Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, piachu00 napisał:

Chyba o tym, że kolo powinien trafić do fc Tworki albo fc Choroszcz... :vxoAZzf:

Stosunkowo niedaleko mojej rodzinnej miejscowości był podobny szpital (piszę był, bo nie wiem czy dalej funkcjonuje) w miejscowości Piłka. To pasuje najbardziej :P

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Chorwatów. Rozumiem, ze Grzegorz za premie pojechał na Ibizę  :janusz:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sLk napisał:

Szacunek dla Chorwatów. Rozumiem, ze Grzegorz za premie pojechał na Ibizę  :janusz:

A darmowe drinki przypłacił palcem w dupie, albo *huj wie, czym jeszcze :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Ormianie cisną Leszka, ładnie, jeszcze jedna brama i będą posrani. Widać, że ich olali już przed meczem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, neuro napisał:

Mecz Lecha dla koneserówemoji85.png

Lech dostaje w dupę od teamu, który nie ma swojego stadionu. Awans wisi na włosku :FailFish:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cywka dzisiaj objeżdżany jak trampkarz na prawej stronie. 

 

Hehe wiedziałem, Leszek 0-2 :D. Brama miód malina.

Edytowane przez Whizzer
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujący mecz ale awans mają.Eurowierdol odroczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, jaki fart, czuję żeby im wcisnęli tą 3 w dogrywce. Za to zlekceważenie i człapanie po boisku to powinni dostać z liścia od każdego z tych kibiców co się pofatygował te kilka tyś kilometrów, żeby dopingować swoich pseudokopaczy i oglądać żenującą grę drużyny.

 

Dream team co nawet swojego stadionu nie ma, a zaangażowaniem, pomysłem, chęcią do gry i wybieganiem mało co nie sprawili sensacji. Brawa dla nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzę, że Górnik też męczy bułę. :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Górnika to już za dużo jak na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli kontynuujemy schemat mundialu :p jedni grają a drudzy przechodzą :p

 

nie śledzę za bardzo ekstraklasy, ale jako osoba z Wielkopolski mam taki lokalnopatriotyczny sentyment do Lecha. To że djurdjevic został trenerem było dla mnie megadobrą wiadomością, bo to jest gość, którego pamiętam z czasów, kiedy oglądałem większość meczów ligowych w każdej kolejce.facet dla którego nie było, że się nie da, z charakterem i ze tak powiem, z jajami. Liczyłem, żenauczy tych patałachów grać tak jak on grał. Mam nadzieję, że ten cudowny mecz to wina tego, że nie miał jeszcze za wiele czasu. Mam nadzieję, że w szatni zostali przez niego zrównani z ziemią i sie trochę ogarną :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona gotowa oddac Dembele za Hazarda - HAHAHAHA. Won mi z tym szklankowatym przereklamowanym czarnuchem. Edek ma kontrakt do 2020 a odstepnego ponad 200 mln i licze na to, ze zostanie. Przyszedl Jorginho i mowi sie o Baileyu z Leverkusen oraz Golovinie z CSKA. Pogba chce do Juventusu, Kante do PSG. Zola asystentem Sarriego :)  Bedzie sie dzialo :notsure:

Battlefield?  SZANUJE
'Jorginho to zawodnik, o którym się wcześniej nie słyszało, ponieważ trafił do Napoli z Hellas Verona. Ja zobaczyłem go po raz pierwszy na treningu, grał podczas sesji jedynie jednym, dwoma dotknięciami piłki. Nigdy czegoś podobnego nie widziałem, patrzyłem na niego myśląc: 'Mój Boże, co za piłkarz'!

Nikt o nim nie wiedział, nikt go nie znał. Teraz kiedy widzę entuzjastyczne recenzje jego gry mogę się uśmiechać. To świetny facet, zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy. Spędziłem z nim dużo czasu pod koniec mojego wypożyczenia w Napoli, mieszkaliśmy razem w pokoju. Świetnie bawiłem się w jego towarzystwie
- wspomina Chalobah.

Kiedy Włochy grały z Anglią w marcu, znów się zobaczyliśmy. To wspaniały, bardzo miły facet, ale non-stop gra w Battlefield. Robił to każdej nocy, więc kiedy chciałem spać, musiałem na niego pokrzyczeć. To był jego rytuał przed każdym meczem.'

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, xavris napisał:

nie śledzę za bardzo ekstraklasy, ale jako osoba z Wielkopolski mam taki lokalnopatriotyczny sentyment do Lecha.

