Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile osób pomyślało 14 czerwca, że miesiąc później o medale powalczą Belgowie, Chorwaci i Anglicy, a tacy Niemcy, Hiszpanie czy Brazylijczycy nawet nie zagrają w półfinale.
Tylko o Francuzach praktycznie wszyscy mówili, że powalczą o medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile osób pomyślało 14 czerwca, że miesiąc później o medale powalczą Belgowie, Chorwaci i Anglicy, a tacy Niemcy, Hiszpanie czy Brazylijczycy nawet nie zagrają w półfinale.
Tylko o Francuzach praktycznie wszyscy mówili, że powalczą o medal.
Ja mówiłem że Chorwaci z grupy nie wyjdą, tymczasem półfinał i finał (mam nadzieję) będzie oglądany w mieście POTĘŻNEGO Luki Modricia

Piłka uczy pokory jednak :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie doszło do meczu dwóch najbardziej szpetnych drużyn na tym mundialu. Belgia- Chorwacja. - to komentarz najwybitniejszego znawcy futbolu w naszym kraju - mojej żony.

 

Fellaini kontra Vida. 

Modrić  kontra Kompany

 

:mog:

 

:obama:

 

 

 

Uczciwie przyznam, że Fellainiego to odesłałbym do domu za sam wygląda wszarza okrutnego. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Pani twierdzi, że najprzystojniejszym piłkarzem mistrzostw jestem ja :jaro:

Ale największym przekoksem jest Lukalu, czołg pancerny z hybrydą Terminatora T1000, murzyn surowym mięsem karmiony, pewnie musi molestować słonice, bo ze stodoły go na kopach wyrzucają. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chwilę temu widziałem reklamę Lenoru z Lewandowskim. Kurwa, ten facet się marnuje jako piłkarz! On powinien być aktorem. Chciałbym go zobaczyć jak reklamuje parówki z Lidla albo w ambitnej roli listonosza w M jak miłość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, okoni napisał:

Chciałbym go zobaczyć jak reklamuje parówki z Lidla

Ja w reklamie leku na grzybicę pochwy

Świąd, pieczenie, upławy, robert?

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te meczyki wczoraj jakieś czerstwe były

 

Rosja - Chorwacja dopiero w dogrywce się rozkręcił, ale Chorwacja w sumie zasłużona wygrana i lepsza piłkarska jakość.

 

Kovacic, Modric z Realu i Rakitic z Barcy raczej sprawy nie spartolą :-)

 

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam różne portale, poza tym chodzi mi o tweety tych wszystkich pseudo politykierów. Nie wiem jakie znaczenie ma czy to wp, onet czy inne dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukita to jest gość - trochę już podstarzały jak na piłkarza ale sam fakt, że ciągnie wraz z Krosem tyle lat grę Realu dużo mówi. Serio zaczynam myśleć, że Chorwacja może ugrać majstra, że Czipsów i fiszów może ukąsić to pewne- to nie impotencji ze Szwecji. Żabojadów stawiałem w roli faworytów na początku. Modricie ogrywają czerwone mordy, a później w finale skromne 1-0 i jest sensacja :Gmoch:

Godzinę temu, xavris napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-szpakowski-zaatakowany-przez-pracownikow-tvp-i-polityka-pis-6271125698439297a

Szpakowskiego nie trawie, pewnie jak większość z Was, ale tych ludzi to posrało ostro.

Ja tak samo (Daro na emeryturę) ale jak to przeczytałem to kopara w dole - idiotów nigdzie nie brakuje, ci ludzie obrażający Daro - OMG. To pokazuje w jakim jestesmy momencie jeżeli chodzi o nasz kraj - za byle bąka(czy to w lewo czy w prawo czy na żyda czyna unię) mogą cie pojechać, zniszczyć. 

Ja też się emocjonowałem grą Rosjan i po cichu im kibicowałem (gospodarz, słabsza ekipa) ale koszulki z sierpem i młotem na sobie przed TV nie miałem.

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerażające są te wspisy ci ludzie nie mają nic wspólnego z piłką , mecz był świetny a Rosjanie walczyli kapitalnie , atmosfera była zajebista , trenera Czerczesowa dla naszej kadry poproszę choć wiem że to nierealne . 

