Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Luis Enrique przejmuje reprezentację Hiszpanii.

Jak dla mnie dobra decyzja.

 

Edit. Jestem debilem - PRAWDOPODOBNIE przejmuje :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglicy już zaczynają z "Football's coming home" xD
Czyli w dupkę z Chorwacją i gorzkie żal. Nie ma chyba drugiego takiego kibicowskiego narodu podobnego do Polaków. Przed MŚ - kuuuurła jedziemy po mistrza; po mundialu - czemu te gamonie znowu przegrały, tato, przecież my (II vice)mistrze świata; 66'/74 pamiętamy!; gdyby nie te Niemce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, The_Siemek napisał:

Anglicy już zaczynają z "Football's coming home" xD
Czyli w dupkę z Chorwacją i gorzkie żal. Nie ma chyba drugiego takiego kibicowskiego narodu podobnego do Polaków. Przed MŚ - kuuuurła jedziemy po mistrza; po mundialu - czemu te gamonie znowu przegrały, tato, przecież my (II vice)mistrze świata; 66'/74 pamiętamy!; gdyby nie te Niemce!

 

Coming home? Nie mam nic przeciwko, ale futbolówkę niech zostawią w Rosji :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ich piosenka jest tak głupia, a oni ciągle ją wałkują. Jeszcze się nie skapnęli, że jest dla nich prorocza przy okazji każdej większej imprezy? :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kibicuję Chorwacji w tym meczu, ale wydaje mi się, że raczej się nie zregenerują. Mecz z nawąchaną mateczką Rasiją, kosztował ich pokłady energii, której raczej nie odzyskają. 

Chyba, że w końcu Rakitić się obudzi, bo od dwóch meczów biega jak na treningu. Modrić flaki pruje, a ten człapie jak czapla po stawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakiticia,to Ty szanuj.Facet zapierdala z tylu żeby Modric miał miejsce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, okoni napisał:

Bardzo kibicuję Chorwacji w tym meczu, ale wydaje mi się, że raczej się nie zregenerują. Mecz z nawąchaną mateczką Rasiją, kosztował ich pokłady energii, której raczej nie odzyskają. 

Chyba, że w końcu Rakitić się obudzi, bo od dwóch meczów biega jak na treningu. Modrić flaki pruje, a ten człapie jak czapla po stawie. 

 

Zatvori usta brancin ili jer cu udariti u lice :kanalie:

RAKITIC TO JE NASA RAKETA

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby te 22 lata temu oni to dla żartu nagrali, żeby wyśmiać to jaranie się na każde MŚ/EURO, ale przy każdym wyjściu z grupy to już piosenka wjeżdża nieironicznie :30vm3cw:
Już nr 1 na listach sprzedaży w UK xD

Rakitic to jest kozak i proszę nie obrażać blondasa!

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie puszczą jedyne słuszne "Coming home", spakują manele i wracają, najlepiej jeszcze dzisiaj.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie cwaniakujcie, bo Chorwaci są wypluci z sił i czołgali się strasznie w dogrywce padając od skurczy. Żeby im się to nie odbiło z Angolami :gmoch: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zawodników gra w dobrych klubach i jest przyzwyczajona do takiego tempa, a nawet pewnie jeszcze ma zapas

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że przy całej mojej sympatii dla Chorwatów nie dadzą rady Angolom. Zagrali dwie dogrywki z karnymi, jeszcze Rosja ich strasznie przeczołgała. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko zależy od dyspozycji dnia. Czasem nie trzeba być w pełni zregenerowanym i dać z siebie 100% żeby wygrać, bo jedna przypadkowa akcja może zadecydować o losach meczu.

Dlatego też trzymam kciuki żeby szczęście tego wieczora sprzyjało Lukicie i jego kompanom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za Chorwatami w **uj,  angoli nie cierpię za zbyt dużą pewność siebie - zawsze było fajnie z nich zwałę toczyć jak odpadali w przedbiegach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam też na mecz FRA-BEL. Oni mają też ciekawe sąsiedzkie podteksty. Oczywiście Francuzi ze swoim przekonaniem o wyższości nabijają się z mniejszego sąsiada (trochę jak my z Czechów).


Pamiętam jeszcze kilka francuskich żartów/anegdot, które to dobrze zobrazują:
Po czym poznać Belga w obuwniczym?
Jako jedyny przymierza kartony.

Dlaczego Belgowie nie jedzą M&Msów?
Za trudno obrać.

Jeszcze był żart o tym, że Belgowie wymyślili wycieraczki i zainstalowali je wewnątrz, bo plują jak prowadzą (jak dzieci). Nie pamiętam jak to dokładnie szło. Puenta była taka, że dopiero Polacy przełożyli wycieraczki na zewnątrz, żeby było łatwiej ukraść:30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam już sam troche dosyć tego nabijania się z gejmara, bo ile można. Ale to jest cholera dobre XD

02portugalska_kampania_az_75_8_wszystkic

To jest w ramach chyba można to nazwać kampanii społecznej portugalskiego Narodowego Instytutu Pogotowia Ratunkowego, mówiąca o tym, że 75,8% wezwań karetki nie ma uzasadnienia XD

Taki pocisk w słusznej sprawie? Można, jeszcze jak !

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, The_Siemek napisał:

 (trochę jak my z Czechów).