Mam dokładnie to samo. 8-10 lat temu chodziłem jeszcze na mecze i na kilku wyjazdach byłem (głównie puchary). Tylko wtedy było co oglądać.
Teraz to już mi się patrzeć nawet nie chce a jak czytam, że 2:1 z jakimś Gazpaczio Ułanbator to się całkiem odechciewa nawet na telegazecie śledzić.
Dokładnie ta sama choroba toczy ligowców co reprezentację... Jak się chce to zryw i z Niemcami/Portugalią czy jakimś Juve/City/Realem wygrają albo zremisują a później olewka i męczenie buły z "pasterzami" z Wyspy Bergamuta.

Przestałem się tym klubem emocjonować dla własnego zdrowia. Fajnie było sobie poskakać i pokrzyczeć z tysiącami innych ludzi, ale jeśli mam wrażenie, że ja się bardziej pocę przy kibicowaniu niż panowie piłkarze podczas gry to dziękuję, wysiadam.
 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do naszych drużyn w pucharach europejskich to zawsze mam zwałę z tych memów

comment_VanWKtdQwarjHUj4973JODPVEHl8m8zv

59507cb128ec0.jpg

comment_jfe7eIAr70zCJVmfKCg0davbtRBoR8Jm

z22092217Q,Memy-po-porazce-Lecha-Poznan-

 

to jest TAKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBRE hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :vxoAZzf::vxoAZzf::vxoAZzf: FC STWORY Z MOŁDAWSKICH LASÓW TO KLUB Z TRADYCJAMI :vxoAZzf::vxoAZzf::vxoAZzf: OBUKWE MUSI MIEC CZAS NA AKLIMATYZACJE PIERWSZY RAZ GRAŁ W BUTACH :vxoAZzf::vxoAZzf::vxoAZzf:

Bez kitu popłakałem się ze śmiechu w robocie :vxoAZzf:

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego ma w CV La masie, przycinał tam klomby :vxoAZzf:

Klasyka memy

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie drużyny w komplecie przebrnęły przez przedwstępną rundę eliminacyjną do eliminacji do europejskich pucharów  :banderas:

Zwłaszcza bardzo emocjonujący był mecz Lecha, gdyż drużyna Dzieci z Bullerbyn postawiła bardzo wysokie wymagania:obama:

Teraz czekamy na kolejne wielkie emocje, kolejna przedwstępna runda eliminacyjna to już nie przelewki, mogą pojawić się drużyny z Zakałkazia, a jak doskonale wiemy drużyny z tamtych rejonów przed wyjściem na trening muszą przepędzić stado owiec z polany imitującej boisko, stąd też kondycyjnie mogą postawić bardzo wysoko poprzeczkę naszym drużynom. :smart:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie w sumie poradnik "Jak na 100 sposobów powiedzieć, że mieliśmy w dupie, unikając wyrażeń ze słownika proktologicznego".

Strasznie ta nasza piłka jest padaczna :( smuteczek wielki

 

Gurwa doskonale pamiętam, jak w 2003 Groclin "Wóz Drzymały" Grodzisk wywalił z pucharu UEFA Manchester City... Gdzie to się wszystko po drodze rozpieprzyło to nie wiem...

 

16 minut temu, sLk napisał:

Teraz czekamy na kolejne wielkie emocje, kolejna przedwstępna runda eliminacyjna to już nie przelewki, mogą pojawić się drużyny z Zakałkazia, a jak doskonale wiemy drużyny z tamtych rejonów przed wyjściem na trening muszą przepędzić stado owiec z polany imitującej boisko, stąd też kondycyjnie mogą postawić bardzo wysoko poprzeczkę naszym drużynom. 

Nawet bym powiedział, że oni nie zaganiają tych owiec drużynowo tylko każdy zagania swoje stado. Kondycyjnie naszych przejadą, po czym po meczu ich ogolą i wydoją XD

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futbol w Narni zrobił duży postęp....    piąta bramka podcięła nam skrzydła... ..    Rusłan to mołdawski Ronaldinho.....  Atlantyda to trudny teren....  

Hahaha doskonałe są te teksty      :vxoAZzf: :vxoAZzf: :LUL:

Zupełnie jakbym słyszał pomeczowe wypowiedzi przedstawicieli polskiej myśli trenerskiej, która jak wiemy nie jest słaba tylko nikt im nie chce dać szansy na zachodzie. :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Runda wstępna do kwalifikacji o play-offy rządzi się swoimi prawami...

 

 

 

 

:Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Dobra gra przeciwnika pokrzyżowała nam szyki...  

Zupełnie jakbym słyszał naszych kadrowiczów po meczu z Kolumbią.. :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech wczoraj dobry thriller zaserwował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu to jest tak dobre, że ambrozja to przy tym kiełba z biedronki :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×