Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś pisał że Mandzu drewniany??? Hehe, to drewno jak ktoś o nim pisał dał finał. Szczerze kibicuje im od pierwszego meczu w tych mistrzostwach. Zasłużyli jak nikt inny.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja to jedyny zespół który nie kalkuluje wyniku w szatni. Należy im się puchar, bo inaczej to ja nie wiem co z tym futbolem będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pojechac ciapate zabojady i można ruda rakijke otwierac :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xavris napisał:
No i git. Momentami tak średnio to wyglądało, ale chociaż rozwiązanie  takie jak powinno  finał może być ciekawy, a najważniejsze, że przynajmniej mam komu kibicować.
Miłego wyjazdu [mention=54905]TeraJacek[/mention] 
przyslij nam kartkę na skrytkę pocztowa forumka

 

Jutro wyjeżdżam tylko jeszcze kurwa nie wiem gdzie :kaz:
Pewnie padnie gdzieś kolo Zadaru albo Splitu, bo jeszcze trzeba by było trochę poleżeć na plaży.

 

Haha Dzwoniłem do dwóch znajomych, jeden ten z którym praktycznie dorastałem od dzieciaka tam co rok się widzieliśmy, płakał biedny jak ze mną rozmawiał i mówił że mnie kocha i żebym przyjeżdżał bo chce mnie ucałować w czółko, chyba trochę się najebał jednak :vxoAZzf:


Co to meczu i świętowania, Będzie pewnie relacja i foty :Gmoch:

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuldi82 napisał:

Ktoś coś pisał że Mandzu drewniany??? Hehe, to drewno jak ktoś o nim pisał dał finał. Szczerze kibicuje im od pierwszego meczu w tych mistrzostwach. Zasłużyli jak nikt inny.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Bo Mandzukic jest drewniany to fakt, faktem też jest, że dał im finał:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IT’S COMING HOME! IT’S COMING! ENGLAND’S COMING HOME! XD

 

Muszę przyznać, że przynajmniej 5% sukcesu należy do mnie i słoika ajvaru. Czuję się moralnym finalistą MŚ. 

 

 

Jeszcze formalnie, bo nie wiem już czy dla jak piszecie czy serio, w sprawie ciągłych komentarzy o „ciapatych” i tych innych bzdur z dupy, bo już czytać tego spokojnie nie mogę. 

W jakim kraju europejskim jest jeden z najwyższych % muzułmanów? W Rosji - między 10 a 12% i to jest większy odsetek muzułmanów niż w „kalifatach”. We Francji 7-8%, w Belgii 6%, w UK 5%, Szwecja 6%. W żadnym z tych krajów nie ma mniejszości muzułmańskiej historycznie dłużej niż... w Polsce. BTW W reprezentacji Anglii żaden piłkarz nie jest muzułmaninem.

Edytowane przez The_Siemek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakitić dzisiaj zagrał po raz 70 w sezonie, a biega jakby niedawno wrócił z wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, The_Siemek napisał:

IT’S COMING HOME! IT’S COMING! ENGLAND’S COMING HOME! XD

 

Muszę przyznać, że przynajmniej 5% sukcesu należy do mnie i słoika ajvaru. Czuję się moralnym finalistą MŚ. 

 

 

Jeszcze formalnie, bo nie wiem już czy dla jak piszecie czy serio, w sprawie ciągłych komentarzy o „ciapatych” i tych innych bzdur z dupy, bo już czytać tego spokojnie nie mogę. 

W jakim kraju europejskim jest jeden z najwyższych % muzułmanów? W Rosji - między 10 a 12% i to jest większy odsetek muzułmanów niż w „kalifatach”. We Francji 7-8%, w Belgii 6%, w UK 5%, Szwecja 6%. W żadnym z tych krajów nie ma mniejszości muzułmańskiej historycznie dłużej niż... w Polsce. BTW W reprezentacji Anglii żaden piłkarz nie jest muzułmaninem.

Nie porównuj muslimów Ruskich do tych co się pasą we Francji czy Anglii - rozbestwieni socialem i łatwym życiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPLITE MOJ :banderas:

 

https://www.whatsupcams.com/en/webcams/croatia/split-dalmatia/split/split-riva-hrvatskog-preporoda/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w sumie co teraz taki Kalinić czuje, który strzelił focha na trenera i został odesłany do domu po meczu z Nigerią:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA tym pierwszym filmiku to myślałem, że straż wjeżdża gasić race, a to ekipa na HDSie wjeżdża XD

Ale radość ewidentnie wielka i chyba całkiem pozytywna. U nas by pewnie zostały zgliszcza po takiej bibie, na szczęście nam to nie grozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas to nawet jak się świętuje Nowy Rok to na Krupówkach witryny zabite dechami bo swołocz nie oszczędzi niczego...:30vm3cw:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JPRD . Chyba gorzej być nie mogło. On nawet w naszej piłce ligowej sobie nie radził

 

To już mogli dać Hajto , przynajmniej byłoby śmiesznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcie zrobili mu sekundę po ogłoszeniu wyboru? :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chuj, no i cześć :siara:

80 miejsce w rankingu FIFA znowu na wyciągnięcie ręki. Boniek oszalał! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo. Czytałem gdzieś kilka godzin temu, że taka jest propozycja. Liczyłem na kogoś z zagranicy jednak.
Bardzo ciekawe jak to wpłynie na ten (rzekomy albo nie) konflikt Kuby z Lewym. W końcu wujek zostaje "szefem".

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek zabiera opaskę Robertowi i daje Kubie .Robercik obrażony rezygnuje z gry w kadrze.W Lidze Narodów dostajemy ciężkie wpierdol od Włochów i Portugalii w pucharach nasze drużyny kończą przygodę w sierpniu a Rudy powie że to wina kibiców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy niech i będzie, ale szkoda że nie Kryszak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×