 

 

My mamy Krychowiaka i Lewego , orły polskie hehe , kurła :) Pan " nie jestem wyszkolony żeby przejsc dwóch i strzelić" za każdym razem mi się włącza teraz kiedy widzę Lukaku na powtórkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie radzę olać politykę i to wciąganie wszystkiego i wszystkich w ich chore rozgrywki. Niech się pałują.

 

A tymczasem dla rozluźnienia:

 

w2YdcswlFxP2Siqx.jpg

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pipka z tej Vidy, albo chwała tej wielkiej Ukrainie albo nie, a nie troszkę chwała bo na 100% to się boję. Najagorzej jak półgłówki biorą się za politykę i historię :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowałby do moich osiedlowych dresów, najpierw HWDP na 100%, potem jak policja wpada na osiedle to tylko na 50%, ale tylko z zamkniętej klatki schodowej przez okno, a jak wpierdol dostaną i im komórki skroją, to: ratunku, policja! 

:30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli już któryś jest taki hojrak to niech jest do końca, a nie pierdolnie coś mądrego albo nagra jakiś filmik bo tak modnie. Niech każdy zajmie się gra a politykę zachowa dla siebie. Mimo, że od samego początku mistrzostw jestem za Chorwatami to powinni karać za takie prowokacje czy wpieprzania polityki w sport. Może jakby dostał karę do końca mistrzostw to by zmądrzał.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulinhio wraca do klubu z którego Barca kupiła to za 40 baniek,teraz idzie na roczne wypożyczenie i opcją transferu definitywnego.Kurwa nie rozumiem tego zarządu.a44c77326689e8d2ac27027e589d38f7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś mistrzowie biznesu siedzą w zarządzie Barcelony :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak za jakiś czas Bartomeu dołączy do Rosella.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChU50% dostał ostrzeżenie od Fify.

To jest kara drugiego stopnia, bo pierwszy to pogrozenie palcem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Paulinho to dużo wiarygodnych źródeł podaje, że Guangzhou ma obowiązek wykupić Brazylijczyka wraz z końcem 2018 roku. Takie rozwiązanie wydaje się być prawdopodobne biorąc pod uwagę fakt, że w Chinach okienka transferowe otwierają i zamykają się inaczej aniżeli w Europie. Spokojnie, wiadomo, że zarząd Barcelony to bardzo często Janusze Biznesu, ale kurła myślę, że nawet po dwóch Wojakach typowy Sebix spod bloku lepiej by to rozegrał aniżeli samo wypożyczenie z OPCJĄ wykupu, więc tym bardziej ludzie, którzy jednak trochę w tym siedzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa niestety pojadę tylko na finał :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TeraJacek napisał:

Kurwa niestety pojadę tylko na finał :siara:

Nie ma nigdzie promocji na Harnasie a głupio jechać z pustymi rękami? :P

A tak serio to współczuje, bo atmosfera takiego oglądania meczu półfinałowego i finałowego w kraju, którego reprezentacja w nim gra to musi być coś niesamowitego, o czym 95% z nas się pewnie nigdy nie przekona :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Nie ma nigdzie promocji na Harnasie a głupio jechać z pustymi rękami? :P

A tak serio to współczuje, bo atmosfera takiego oglądania meczu półfinałowego i finałowego w kraju, którego reprezentacja w nim gra to musi być coś niesamowitego, o czym 95% z nas się pewnie nigdy nie przekona :/

 

No niestety jestem sam w firmie (sezon urlopowy) przekalkulowałem sobie to, niestety nie mogę jechać na tydzień, a nie mam nawet żadnego manekina którego mógłbym postawić zamiast siebie. Mój dalszy znajomy Lovro nawet mi już załatwił jakiś nocleg w Zadarze, u siebie niestety ma zajęte. JEŚLI więc Chorwaci przejdą Angoli to jadę tam w Czwartek w nocy dopiero, mam nadzieje wrócić w Poniedziałek :kwach:

Jak się nie uda sportowo, to i tak standardowo wjeżdżam tam we Wrześniu na miesiąc, ale to już nie te same emocje.

 

Także byle do środy :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×