Problem w tym, że z Czechów śmieją się chyba tylko ułomne betony (czyli pewnie jakieś 3/4 społeczeństwa :D ), które nigdy u naszych sąsiadów nie były. Ten kraj jest o lata świetlne od nas, mentalnie i cywilizacyjnie. Wyjebali ze swojego życia sukienkowych, dawno rozliczyli się z komuną i teraz skupiają się na rozwoju i współpracy z Niemiaszkami. Nie skupiają się na  wiecznych problemach nie do rozwiązania, tylko zachowują praktycznie, mieli problem z maryhą, to ją zalegalizowali, i tak wszyscy palą ile palili, a przynajmniej mafia tym nie trzęsie i kasa idzie do budżetu. Nie udają, że nie mają burdeli, bo wiadomo, że i tak wszyscy ruchają na boku, niezależnie ile zdrowasiek klepią czołem dziennie. Jak jest jakiś problem, to go rozwiązują, aby obywatel miał w miarę z tego użytek, a nie robią z tego ideologicznych wojenek. I mimo że im ostatnio w piłce trochę siadło, uważam, że i tak mają lepszych piłkarzy i większe sukcesy na imprezach międzynarodowych. I tak naprawdę, jak tam jestem, to na te nasze pepiczkowate żarty, patrzą trochę z wyższością i przymrużeniem oka. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, okoni napisał:

Problem w tym, że z Czechów śmieją się chyba tylko ułomne betony (czyli pewnie jakieś 3/4 społeczeństwa :D ), które nigdy u naszych sąsiadów nie były. Ten kraj jest o lata świetlne od nas, mentalnie i cywilizacyjnie. Wyjebali ze swojego życia sukienkowych, dawno rozliczyli się z komuną i teraz skupiają się na rozwoju i współpracy z Niemiaszkami. Nie skupiają się na  wiecznych problemach nie do rozwiązania, tylko zachowują praktycznie, mieli problem z maryhą, to ją zalegalizowali, i tak wszyscy palą ile palili, a przynajmniej mafia tym nie trzęsie i kasa idzie do budżetu. Nie udają, że nie mają burdeli, bo wiadomo, że i tak wszyscy ruchają na boku, niezależnie ile zdrowasiek klepią czołem dziennie. Jak jest jakiś problem, to go rozwiązują, aby obywatel miał w miarę z tego użytek, a nie robią z tego ideologicznych wojenek. I mimo że im ostatnio w piłce trochę siadło, uważam, że i tak mają lepszych piłkarzy i większe sukcesy na imprezach międzynarodowych. I tak naprawdę, jak tam jestem, to na te nasze pepiczkowate żarty, patrzą trochę z wyższością i przymrużeniem oka. 

 

Spora liczba Czechów niestety nas nie lubi, w najlepszym wypadku są obojętni. Ale to bardzo wyluzowani i zabawni ludzie w większości, przynajmniej tych których poznałem.

Mentalnie są przed nami jakieś 10-20 lat, tutaj pełna zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Czech to jedna rzecz, która mi wyjątkowo utkwiła w pamięci, to jak po 4. roku studiów (czyli już kilka lat temu :P ) jechaliśmy do Czech właśnie na praktyki terenowe.

Jechaliśmy w stronę granicy jakąś taką typową polską pół-wiejską drogą, nierówną, z tym takim dziadostwem wylanym na środku drogi dla rozdzielenia pasów. Mijamy tabliczkę graniczną i wjeżdżamy na piękny, nowy, równy, pomalowany pasami asfalt. Taka sama wiejska droga jak u nas, a przeskok kosmiczny :)

Od tego czasu oczywiście u nas ogólnie są już lepsze drogi, a i u nich na pewno są też gorsze partie, ale ten motyw mimo wszystko utkwił mi w pamięci :P

No i jeszcze to, że przez prawie 2 tygodnie tam spędzone miałem wrażenie, że wszyscy są mili... tak po prostu, bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Spora liczba Czechów niestety nas nie lubi, w najlepszym wypadku są obojętni. Ale to bardzo wyluzowani i zabawni ludzie w większości, przynajmniej tych których poznałem.
Mentalnie są przed nami jakieś 10-20 lat, tutaj pełna zgoda.
Nie lubią nas za układ warszawski ale to polityka i chuj w nią.Dla mnie Czesi są obojętni.Tylko chciałabym żeby kiedyś nasza liga na.poziomie Czechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, okoni napisał:

Problem w tym, że z Czechów śmieją się chyba tylko ułomne betony (czyli pewnie jakieś 3/4 społeczeństwa :D ), które nigdy u naszych sąsiadów nie były. Ten kraj jest o lata świetlne od nas, mentalnie i cywilizacyjnie. Wyjebali ze swojego życia sukienkowych, dawno rozliczyli się z komuną i teraz skupiają się na rozwoju i współpracy z Niemiaszkami. Nie skupiają się na  wiecznych problemach nie do rozwiązania, tylko zachowują praktycznie, mieli problem z maryhą, to ją zalegalizowali, i tak wszyscy palą ile palili, a przynajmniej mafia tym nie trzęsie i kasa idzie do budżetu. Nie udają, że nie mają burdeli, bo wiadomo, że i tak wszyscy ruchają na boku, niezależnie ile zdrowasiek klepią czołem dziennie. Jak jest jakiś problem, to go rozwiązują, aby obywatel miał w miarę z tego użytek, a nie robią z tego ideologicznych wojenek. I mimo że im ostatnio w piłce trochę siadło, uważam, że i tak mają lepszych piłkarzy i większe sukcesy na imprezach międzynarodowych. I tak naprawdę, jak tam jestem, to na te nasze pepiczkowate żarty, patrzą trochę z wyższością i przymrużeniem oka. 

 

Dokładnie tak, z Czechów w Polsce śmieją się tylko niedoje.. umysłowe, które uważają Polskę za Chrystusa Narodów, który jest lepszy od każdego bo wiecznie cierpi.  No i, że śmiesznie mówią. Dla nich to my mówimy śmiesznie. :30vm3cw:

Czesi są lata przed nami, w większości aspektów. I zdaje sobie z tego sprawę każdy kto spędził u nich choć trochę czasu. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×