Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Boniek to chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po tych baletach gdzie Glik się popsuł. Chyba już bym wolał, żeby Nawałka został. Brzęczek, sręczek kierwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, tak moim zdaniem, to problem nie był z Nawałką tylko z tymi jełopami co biegali. Nie twierdzę, że selekcjoner był bez winy, ale jednak on tylko 'wydaje polecenia' a 'robi' ktoś inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boniek zachorował na to samo co Janek Tomaszewski i Dariusz Szpakowski, odsunąć go od funkcji kurla. Ale numer nam odstawił hahahahhaha :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór Brzęczka tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że daje sobie spokój z oglądaniem kadry. Życzę mu jak najlepiej itd., ale u nas jest potrzebna rewolucja w postaci spojrzenia na piłkę spoza naszej ligi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameby na Fejsie porównują Jurka do trenera Chorwatów, też nikt go nie znał, a sa w finale.. poziom piłkarzy jest u nas dramatyczny ale poziom kibiców jeszcze niższy 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzęczek? Szanuję mocno, jeszcze nigdy nie odpadł z żadnej wielkiej imprezy :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeraJacek pewnie znasz :)

 

Gurwa, to nawet w ucho wpada :)

Jakiś cover by się nadał z takim fajnym power metalowym pierd***nięciem w stylu Sabatonu :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boniek chyba na siłę chce być "innowatorem". Coś jak Jobs czy Musk... :jaro: 

Ciężko skomentować ten wybór. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek teraz mówi w radiu weszło, że drugim kandydatem był Piotr Stokowiec, śmiać się czy płakać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się ciesze że mam na to teraz TAK MOCNO WYEBANE :kaz:

45 minut temu, xavris napisał:

@TeraJacek pewnie znasz :)

 

Gurwa, to nawet w ucho wpada :)

Jakiś cover by się nadał z takim fajnym power metalowym pierd***nięciem w stylu Sabatonu :)

 

To podstawowa przyśpiewka teraz razem z Srce Vatreno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sracie o tym Brzęczku a identyczne głosy były przy wyborze Nawałkk, który wówczas był doceniany ale tylko w Zabrzu. Brzęczek coś fajnego zrobił w Płocku sparzył się w Lechii, nie wykonał zadania w Katowicach ale teraz będzie miał w teorii lepszych piłkarzy. Dajcie mu popracować i rozliczy się go po eliminacjach.

Jedyne co mnie tu uwiera to rodzinna koneksja z Kubą ale zobaczymy jak do tego podejdzie.

Dziś gra Górnik w Europie, oczywiście nie jest mi dane to obejrzeć... Oby się chłopcy nie zbłaźnili...

I brawa dla Chorwacji!

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie @malyksg86 racja.
Brzęczek ma na start większą wiedzą o ligowcach naszych niż trener zagraniczny. Naszych stranieri albo wszyscy znają, bo kozacy; albo są słabi :30vm3cw:
Powinni więcej ludzi z ligi wyszukać. Może jest gówniana, ale to jedyne miejsce z którego da się młodych Polaków wybrać, bez zbierania po jakichś odrzutach z innych reprezentacji (Cibicki albo inne... yyy nawet nie pamiętam jak się ten wybitny reprezentant nazywał... Boenische!). Powinna być zmiana pokoleniowa i tyle i bez brania za zasługi ludzi, którzy byli w szpitalu przez 3/4 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to on w dużej mierze przyczynił się do wczorajszego zwycięstwa.

 

36952079_1737081259737997_78197286724278

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona już drugie fisiado - Lenglet (i Pique na ławkę ;)) Nieźle, nieźle.
Jeszcze tylko autobus zbędnych zawodników z górki do jeziora zepchnąć i po kłopocie.

Czekam na ruchy Realu, bo to będą pewnie konkretne petardy :obama:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malyksg86 napisał:

Sracie o tym Brzęczku a identyczne głosy były przy wyborze Nawałkk, który wówczas był doceniany ale tylko w Zabrzu. Brzęczek coś fajnego zrobił w Płocku sparzył się w Lechii, nie wykonał zadania w Katowicach ale teraz będzie miał w teorii lepszych piłkarzy. Dajcie mu popracować i rozliczy się go po eliminacjach.

