Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyjemy, zobaczymy. Mnie osobiście wybór Brzęczka cieszy - wolę młodego, polskiego trenera, znającego realia, który wydaje się mieć wiele cech wskazujących no to, że będzie dobrym trenerem niż zblazowanego gościa z zagranicy (z mniejszymi lub większymi "sukcesami"), który będzie miał generalnie wyjebane na naszą kadrę.

 

Brzęczkowi zapewne najtrudniej będzie dotrzeć do piłkarzy, zwłaszcza tych z wygórowanym ego, ale cóż, za lubianego Nawałkę też nie powalczyli ani trochę, więc gorzej być nie powinno. A z tego co dochodzi z Płocka, to akurat Brzęczek ma odpowiedni charakter do ogarnięcia tego burdelu. Ja tam mam minimum nadziei, aczkolwiek chciałbym zobaczyć zdecydowane ruchy nowego selekcjonera w kwestii polityki kadrowej.

 

Ed: No i Dyja od przygotowania, to wydaje się ogromny plus, chociaż ciekawe, czy znakomitą pracę w klubie przełoży na reprezentację.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Stanowskiego, nie przepadam za Weszlo, sceptycznie podchodzę do Brzęczka, ale ten tekst polecam na zbyt gorące głowy:

http://weszlo.com/2018/07/12/najglupsze-teorie-temat-zatrudnienia-brzeczka/

 

Cytat na zachętę dla leniwych:

"Moim zdaniem trener wchodzi do szatni, potem wychodzi na trening, potem przygotowuje odprawę, a na końcu piłkarze spotykają się w hotelowym pokoju i mówią do siebie: – Ty, niegłupi ten gościu.

Albo spotykają się i stwierdzają: – To jest totalny kretyn.

I na pewno nie jest tak, że spotykają się i mówią: – Niegłupi ten gościu, ale go nie szanuję, bo z Płocka."

 

I chyba porobię sobie screeny z tych Waszych paranoi i lamentów, bo jeszcze się okaże że się przydadzą jak będziecie się zachwycać kolejnymi eliminacjami.

Czego sobie i Wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jusz za cztery lata polska z Jurkiem miszczem swiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda że Peszko po trzech dniach jak przestał pić rozpoznawał trenera? szkoda tylko że Smude:auij5j:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


No ciężko coś powiedzieć konkretnego o Brzeczku osobie nie oglądającej od lat polskiej ekstraklasy , przede wszystkim jest on dla mnie postacią z TEJ drużyny nie żadnym "wujkiem" . Google podpowiada że raczej nie ma za wiele doświadczenia , ale skoro teraz taki trend że byli zawodnicy probóją trenerki z miejsca obejmując stanowisko selekcjonera .. Czuję że chyba warto jednak zaufać Bońkowi , z drugiej strony dupa trochę boli skoro był do wzięcia Prandelli jestem pewien że nadał by większy sznyt całej naszej obronie , aż ciężko uwierzyć że mający takie kontakty Zibi tego nie ogarnął , pewnie o hajsy chodziło :)
 

 

Edit : 3h później takie coś czytam 



Lewandowski był wówczas jeszcze piłkarzem Lecha, ale już wiadomo było, że za moment pójdzie do dobrego zagranicznego klubu, który załatwiał mu jego agent Cezary Kucharski. Jakież było zdziwienie "Kucharza", gdy w czasie zgrupowania kadry wpadł niezapowiedziany do warszawskiego hotelu Sheraton, a tam zobaczył, jak przy stoliku siedzi jego piłkarz Lewandowski z innym menedżerem Wolfgangiem Vöge w asyście Kuby Błaszczykowskiego i… Jerzego Brzęczka. Było jasne, że prowizja od takiego transferu (a potem następnych) będzie gigantyczna, a zostanie agentem "Lewego" to będzie złoty strzał.

 

 

Dla Kucharskiego stało się jasne, że grupa: Brzęczek, Błaszczykowski i jego agent Vöge próbują mu odbić zawodnika. Zrobiło się nieprzyjemnie, choć dopiero później Brzęczek usłyszał od Kucharskiego kilka cierpkich słów: "To w jakiej ty tam występowałeś roli? Kim ty jesteś? Trenerem? Wujkiem? Menedżerem?".

