Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szydera, szyderą, ale mnie naprawdę martwi to, że oprócz, powiedzmy w miarę stabilnej postawy Legii, reszta ekip zbiera regularny oklep od drużyn amatorskich. 

I najzabawniejsze jest, że największą szyderę ludzie robią sobie właśnie z Legii, ekipy która cokolwiek się stara, aby nasza krajowa piłka nie wyglądała jak gówno. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Cork po wymianie koszulek w meczu z Legią ogłosiło upadłość :ronnie:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie koniec z tym ręcznikiem Kariusem, najdroższy transfer bramkarza w historii stał się faktem :obama:

 

noticia-allison-liverpool.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, okoni napisał:

Szydera, szyderą, ale mnie naprawdę martwi to, że oprócz, powiedzmy w miarę stabilnej postawy Legii, reszta ekip zbiera regularny oklep od drużyn amatorskich. 

I najzabawniejsze jest, że największą szyderę ludzie robią sobie właśnie z Legii, ekipy która cokolwiek się stara, aby nasza krajowa piłka nie wyglądała jak gówno. 

 

 

No bo tak jest zawsze, zawsze najlepszy jest poddawany najsurowszej ocenie. Dlaczego największy hejt po mundialu zbiera Lewy, przecież nie zagrał gorzej od dajmy na to Milika czy Kuby, ale jest najlepszym polskim piłkarzem i kibice mają wobec niego największe oczekiwania. Jak nie szło Realowi to krytykowano Ronaldo, jak Barcelonie to Messiego itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko. Ja to rozumiem. Tyle że jak Real grał kiepsko, to właśnie i Krycha miał zjazd formy. Jak Barka miała niemoc, to Messi błądził po boisku, a jak nasza Repra grała piach, to także Robercik miał problem z łupieżem i słabo mu się piłka kleiła do nogi. 

A tu właśnie Legia prezentuje najwyższy poziom z ligowców w europejskich pucharach, a jednak jej się dostaje najwięcej. Nie mówię, że gra na miarę kibicowskich oczekiwań, ale kilka meczów w el do LM czy potem w LM jej się udało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nasza liga jest słaba więc o czym my gadamy. Mnie w ogóle te wyniki nie dziwią. Obstawiam, że Lech i Górnik nie wejdą do Ligi Europy, a Legia być może tam się doczłapie. 

Tyle :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Jaga ? :zygmunt: Rio Ave wydaje się trudnym terenem

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Nareszcie koniec z tym ręcznikiem Kariusem, najdroższy transfer bramkarza w historii stał się faktem :obama:

 

noticia-allison-liverpool.jpg

 

Litwinienko, Skripal, a teraz Allison, co ta Rosja jednak tam robi z ludźmi :siara:

Wystarczy pobyć chwilę.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, piachu00 napisał:

a Jaga ? :zygmunt: Rio Ave wydaje się trudnym terenem

Rio Ave? Kuźwa, myślałem że to jakaś nowa linia jogurtów w Lidlu z okazji tygodnia brazylijskiego :vxoAZzf:

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wiem, że Lech dalej nie zagra. Ich rywal, Szachcior Soligorsk w 2008 roku przejechał się po Cracovii w dwumeczu 5:1 XD

Mają doświadczenie w starciach z polskimi drużynami. Dodatkowo nazywają się Szachcior, nie oszukujmy się, choćby Kolejorz na rzęsach stanął to 

 

Przy okazji, jest jakiś sposób, żeby filmiki z YT wstawiać mniejsze? Bo te wielkie dziady zajmują kuźwa pół wątku.

Edytowane przez xavris
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xavris napisał:

No to ja już wiem, że Lech dalej nie zagra. Ich rywal, Szachcior Soligorsk w 2008 roku przejechał się po Cracovii w dwumeczu 5:1 XD

Mają doświadczenie w starciach z polskimi drużynami. Dodatkowo nazywają się Szachcior, nie oszukujmy się, choćby Kolejorz na rzęsach stanął to 

 

 

Mam wrażenie że z właśnie takim nastawieniem nasi pojechali na mistrzostwa :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Robert, czemu spierdoliłeś setkę z Urugwajem? 