Jedyne co mnie tu uwiera to rodzinna koneksja z Kubą ale zobaczymy jak do tego podejdzie.

Dziś gra Górnik w Europie, oczywiście nie jest mi dane to obejrzeć... Oby się chłopcy nie zbłaźnili...

I brawa dla Chorwacji!

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Ta z Nawałką to był cud, a i tak w bardzo kiepskim stylu się pożegnał z kadrą. Widzę, że jesteś człowiekiem wielkiej wiary licząc na cuda przy każdym zakręcie. Fernando Santos mistrz europy, Roberto Mancini (kilka mistrzostw ligi, pucharów ligi) - nasi rywale. 

JERZY BRZĘCZEK rozwiązana umowa z Rakowem Częstochowa (po hujowych meczach), zwolniony z Lechii Gdańsk, z GKSu podał się do dymisji, SŁOWNIE JEDEN NIEZŁY SEZON W KLAPIE (PŁOCK). Jedyne z czego jest znany w świecie piłkarskim w chwili obecnej to bycie wujkiem Błaszczykowskiego. Jeżeli to są dla Ciebie wystarczające referencje na bycie selekcjonerem Polski to ok. Boniek napluł wszystkim w twarz, będzie jak zwykle to samo pieprzenie, zgrywamy się, sramy, Jureczek nowy jest, kadra w przebudowie i reszta tych bzdur. Gdybyśmy byli taką Litwą czy Ukrainą :Gmoch: to takiego noname można przełknąć ale nie w tym wypadku gdy jesteśmy w top10 rankingu fifa i prawie o mistrza świata się biliśmy...

 

a i jeszcze dodam, że sporo naszych graczy pracuje w dobrych klubach z wybitnymi trenerami, a tutaj autorytet ma im dawać facet, którego jedynym sukcesem jest awans do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. serio...:30vm3cw:

 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta z Nawałką to był cud, a i tak w bardzo kiepskim stylu się pożegnał z kadrą. Widzę, że jesteś człowiekiem wielkiej wiary licząc na cuda przy każdym zakręcie. Fernando Santos mistrz europy, Roberto Mancini (kilka mistrzostw ligi, pucharów ligi) - nasi rywale. 
JERZY BRZĘCZEK rozwiązana umowa z Rakowem Częstochowa (po hujowych meczach), zwolniony z Lechii Gdańsk, z GKSu podał się do dymisji, SŁOWNIE JEDEN NIEZŁY SEZON W KLAPIE (PŁOCK). Jedyne z czego jest znany w świecie piłkarskim w chwili obecnej to bycie wujkiem Błaszczykowskiego. Jeżeli to są dla Ciebie wystarczające referencje na bycie selekcjonerem Polski to ok. Boniek napluł wszystkim w twarz, będzie jak zwykle to samo pieprzenie, zgrywamy się, sramy, Jureczek nowy jest, kadra w przebudowie i reszta tych bzdur. Gdybyśmy byli taką Litwą czy Ukrainą :Gmoch: to takiego noname można przełknąć ale nie w tym wypadku gdy jesteśmy w top10 rankingu fifa i prawie o mistrza świata się biliśmy...
 
a i jeszcze dodam, że sporo naszych graczy pracuje w dobrych klubach z wybitnymi trenerami, a tutaj autorytet ma im dawać facet, którego jedynym sukcesem jest awans do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. serio...:30vm3cw:
 
Proponuję jakimś zimny kompres na czoło

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, malyksg86 napisał:

Proponuję jakimś zimny kompres na czoło

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Możesz zawsze merytorycznie odpowiedzieć na mój post jak masz chęć - ale jedyne co możesz napisać to: może się uda, cud itd.

 

Ja jestem spokojny ale nie mogę uwierzyć w tą kpinę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Brzęczek odbuduje Peszkina dla kadry :banderas:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz zawsze merytorycznie odpowiedzieć na mój post jak masz chęć - ale jedyne co możesz napisać to: może się uda, cud itd.
 
Ja jestem spokojny ale nie mogę uwierzyć w tą kpinę. 
Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że Brzęczek jakieś wyniki osiągał.