 

I troche już zwątpiłem , myślałem że decydowały względy sportpwe czy charakterologiczne a tu na wejściu polskie piekiełko , meh .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra walić tą amatorkę, Real żegna najlepszego piłkarza w historii klubu i jednego z najlepszych w historii futbolu :)

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az bym sobie obejrzal wszystkie jego bramki w Realu bo troche tego bylo (pomijajac karne) :)
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugiego takiego nie będzie :) Ale ja już w United 2006 gorąco kibicowałem Ronaldo , dlatego ze spokojem czekam na nowy sezon Serie A i ponowny zakup Eleven :)

Real ogólnie będzie miał teraz ogromny problem , ale ogólnie cała La Liga [*] dla mnie na kilka lat , póki Perez nie da trzeciego Galacticos :)

Edit: Żeby nie było , Mesjasza szanuje ale jednak żul trochę się zrobił xd z kim on teraz będzie się tam ścigał heh .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy szczęście, że możemy oglądać dwóch największych w historii - pod względem liczb nie dożyjemy kolejnych takich graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna powody odejścia Krychy, przyznam, że jakoś mocno nie jarałem się jego transferem. Czy to było spowodowane sportem o kasę, czy może ucieczka do trochę słabszej i wolniejszej ligi? Dla mnie troszkę zaskoczenie, choć wiadomo że Juve nikomu przedstawiać nie trzeba, jakbym miał stawiać jakieś zdechłe kopiejki, to może jakieś PSG bym zakreslił? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz Juve wygrywa LM : ) a Buffon spierdolil do PSG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie dlaczego odszedł - przecież to jedna z dwóch niemożliwych rzeczy w piłce - transfer Cristiano i transfer Messiego. Jak widać wszystko się może zdarzyć, na pewno kasa - 30 baniek za sezon + możliwość kolejnych indywidualnych sukcesów + pobicie kolejnych rekordów + jakieś jego dziwne chore ambicje + jest na ustach całego świata i na okładkach wszystkich gazet  :30vm3cw: kurła nie wiem w sumie odchodzi z podniesioną głową - 3x LM z rzędu i bycie żyjącą legendą Realu.

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz patrzę, że to był z jego strony ciekawy ruch. Tak jak piszesz, szansa na nowe rekordy, które pewnie przy jego przygotowaniu motorycznym, będzie łatwiej osiągnąć w lekko wolniejszej i taktycznej lidze. Chyba kasy to on już nie potrzebuje, jest ustawiony na pięć pokoleń w przód i w tył. W zasadzie do emerytury w Chinach może jeszcze ze dwa trzy sezony na luźnym pierdzie pobiegać, a znając włoskich znachorów, z dobrą szprycą to i z pięć pobiega. Tylko oby nie zakończył jak boski Diego z cukrem pudrem w kieszeniach. :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo w Chinach ? lol 

A poważnie to odrzucił już kilka ofert z Azji (http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23650547,mundial-2018-cristiano-ronaldo-odrzucil-bajeczna-oferte-z-chin.html ) dokładnie z tych samych powódów co wybrał Juventus - amibicja . Coś tam kiedyś się mówiło o projekcie Beckhama w Miami nie wiem na jakim etapie jest ten projekt ale to by miało na pewno sens ze względu na duży odsetek latynosów i potencjał marketingowy . Do Chin idzie się tylko po szmal .

 

Edit : podobno Ney kuszony , dla mnie ten transfer nie ma sensu gość ma metalność "rednecka" co by nie używać naszego bardziej dosadnego określenia , zupełnie straciłem wiarę po MŚ skończy jak wielu Brazylijczyków imo . Tylko Mbappe , te plakaty w pokoju Ronaldo to się nazywa zajawka , chora :) Ale mentalność jest :)

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to będą Chiny, czy MLS, czy jakaś arabska liga gwiazdeczek, jedno jest pewne, za jakiś czas tam wyląduje, jak większość mega gwiazd piłki nożnej. 

To że teraz odrzucił Chiny, nie oznacza, że za np cztery lata, tam nie ruszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, okoni napisał:

Czy to będą Chiny, czy MLS, czy jakaś arabska liga gwiazdeczek, jedno jest pewne, za jakiś czas tam wyląduje, jak większość mega gwiazd piłki nożnej. 

To że teraz odrzucił Chiny, nie oznacza, że za np cztery lata, tam nie ruszy. 