-Nie, to i tak by nic nie dało. 

-A, możemy prosić autograf i wspólną fotkę? 

-Nie, to i tak by nic nie dało. 

:Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Rio Ave? Kuźwa, myślałem że to jakaś nowa linia jogurtów w Lidlu z okazji tygodnia brazylijskiego :vxoAZzf:

 

Rio Ave to jest przecież ta firma co robi tuńczyka w puszce :smart:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sLk napisał:

 

Rio Ave to jest przecież ta firma co robi tuńczyka w puszce :smart:

A Rio to nie była czasami jakaś bajka kilka lat temu? Rio Ave to jest pewnie powitanie fanów tej animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

A Rio to nie była czasami jakaś bajka kilka lat temu? Rio Ave to jest pewnie powitanie fanów tej animacji.

Nie, Rio to był środkowy obrońca ManU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Rio to mi się z takim sympatycznym autkiem od Kia kojarzy, ale *huj tam, wiadomo, że to będzie trudny mecz :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, okoni napisał:

W sumie Rio to mi się z takim sympatycznym autkiem od Kia kojarzy, ale *huj tam, wiadomo, że to będzie trudny mecz :30vm3cw:

 

 No wiadomo że będzie trudno, przecież w Narnii nie ma już słabych drużyn :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy od pierwszej do ostatniej minuty realizować niski pressing, a w końcówce to nasze drużyny będą prowadziły i osiągną cel.

Zadziałało na światowym poziomie na mundialu, to dlaczego ma nie zadziałać, na poziomie drużynowym w skali europejskiej?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby założyć jakikolwiek pressing trzeba mieć siły, a w polskiej lidze presing wygląda tak, że w okolicach 20minuty meczu, napastnik podbiega na gazie do obrońcy który posiada piłkę, obrońca pozbywa się jej do najbliższego kolegi, napastnik odwraca się w kierunku swoich kompanów, a oni zdyszani z rękami na bioderkach, czekają w okolicach swojej połówki :messi:

 

Ps. 

Odnośnie zmęczenia podczas meczu. Kiedyś trenował mnie taki trener, nazwiska nie pamiętam, miał totalnie odjebane na punkcie przestojów na boisku, kogo zobaczył z rękami na biodrach łapiącego tlen, od razu z marszu była zmiana i darcie mordy przy linii. Kurwa, tak się u niego wytresowałem, że teraz nawet jak stoję na przystanku i czekam na autobus, to za uja rąk na biodrach nie położę :kwach:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno RIO! I Wy dobrze wiecie jakie.image.png.cff322f16fa164e5358c4cee27eede2c.png

Santos Świebodzin został rozwiązany i znowu działa jako Pogoń. Szkoda, bo pizza sponsorująca klub - Santos dobra była :30vm3cw:

Edytowane przez The_Siemek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, neuro napisał:

Chujowy poziom ale nasza Polska.e6af69b199d601449c6903b633506d99.jpg

 

Jak kupiłem skarb kibica mundialu to zagraliśmy, każdy widział jak . Teraz się wstrzymam to może awansujemy do europejskich pucharów:smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu przeżywacie jak mrówka okupację jakiś transfer Ronaldo, jakies płoty o hazardzie i innych jakiś cudakach, a tu Kolejorz się wzmacnia!

"Jeszcze dwa lata temu Amaral grał piłkę w jedynie amatorsko. Występował w FC Pedras Rubras, zarabiając na życie w fabryce etykiet do wina."

skurwisyny xD

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, xavris napisał:

Wy tu przeżywacie jak mrówka okupację jakiś transfer Ronaldo, jakies płoty o hazardzie i innych jakiś cudakach, a tu Kolejorz się wzmacnia!

"Jeszcze dwa lata temu Amaral grał piłkę w jedynie amatorsko. Występował w FC Pedras Rubras, zarabiając na życie w fabryce etykiet do wina."

skurwisyny xD

Ja pirdl... jaka to jest patologia zorganizowana.... nie mam słów już na to :xzibit: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×