Po drugie, wiesz jaka jest różnica między trenerem z ekstraklasy a tym z primera division? Różnica jest w piłkarzach jakich mają do dyspozycji i w tym, że ten z ekstraklasy pracuje w dużo cięższych warunkach.

Nie wiem w czym lepszy od Brzęczka miałby być np taki Prandelli, który się przewijał w doniesieniach medialnych jako jeden z kandydatów

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, malyksg86 napisał:

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że Brzęczek jakieś wyniki osiągał.

Po drugie, wiesz jaka jest różnica między trenerem z ekstraklasy a tym z primera division? Różnica jest w piłkarzach jakich mają do dyspozycji i w tym, że ten z ekstraklasy pracuje w dużo cięższych warunkach.

Nie wiem w czym lepszy od Brzęczka miałby być np taki Prandelli, który się przewijał w doniesieniach medialnych jako jeden z kandydatów

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Patrze, że Ty poszedłeś w ciężkość warunków = słaba liga, słabi piłkarze :ronnie: no tak ale analogia -  w większości mierzysz się z takimi samymi miernotami jaką jesteś.  

W lidze angielskiej są wybitni trenerzy i bardzo dobrzy piłkarze i z takimi samymi się mierzysz, ale to klapa jest najcięższa na świecie :30vm3cw:.

Ciężkie warunki ? :Gmoch: to może do biedry na kasę niech idą ci trenerzy i piłkarze, a nie w takich ciężkich warunkach pracują.

Prandelli w czym lepszy ? choćby był wicemistrzem na takiej małej imprezce jaką są mistrzostwa europy. Ja wiem, że Brzęczek też zdobył puchar sołtysa i trofeum żubra ale mimo wszystko wyżej stawiał bym Cesare.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrze, że Ty poszedłeś w ciężkość warunków = słaba liga, słabi piłkarze :ronnie: no tak ale analogia -  w większości mierzysz się z takimi samymi miernotami jaką jesteś.  
W lidze angielskiej są wybitni trenerzy i bardzo dobrzy piłkarze i z takimi samymi się mierzysz, ale to klapa jest najcięższa na świecie :30vm3cw:.
Ciężkie warunki ? :Gmoch: to może do biedry na kasę niech idą ci trenerzy i piłkarze, a nie w takich ciężkich warunkach pracują.
Prandelli w czym lepszy ? choćby był wicemistrzem na takiej małej imprezce jaką są mistrzostwa europy. Ja wiem, że Brzęczek też zdobył puchar sołtysa i trofeum żubra ale mimo wszystko wyżej stawiał bym Cesare.
Wiedziałem, że wyskoczysz z tym euro. Tak szczerze mi powiedz czy uważasz, że ten sam Cesare osiągnąłby z Płockiem piąte miejsce w lidze?
Co do tego porównania które wyśmiałeś to już Ci tłumacze, że wiedza i treningi takiego Brzęczka są zapewne na takim samym poziomie jak np Kloppa, tylko problemem Brzęczka jest to, że on nie ma szans trenować zespołu z bundesligi żeby się pokazać na arenie międzynarodowej, to samo było z Nawałką.
Ja nie twierdzę, że Brzęczek jest naszym zbawieniem ale twierdzę, że nie jest nim trener z zagranicy bo mówi w obcym języku.

Ta kadra potrzebuje przebudowy i odmłodzenia, jak piłkarze potrzebują trenera z nazwiskiem to cóż, pożegnałbym piłkarzy bez żalu, skoro reprezentowanie Polski to za mała motywacja do gry. A zacząłbym już od ligi narodów i nie powołał nikogo, oprócz Fabiańskiego, kto brał udział w tej 15 minutowej hańbie i sraniu na polskiego kibica w meczu z Japonią.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prandelli jest jako tako obyty z piłką na najwyższym poziomie, a Brzęczek ... :)

Dobra nie ma co tutaj się przekrzykiwać bo dla mnie to strzał w twarz ze strony Bońka.

Już lada chwila Jurek będzie mógł mnie do siebie przekonać - Liga narodów, obawiam się tylko, że kadra będzie nie zgrana, za mało czasu, to tylko test mecz:Gmoch: i reszta bzdur.

Czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×