Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czas przyruchać coś jako Modrič :messi:
RAKITIC GOSPODINE, NE MODRIC :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

Francuzi, zapewne rdzenni, cieszą się ze spektakularnego sukcesu swoich bohaterów 

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/766268/mundial-2018-potezna-zadyma-w-paryzu

A to Polska taka faszystowska i antysemicka i narodowa. Z ostrej powinni bić do tej dziczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeraJacek

Ze zdjęcia bardziej mi Gargamela przypominasz :vxoAZzf:

Edytowane przez okoni
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kula w łeb to mało

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zwierzęta uciekły z zoo, zgłaszam do prokuratury:ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, The_Siemek napisał:

Nie wiem jak to jest możliwe, ale Griezmann tym debilnym tańcem z gry dla dzieci przeskoczył właśnie Cristiano z „calma, calma” na mojej liście najbardziej wkur... cieszynek. 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa w pół do 7 rano oficjalnie zakończyła się impreza, dzisiaj tylko kawa trzyma mnie przy życiu

 

Dzisiaj odpoczynek i ogladanko na HRT 1 feszty z Zagreba. kaz.png

 

 

 

da2ed2b0a282b0d3f858fb0c172b6b18.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kula w łeb to mało
Niczego innego się nie spodziewam po tych pomazańcach z plemion afrykańskich. W siatkę i do gułagu... Francja pełną gębą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w Turynie szaleństwo. Koszulki Ronaldo podobno kosztowały 145euro....

W sumie trudno się dziwić, Serie A nie miało takiego piłkarza chyba od lat 90tych. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o ćpunku Maradonie czy kimś innym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho to już miał tabliczkę "zjazd do zajezdni" :)
Zlatan był bardzo dobry, ale się ledwo ocierał o TOP3 Złotej Piłki. Kaka jest ostatnim triumfatorem przed czasami CR i Messiego.

EDIT:
W ogóle ciekawie z tymi koszulkami. Czytałem, że sprzedało się 500 tys. sztuk w jeden dzień(!) a podobno (od kilku fanów Juve to słyszałem) Juventus w kontrakcie z Adidasem ma zapis o zwrocie aż 40% kasy do klubu za sprzedaż. Normalnie to jest 5-10% no może 15% wartości. Niezła przebitka :obama:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, The_Siemek napisał:

Ronaldinho to już miał tabliczkę "zjazd do zajezdni" :)
Zlatan był bardzo dobry, ale się ledwo ocierał o TOP3 Złotej Piłki. Kaka jest ostatnim triumfatorem przed czasami CR i Messiego.

EDIT:
W ogóle ciekawie z tymi koszulkami. Czytałem, że sprzedało się 500 tys. sztuk w jeden dzień(!) a podobno (od kilku fanów Juve to słyszałem) Juventus w kontrakcie z Adidasem ma zapis o zwrocie aż 40% kasy do klubu za sprzedaż. Normalnie to jest 5-10% no może 15% wartości. Niezła przebitka :obama:

A Cristiano co ma? Młody perspektywiczny zawodnik? :xzibit: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma 5 złotych balonów, perspektywy na 6. 3 wygrane LM z rzędu(!). 15 bramek w LM w poprzednim sezonie. Medialność nieporównywalną z jakimkolwiek innym piłkarzem do kupienia (Messi i Neymar nie do wyjęcia). Poziom sportowy i profesjonalizm. Swoje lata ma, ale bym go nie skreślał dopóki się na serio nie zacznie kopać po czole. Zawzięty jest jak cholera.

W ogóle, żebym ja Żelka bronił :vxoAZzf: Ale w sumie nie gra już w Realu to można xD

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piachu00 napisał:

Mówisz o ćpunku Maradonie czy kimś innym ?

 

Nie no Maradona to chyba trochę wcześniej był. Ale fakt,  bezsprzecznie naznaczył swoją epokę

 

1 godzinę temu, The_Siemek napisał:

Yyy Kaka?

 

My bad, faktycznie zapomniałem o Kace. Chociaż, pewnie dlatego, że przez 4 lata swojego pobytu w Realu nie dał wielu powodów by o sobie przypomnieć. 

Ale fakt, grając w Milanie, zdobył złotą piłkę, wygrał LIgę Mistrzów.

No to od czasów Kaki w takim razie, to i tak ile już minęło 10 lat, 11? 

 

Godzinę temu, hacker25 napisał:

Yyy Ronaldinho? Zlatan?

 

Ronaldinho to do Milanu poszedł bo tam fajne dyskoteki są. Mimo, że był 5 lat młodszy od Ronaldo to bardziej jestem skłonny powiedzieć, że Ronaldinho poszedł na emeryturę do Milanu niż Ronaldo do Juve.

A Zlatan, hmmm no swego czasu był bardzo dobrym piłkarzem, ale to jednak nie ten poziom, mimo wszystko. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaka to raczej w Milanie dopiero się budował i to tam stał się wielkim graczem. Więc nie ma porównania, już piłkarsko później nawet Kaka przy CR7 to inna półka. Ronnie gdyby nie szedł tam zdezelowany ewidentnie na emeryturę to byłby najbliżej tego co się stało z CR7.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Maradona wczoraj przyjechał na Białoruś, gdzie będzie prezesem Dynama Brześć.

DiQAftxWsAAUeHY?format=jpg

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hybryda Hummera z traktorem z Ursusa? :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://amp.news.com.au/sport/football/juventus-sell-60m-worth-of-cristiano-ronaldo-jerseys-in-24-hours/news-story/a945119ec11b9dd48e9640bce82fcda1

:30vm3cw:

 

Kibice Realu to jednak są bezwzględni już tam widziałem hejt na Ronaldo że się nie pożegnał , jakby zapominając że ten klub ma swoistą "tradycję" w rozwodach z dnia na dzień .

 

A co do estymy Serie A imo Ronaldo jest największą gwiazdą od czasów .. Ronaldo :) Pamietam te testy wtedy w Piłce Nożnej " Inter i Citko ? Przecież po zakupie Ronaldo im nawet nie starczy na znaczki pocztowe ! " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×