Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa nie wierzę... "eksperci" w studiu zgodni że Francja była nieporównywalnie lepsza. Czy ja oglądałem dzisiaj jakiś inny mecz, czy co?

Przecież taki fart jakiego dzisiaj mieli naturalizowani francuzi to głowa mała..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy finał w XXI wieku.

Przynajmniej nie było męczenia buły z remisami do dogrywki, jak w poprzednich trzech finałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJMO KURVA IDEMO DALJE!!!

a1728a697e68d4118e6fa72aadd8452e.jpg1dc904fad9c9d9845b39be8ea2e114e6.jpg7a9c747c77719da2f621074c72fba645.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kazdego Chorwacja i tak jest mistrzem swiata... Francja chuja grala bo nie dosc, ze mega fart (chociazby bramka Pogby) to dodatkowo sedzia im pomogl. Caly ten var tez funkcjonuje po chuju fest i jesli nie zaczna wylapywac placzkow jak gejmar czy grizman to w dupe se moga ten system wlozyc. Przebieg spotkania ustawiony przez sedziego i tyle w temacie.

@TeraJacek nie pozostaje nic innego, jak pocieszac Chorwatki :Gmoch:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!https://cloud.tapatalk.com/s/5b4b8057a48e2/VID_20180715_185626_3.mp4https://cloud.tapatalk.com/s/5b4b80687987f/VID_20180715_172938.mp4

HRVATSKA IDE NE STAJEhttps://cloud.tapatalk.com/s/5b4b84da99709/VID_20180715_185626_3.mp4https://cloud.tapatalk.com/s/5b4b852816199/VID_20180715_192031.mp4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny mundial , Var powinien znaleźć jak najszybciej w wszystkich topowych ligach bo to po prostu lepiej się oglada , w końcu wyklarują się jakieś niepisane zasady przy "nejmarach" spokojnie , a jak ktoś pomyśli to ta mała przerwa idealnie nadaje się na jakiś briefing przy linii czy np.banner w stylu " Var is sponsored by .." , coraz bardziej wtedy zbliżamy się z tymi mikro przerwami do Stanów ( i muzyczka pogra i zawodnicy trochę odetchną ale przede wszystkim jest uczciwej co byscie nie mówili przynajmniej przy spalonych , dyskusje był/nie był były , są i będą  ) . 
Bardzo podobało mi się też rozegranie przez Britonnsow stałych fragmentów , wbrez pozorom takie zawieszenie do ostatniej chwili jak ktoś ogląda NFL ma duży element zaskoczenia , mam nadzieję że Tottenham będzie tak grał teraz , zwłaszcza że zdaje się jakieś mecze NFL tam będą w tym sezonie xd .
Oczywiście też normalny człowiek jest jednak pod wrażeniem służb rosyjskich pod kątem bezpieczeństwa , zdusić bydło + monitoring musli na takiej powierzchni nawet siłowo wow zero incydentow , jak zwykle Putin wygrywa PR-rowo żadne obrazki nie będą się ciągnąć za nimi , choć wielu na to liczyło . 
Sportowo było jak każdy widział , Chorwacja i Rosja największy szacunek ode mnie , Polacy jedni z najgorszych o ile nie najgorsi dno , Francja ma i tak niewiarygodne perspektywy .

To co widzimy się po pierwszym meczu Crisa ? :)

"Po rosyjskim mundialu " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla kazdego Chorwacja i tak jest mistrzem swiata... Francja chuja grala bo nie dosc, ze mega fart (chociazby bramka Pogby) to dodatkowo sedzia im pomogl. Caly ten var tez funkcjonuje po chuju fest i jesli nie zaczna wylapywac placzkow jak gejmar czy grizman to w dupe se moga ten system wlozyc. Przebieg spotkania ustawiony przez sedziego i tyle w temacie.

[mention=54905]TeraJacek[/mention] nie pozostaje nic innego, jak pocieszac Chorwatki :Gmoch:
Tak głupiego posta dawno nie czytałem :). Chorwacja grała pięknie i gratulacje dla nich za wspaniałe osiągnięcie, ale Francuzi zagrali pewnie i spokojnie, jak każdy mecz i wygrali zasłużenie. A pierdolenie o ustawce i czepianie się VAR to już pijackie brednie ;)
Jeśli ktokolwiek mi jutro w pracy powie że Francja zasłużenie wygrała to chyba będą musieli mnie zwalniać dyscyplinarnie...
Francja wygrała zasłużenie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o zasłużonym zwycięstwie, kiedy pierwsza bramka to samobój po wolnym, ktroego nie powinni być a druga z karnego, ktorego (nie tylko moim zdaniem) nie powinno być.

