Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prdl Nawałka u bram, czyli będzie jeszcze gorzej :(

Kolejny smutny i nudny sezon się zapowiada.

A mnie się akurat to 3-5-2 podoba, tylko dzisiaj Klaf dał dupy ze składem, bo to ustawienie potrzebuje ognia z przodu.

Piłkarzy mamy akurat na to ustawienie @okoni

Tymczasem my wychodzimy Hamalainenem i Radovicem :wallbash:

Ja się pytam kto wreszcie odważy się powiedzieć polskim kopaczom, że na początku sezonu i w meczach z ogórami się nie oszczędza składu, tylko zapierdala na całego pierwszą jedenastką?!

 

Na plus dziś Żyro, powinien więcej szans dostawać.

Carlitos to grajek z innej planety i nie na tą ligę, dobrze że jest u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny bramkarz - w CV ma Hull City :Gmoch:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem że to nasz sfrustrowany Sławko pojechał cardio robić na rowerku :P A to jakiś jego ziomek z osiedla chyba.

 

 

06kto_bogatemu_zabroni.jpg

Zabił mnie komentarz, że za te pieniądze Carlitos by nawet dźwięk tykania wydawał xD

Edytowane przez xavris
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:
 

 

 

06kto_bogatemu_zabroni.jpg

Zabił mnie komentarz, że za te pieniądze Carlitos by nawet dźwięk tykania wydawał xD

 

 

HAHAHAHAH. Szczerze, nie spodziewałem się takiej puenty  :vxoAZzf::xzibit::LUL: 

Wyobraziłem sobie, jak najlepszy piłkarz Ekstraklasy, znacznie wyrastający poza resztę, chodzi za Ronaldo i mówi mu która godzina. :LUL:

To dobrze obrazuje w jakim miejscu jesteśmy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze patrzę na tę modłę, jak ten świat jest popierdolony. Koleś który jest mniej więcej lepszy od przeciętnego grajka o jakieś 30% jest w stanie pół Afryki wyżywić tym co zarabia. 

Kiedyś o tym tu dyskutowaliśmy, że gdzieś ten balans zdrowego rozsądku dawno spieprzył się na łeb. Oczywiście, nic w tym temacie nie mam do Krychy, płacą mu tyle, trudno żeby nie brał. Ale jak się słyszy o zarobkach nie tylko sportowców, bo ci czasem wykonują ciężką fizyczną pracę, ale np celebrytów, pan/pani pokaże się gdzieś w programie, na ściance, reklamę nagra, głosu użyczy i już banieczki lecą na konto. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, okoni napisał:

Kiedyś o tym tu dyskutowaliśmy, że gdzieś ten balans zdrowego rozsądku dawno spieprzył się na łeb. 

Zdrowy rozsądek w dzisiejszych czasach to tak skrajna rzadkość, że nie ma się co dziwić, że na tak podatnym na lewe i prawe finanse gruncie jak sport (a w sumie szczególnie gała) to już przekracza wszelkie widziane przez zwykłego człowieka granice absurdu. Nieświadomość utraty zdrowego rozsądku i odcięcie od rzeczywistości zaczyna się tak wcześnie (w skali zarobków), że zarabiając takie pierdyliardy jak Krystian Ronaldowski to już jest pewnie miazga.

Niestety nie ma czego analizować, im więcej człowiek stara się to zrozumieć tym bardziej z mózgu się robi budyń.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

A ja zawsze patrzę na tę modłę, jak ten świat jest popierdolony. Koleś który jest mniej więcej lepszy od przeciętnego grajka o jakieś 30% jest w stanie pół Afryki wyżywić tym co zarabia. 

Kiedyś o tym tu dyskutowaliśmy, że gdzieś ten balans zdrowego rozsądku dawno spieprzył się na łeb. Oczywiście, nic w tym temacie nie mam do Krychy, płacą mu tyle, trudno żeby nie brał. Ale jak się słyszy o zarobkach nie tylko sportowców, bo ci czasem wykonują ciężką fizyczną pracę, ale np celebrytów, pan/pani pokaże się gdzieś w programie, na ściance, reklamę nagra, głosu użyczy i już banieczki lecą na konto. 

 

Rozwarstwienie jest dramatyczne, w branży szeroko rozumianej rozrywki, jeżeli ludzie są gotowi płacić za oglądanie kogoś i to nieważne czy aktora, piosenkarza czy piłkarza to ten ktoś dostaje niebotyczne pieniądze. Zwłaszcza, że ci ludzie nie produkują niczego, nie świadczą żadnych usług, mają jedynie za zadanie dostarczyć ludziom igrzysk. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sLk napisał:

Zwłaszcza, że ci ludzie nie produkują niczego, nie świadczą żadnych usług, mają jedynie za zadanie dostarczyć ludziom igrzysk. 

Chleba i igrzysk.

Prawda stara jak nasza cywilizacja, to się nigdy nie zmieni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Górnik i Jaga nawet nie dojdą do tych meczów z Holendrami i Belgami. :30vm3cw:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna inflacja na rynku , ten rok to faktycznie jakiś zmierzch bogów chyba wszyscy to czujemy już , kulminacja trylogii Zidana i CR7  , imo zdobyte zupełnie na chłodno ( wygrali by kolejne 5 meczów z każdym ) mistrzostwo Francji a teraz naprawdę zabawnie się czyta o tych kwotach od transferu Neya wszystko się posypało .

