra w ostatnich latach ( tu mu odkupili Glazerowie ale też De Bruyne czy Salah )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwecja- Anglia :notsure: 

Do tego meczu to najwyżej malinowego reddsa :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×