Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pirdl... jaka to jest patologia zorganizowana.... nie mam słów już na to :xzibit: 
Wy tu przeżywacie jak mrówka okupację jakiś transfer Ronaldo, jakies płoty o hazardzie i innych jakiś cudakach, a tu Kolejorz się wzmacnia!
"Jeszcze dwa lata temu Amaral grał piłkę w jedynie amatorsko. Występował w FC Pedras Rubras, zarabiając na życie w fabryce etykiet do wina."
skurwisyny xD
A to nie jest tak, że całkiem nie tak dawno temu Sir Alex ściągnął do Man Utd. bezdomnnego z plaży? Bebe czy Beto? Tak, że tego...

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Wy tu przeżywacie jak mrówka okupację jakiś transfer Ronaldo, jakies płoty o hazardzie i innych jakiś cudakach, a tu Kolejorz się wzmacnia!

"Jeszcze dwa lata temu Amaral grał piłkę w jedynie amatorsko. Występował w FC Pedras Rubras, zarabiając na życie w fabryce etykiet do wina."

skurwisyny xD

 

Przecież FC Pedras Ruras to wielokrotny mistrz Sań Escobar. Amaral na pewno będzie dużym wzmocnieniem Lecha, jak w końcu przyzwyczai się do biegania w butach:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio? Dwie strony postów o klubie, który w nazwie używa miasta, z którego nie pochodzi? :blink:

 

A co do reszty naszych ekip, to jak zwykle - można nie lubić Legii, ale gdyby nie ona, to reszta gówno by pograła w pucharach, bo tylko Legia zbiera pubkty dla wszystkich.

Górnik się wyprzedał i to już nie jest ta sama drużyna, Wronki jak wyżej... A 2 sezony temu niektórzy tak mocno trzymali kciuki za Piasta...

A potem gorzkie żale, albo szydera jaka ta liga nasza jest słaba. Schizofrenię mają niektórzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzban Peszko skopał rywala.
Pewnie jeszcze nie wytrzeźwiał po mundialu :Gmoch:


https://streamable.com/k6h4x

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinien być osobny topic do Ekstraklapy. Nie powinniśmy o tym pisać w dziale football Gmoch.png

 

Wczorajszy Sławek Atmosferić Peszko:

http://www.wykop.pl/link/4429861/reprezentant-polski-na-mundialu-w-rosji-2018-slawomir-peszko/

 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sithman napisał:

Wy tak serio? Dwie strony postów o klubie, który w nazwie używa miasta, z którego nie pochodzi? :blink: 

Obecny Lech powstał z fuzji dwóch drużyn, nie przemianowania jednej. Proponuję sobie poczytać zamiast wypisywać głupoty.

Rozumiem, że kibicowanie drużynie mającej w nazwie nadane przez stalinowskie władze CWKS, która jest dodatkowo z tego skrótu dumna i wyśpiewuje go na stadionie w kółko, jest spoko :p

podejscie kibiców legii do lecha jest takie samo, jak lecha do legii i poczatek tych ciepłych stosunków ma to bezpośredni związek właśnie z tym skrótem. Proponowałbym chociaż na forum odpuścić sobie typowo kibicowskie zaczepki.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś tego dyplomatycznie nie napisał, temat z licencją i wykupu miejsca był szeroko komentowany i chluby kibicom nie przynosi :)

Też jestem za tym aby nie pstrykać się z zaczepkami, bo się drugi Onet zrobi, a szkoda by było zmarnować potencjał fajnej atmosfery jaka tutaj panuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Gmoch:

Naszym to nawet czary nie pomogą. 

Ps

Można się śmiać z czarnego luda, ale zwróć uwagę, że tzw czarowanie bramki robi chyba każdy bramkarz na świecie. Przed meczem podchodzi klepie lub kopie w słupki, uderza w poprzeczkę itp. 

Każdy jest pojebany na swój sposób :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/jagiellonia-bialystok-lechia-gdansk-wypowiedz-piotra-stokowca/w26nn7l

 

Ten Peszko to ciężki DEBIL , stary koń a obraża się o Instagrama xd , przed mundialem też tam chyba odpisywał jakimś dzieciakom , to jest ta słynna ATMOSFERA tak ....