Var bywa przydatny, ale to że nie wyłapali nurkowania griezmana to gruby błąd. Rękę sędzia zinterpretował tak a nie inaczej, moim zdaniem źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mówić o zasłużonym zwycięstwie, kiedy pierwsza bramka to samobój po wolnym, ktroego nie powinni być a druga z karnego, ktorego (nie tylko moim zdaniem) nie powinno być.
Var bywa przydatny, ale to że nie wyłapali nurkowania griezmana to gruby błąd. Rękę sędzia zinterpretował tak a nie inaczej, moim zdaniem źle.
jak źle? była ewidentna nieprzypadkowa ręka w polu karnym. co tu interpretować :). poza tym Chorwacja nie przegrała jedną bramką. dostali 4. wiem że was dupy bolą bo cały świat kibicował Chorwatom, ale już nie wymyslajcie teorii spiskowych. samobója mogli sobie nie strzelać, ręka też nie musiał piłki odbić :). walczyli pięknie, ale takiej ekipy jak Francja do tej pory nie spotkali i im po prostu nie dali rady. było blisko ale bliżej już się nie dało.
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAR wiadomo że wymaga poprawek, ale niech nikt nie gada głupot, że nie jest potrzebny.

Jeszcze wszyscy zatęsknimy za VARem w takiej formie jak na Mundialu, gdy w LM będą padać bramki po spalonych, albo wysymulowanych karnych przez Neymara.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co płakać, Francuzi grali skuteczniej, brzydziej, pierwsza bramka wydrukowana - ale wygrali. Chorwaci pokazali się jako niezłomni tytani i szacunek dla nich - zaimponowali całemu światu niestety przegrali.

Taka jest piłka, a Grizman to kawał łacha - moje znajomki na fejsie teraz go gloryfikują, pały wstydu nie mają. Ja sympatyzując za Realem kupę lat dzięki Ronaldo miałem sporo takich sytuacji ze swoim cwaniactwem i płaczkowaniem coś wymusił i Real wygrał - ale kurła wstawić po ewidentnym oszustwie glorie dla CRa mi się nie zdarzyło bo wstyd......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cwir napisał:

Francuzi zagrali pewnie i spokojnie, jak każdy mecz

no ta :xzibit: fartem sie przepchneli do finalu grajac wszystko na styk

Pije do tego, ze var powinien sluzyc tez do lapania nurkow i wypierdalania ich kopem w dupe z boiska, bo od tego incydentu zaczal sie dzisiejszy wynik. Gdyby Chorwacja miala remis lub tylko gola w pape to wyciagneliby wynik z palcem w dupie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SkibaPL napisał:

no ta :xzibit: fartem sie przepchneli do finalu grajac wszystko na styk

Pije do tego, ze var powinien sluzyc tez do lapania nurkow i wypierdalania ich kopem w dupe z boiska, bo od tego incydentu zaczal sie dzisiejszy wynik. Gdyby Chorwacja miala remis lub tylko gola w pape to wyciagneliby wynik z palcem w dupie.

 

 

Haha fartem :D. Argentyna, Urugwaj i Belgia. Chorwacja miała Danię, Rosję i wbrew pozorom cienką Anglię. Kto tu był fartem w finale :)

 

Gdyby to była różnica jednej bramki albo jakieś ewidentne wały przeciw Chorwacji to jeszcze rozumiem. Ale było 4:2, gdzie druga bramka dla Chorwatów to był darmowy prezent (pierwsza za to piękna). Po prostu nie dali rady, serce tam zostawili i zazdroszczę im takiej ekipy, bo nasze patałachy butów by im wiązać nie byli godni ze swoim zapałem. Francja była lepsza i wygrała mistrzostwa zasłużenie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGRAJ MOJA HRVATSKA JA TEBE VOLIMhttps://cloud.tapatalk.com/s/5b4b9eed5384d/VID_20180715_212121.mp4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym przegranym i tak jest Neymar imo , ten koleś nie zdaje sobie sprawy ile wizerunkowo stracił tym turlaniem , na razie hajs się zgadza ale przy jego stylu będzie tylko gorzej . Mbappe go zjada i to powinien być absolutny priorytet Pereza ... w przyszłym sezonie bo teraz za ch ich szejk nie puści , bardziej bym uwierzył że Pogba przejdzie do PSG ...
... Kurde kilka lat grania w ten Fut i autentycznie już myślałem że będzie dubik pod koniec xd , na szczęście ten pan już się przekonał że nie warto AŻ tak gwiazdorzyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale powiedzcie mi tylko czy widać te filmy co wrzucam kurwa :Gmoch:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje to na bieżąco coś wrzucać bo impreza się rozkręca dopiero :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mbappe go zjada i to powinien być absolutny priorytet Pereza ... w przyszłym sezonie bo teraz za ch ich szejk nie puści

Szejk to Mbappe powinien trzymać i budować wokół niego drużynę bo to jest przyszłość, a pozbyć się Neymara, bo on to się do cyrku nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podpisywałem autograf jako Rakitic kurwa :kaz:

Że niby fryzura, kurwa jakie szaleństwo :Gmoch:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas przyruchać coś jako Modrič :messi:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×