Wydaje się, że raczej obierze US i A. Arabia czy Chiny to nie w stylu Ronaldo. On uwielbia lans, a w stanach osiągnie jeszcze bardziej poziom kosmiczny... wiecie palmy, beach i bitch :)

 

O ile po Juve nie zakończy kariery, aby się nie rozdrabniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni Oczywiście racja . Ale no serio skoro już teraz pokazał że względy ambicjonalne zadecydowały o pozostaniu w Europie ( czym muszę przyznać po kilku dniach "namysłu" jednak mi mega zaimponował , nie pierwszy raz ) to nie widzę pod koniec innej drogi niż MLS , Chiny na razie w świadomości konsumenckiej nie istnieją  ( wymieni ktoś jakikolwiek zespół ? ) 

 

Choć przyznaję jak się czyta ich plany to ciarki przechodzą xd https://www.polskieradio.pl/42/3146/Artykul/2157175,Chiny-stawiaja-na-futbol ciekawe czy dla Świata mają podobne "cele" 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA podobno wzięła się za piękne fanki na trybunach.... Nie będzie już zbliżeń pięknych kobiet kibicujących w trakcie meczu, to w ramach walki z seksizmem:vxoAZzf:

Stanisław Tym vol2 musiał ostro nawąchac się ciepłych kulek, ze wpadł na taki pomysł. :ExHPnhn: Może zanim zabiorą się za kolejna walkę, uporaliby się w końcu z korupcja. Bo to rozumiem nie jest problem w przeciwieństwie do kobiet na trybunach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może muslimom to przeszkadza? Lepiej pokazać dziada z piwskiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, neuro napisał:

Może muslimom to przeszkadza? Lepiej pokazać dziada z piwskiem .

Gorzej jak akurat będzie ramadandan, wtedy tylko dziad :/

Jeszcze pare dni temu czytałem, że ma być kara dla o ile dobrze pamiętam kilku reprezentantów Anglii (albo dla federacji ...) za to, że tych kilku gości miało jakieś inne getry :P Obstawiam, że nie tej firmy co potrzeba, bo pisali tam coś o jakiś kontraktach czy coś takiego.

Paranoja jednym słowem.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale złoto :) Wklejam bo się pytał @okoni czy już wiadomo dlaczego CR7 odchodzi , tak znalazłem już potwierdzenie na interia.pl ( nie wiem czasami muszę zjechać na komentarze to jest silniejsze ode mnie xd)

 

"On nawet nie był najlepszy w Realu Madryt więc o czym mowa każdy wie że odszedł z ligi bo zawsze przegrywał z Leo Messi.Baranki z hali ja jestembiznesmenem i mam śliczną żonę z którą jestem sześć lat po ślubie.Widzieliśmy Leo na żywo a wy co macie?NIC plakaty z homoniewiadomo!!Gdyby nie choroba nóg to kto wie czy bym dzisiaj waszą Krysie nie ogrywał kto wie byłem bardzo dobrym piłkarzem.Mimo wózka inwalidzkiego odniosłem sukces życiowy w przeciwieństwie do was.Leo to dar niebios.Taka prawda!
W sprawach damsko męskich radzę sobie doskonale pomimo kalectwa mam chore nogi tylko a reszta działa bez zarzutów moja żona jęczy z rozkoszy jakchcesz tak bardzo o tym wiedzieć.Krysia nie potrafi w sposób naturalny zadowolić kobiety bo kocha tylko facetów.Zapomniałeś o romansie z marokańcem.Masz odwagę obejrzeć filmiki Leo z akcji indywidualnych?Nie masz to się nie wygłupiaj.Mi tylko o to chodzi że Ronaldo jest przereklamowany i nie gra indywidualnie i nigdy nie dryblował.Już rozumiesz?
Poza tym widać że kochasz CR7 to wstyd i hańba!Opamiętaj się!"
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sLk napisał:

Stanisław Tym vol2 

No troszkę żeś naszego drogiego Staszka obraził tak na moje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na wózku inwalidzkim to szkoda człowieka ale po tym co napisałem stwierdzam że jest rasowym debilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szanuje Mesjasza :) Nie no całego dialogu nie ma co wklejać i to nie jest żaden reprezentant kibiców Barcelony czy coś , bo po drugiej też są talenty jak np wielki inteligencki kibic Realu Tomasz Lis który z rok temu błysnął o Crisie stwierdzeniem w stylu " niech spierdala " lel 

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, neuro napisał:

Jeśli jest na wózku inwalidzkim to szkoda człowieka ale po tym co napisałem stwierdzam że jest rasowym debilem.

Nie dość, że kalectwo ruchowe to jeszcze umysłowe :vxoAZzf::ronnie:

ale spokojnie to zwykły bait

30 minut temu, Danielski_82 napisał:

Ja tam szanuje Mesjasza :) Nie no całego dialogu nie ma co wklejać i to nie jest żaden reprezentant kibiców Barcelony czy coś , bo po drugiej też są talenty jak np wielki inteligencki kibic Realu Tomasz Lis który z rok temu błysnął o Crisie stwierdzeniem w stylu " niech spierdala " lel 

 

 

Tomasz Lis to jest stworzenie o którym nie warto wspominać chyba, że chodzi o jakieś największe łajno - z niego taki kibic RM jak ze mnie znawca dewocjonaliów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×