 

 

.... Dobra już zamilkam i szukam tego na YT , bo pewnie i tu zagląda xd

 

Edit : kurła , Pepe :) zemsta za komentarz w necie nie no nie mogę xd

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faul Peszki był zachowaniem kurewskim, mam w nosie jego animozje na fejsbukach czy innych tweeterach, jak nie umie wytrzymać ciśnienia, to niech z nich nie korzysta. 

A za ten faul, mam nadzieję, że wyłapie z pięć meczów od jakiejś komisji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Obecny Lech powstał z fuzji dwóch drużyn, nie przemianowania jednej. Proponuję sobie poczytać zamiast wypisywać głupoty.

Rozumiem, że kibicowanie drużynie mającej w nazwie nadane przez stalinowskie władze CWKS, która jest dodatkowo z tego skrótu dumna i wyśpiewuje go na stadionie w kółko, jest spoko :p

Ja tam widzę różnicę w nadaniu czegoś przez władze w czasach, w których obywatel miał gówno do powiedzenia, a zrobienia czegoś świadomie i z wyboru ;)

Ale racja, dajmy już temu spokój.

Z mojej strony koniec.

 

Mam nadzieję, że Legia dziś wyjdzie najmocniejszym składem, bo nic mnie tak nie śmieszy, jak "oszczędzanie sił" na początku sezonu.

Ale pewnie będzie jak zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie Sławka - to alkoholik, który prawdopodobnie jest OFF więc o panowaniu nad czymkolwiek nie ma mowy. Każdy z nas zna jakiegoś alkoholika i wie jak przy odstawieniu się zachowują, Sławek czym miał by się różnić od naszych "znajomych" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie może to wyglądać w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/slawomir-peszko-przeprosil-za-swoje-zachowanie/dm4777s.amp

 

Obejrzałem właśnie ten faul. Za takie coś powinni mu dowalić taka karę, żeby na zapojke nie wystarczyło. Do tego trener powinien go odsunąć od składu, najlepiej na stałe. O kadrze to nawet nie będę wspominał, bo powołania dla niego od dłuższego czasu to porażka.

Nie szukałabym tu winy w problemach z alkoholem. W takim boiskowym bandytyzmie Raczej doszukiwał bym się problemu w takim zwykłym i nieskrępowanym byciu debilem. 

A te przeprosiny to sobie może w dupę wsadzić obok drugiego gwinta na flaszkę, bo nikt normalny chyba tego nie weźmie na poważnie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu utwierdzam się w tezie że procenty z POTĘŻNEJ atmosfery mundialowej jeszcze nie do końca wyparowały.

 

Slawowirze robisz to źle, zobacz jak robimy to my Chorwaci.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu już nic nie pomoże, jest głupi i tyle. A szkoda, bo piłkarsko to taki boiskowy cwaniak i ogólnie gdyby skupił się na grze, mógłby dać Lechii kilka punktów w sezonie. 

Jest zapis wideo, myślę, że odpowiednia komisja przypierzy mu karę, nie wiem czy czasem to nie jakaś recydywa i czy on wcześniej też miał przez podobny faul problemy. Oby dostał adekwatną przerwę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, ze Slawoj chciał po prostu pokazać się nowemu selekcjonerowi i to jakim jest walczakiem. Przecież już powiedział ze jak kadra będzie go potrzebować to on się stawi. A jak wiadomo Sławek z pustymi rękami, na krzywy ryj nie wpadnie jest na to zbyt dumny

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka trochę rozdarta sosna ze Sławoja,bo niby na krzywy ryj nie przychodzi, ale z drugiej strony lutuje gospodarza przed samym wyjściem z imprezy.

Ja bym takiego gościa nie chciał :(

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mu Grzesiu wysłał zaproszenie na wspólne wakacje i Sławosz szukał pretekstu na urlop? :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha zostawcie już w spokoju tego GIEROJA:ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ruch z impetem przywitał się z 2 Ligą. 9a7857a818afffdfc7e613886bd8be4e.jpg

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh tam, u mnie wpierdol. W dupie to mam. Granie systemem który nie ma pokrycia w zawodnikach. Może i mają chęci, ale umiejętności do tak nowego i aktywnego ustawienia, żadne. 

Jak we wtorek trener obsra mecz w europejskich pucharach, to na jego miejsce już czeka Nawałka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×