Zawodnicy w dupie mają kontrakty presja z wykorzystaniem nowoczesnych technik PR albo przynosi efekty ( Dembele ) albo niekoniecznie ( Lewy ) ale smród pozostaje . Teraz czytam że 21- letni Malcolm leci do Rzymu na lotnisku czekają kibice a transfer zostaje ogłoszony na stronie Bordo ... Ale wystarczy kilka minut a samolot zawraca bo w ostatniej chwili ofertę przebija Barcelona xddd . Martial kisi się w United bo Mou jak zwykle do młodych zawodników musi mieć jakieś ale i pewnie jeszcze po złości skorzystają z opcji o rok choć on rzyga już mentalnie tym miejscem , żeby kiedyś nie wyszło że to Mou = Spacey 2.0 xd ( szczerze ogólnie współczuję fanom United , to była KIEDYŚ paka ech ) . Hazard tak samo tyle lat u oligarchy ale jak Levy czy Szejk tak samo Romek , wyczuli trendy i pewnie nic z tego nie będzie . 

I teraz jak patrzę na Pereza to może nie robi głupio , przeczeka to szaleństwo które rozpoczął tatuś Neya a i może Vinicjusz odpali . Za to Barcelona ma pakę znakomitą szczerze mówiąc . 


Przypadkiem trafiłem ostatnio na listę transferów i pamiętam tego gościa za dzieciaka , to był wtedy NAJDROŻSZY piłkarz na świecie heh 
http://www.czasfutbolu.pl/gianluigi-lentini-historia-celebryty/

 

Edit : i pewnie wszyscy już słyszeli o Oezilu dokładnie się sprawdzilo co pisałem kilka miesięcy temu , smród tam teraz większy niż u nas o wiele .... radujmy się xd

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczę z rana co tam w trawie piszczy, a tu Real zamiast Kurtua kupił Lenina na bramkę. 

Ale odmłodniał w tym mauzoleum :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Stalin do napadu i pozamiatane xD Jeśli finał LM będzie w Berlinie to w ciemno typuję Real.

Edytka:
Właśnie przeczytałem, że podobno Barca odrzuciła ofertę Arsenalu - 30 mln za Andre Gomesa. HELENA MAM ZAWAŁ! Za 30 mln to ja sam mogę go zawieźć do tego Londynu.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

Jeszcze Stalin do napadu i pozamiatane xD Jeśli finał LM będzie w Berlinie to w ciemno typuję Real.

Edytka:
Właśnie przeczytałem, że podobno Barca odrzuciła ofertę Arsenalu - 30 mln za Andre Gomesa. HELENA MAM ZAWAŁ! Za 30 mln to ja sam mogę go zawieźć do tego Londynu.

 

Nikt tak nie wygrzewa ławki jak Andre Gomes, żal sprzedawać za nędzne 30mln :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

Właśnie przeczytałem, że podobno Barca odrzuciła ofertę Arsenalu - 30 mln za Andre Gomesa. HELENA MAM ZAWAŁ! Za 30 mln to ja sam mogę go zawieźć do tego Londynu.

Za 30 milionów eurodolarów to byś go mógł wozić z Barcelony do Londynu na każdy mecz, nieznacznie odbijając i wjeżdżając do Polski na orlen na kawę i i tak byś był do przodu XD

Wczoraj było o absurdach, to tylko kolejny z nich. Jak na skalę możliwości to i tak całkiem delikatny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/767568/cristiano-ronaldo-im-starszy-tym-lepszy-szokujace-wyniki-badan-portugalczyka

7% tkanki ja pierdziul , 20 lat wiek biologiczny . Ja tam szanuje go i za wyniki i za ten rygor + wkład mentalny ( już widać jak Real się trzęsie ) , kto widzi w nim tylko " żel " to naprawdę pogratulować xd , zasługuje na ten hajs jak mało kto w tej branży .

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć co będzie przy następnym transferze za pięć lat, jego wyniki pokażą, że ma 16 lat i rodzice będą musieli zgodzić się na transfer :smart:

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Andre Gomesa biorę za 100 eurogąbek i transfer zamknięty

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benjamin Button < Cristiano Ronaldo :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten Malcom (BTW rodzice nazwali go na cześć Malcolma X i zapomnieli o drugim "L" xD) oficjalnie fichado.
Szczerze - nie wiedziałem, że taki ktoś istnieje. Idę oglądać filmiki na jutube.

Jezu jaki pyszny ból dupy na forach i stronach Romy xD Nie mogli drożej sprzedać, bo nie!

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż klup podkradł Malcoma niczym śp. gen. Franco Di Stefano :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Stalin do napadu i pozamiatane xD Jeśli finał LM będzie w Berlinie to w ciemno typuję Real.

Edytka:
Właśnie przeczytałem, że podobno Barca odrzuciła ofertę Arsenalu - 30 mln za Andre Gomesa. HELENA MAM ZAWAŁ! Za 30 mln to ja sam mogę go zawieźć do tego Londynu.
Nie wierzę że odrzucili taką ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się polityka dwóch największych klubów w Hiszpanii ( i prawdopodobnie na świecie)  wywróciła do góry nogami. Jeszcze niedawno bordowa część szczyciła się kształceniem wychowanków i z pogardą patrzyła na białych co sezon wydających ogromne pieniądze na transfery. A teraz Real kupuje jakiś dzieciaków i no nameów z myślą o Lidze Mistrzów 22/23, natomiast Barca kupuje luksusowych rezerwowych za 100 baniek w postaci Bembele, rozbija bank na Coutinho, chciała rozbić po raz drugi na Griezmana ... :notbad:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

Strach pomyśleć co będzie przy następnym transferze za pięć lat, jego wyniki pokażą, że ma 16 lat i rodzice będą musieli zgodzić się na transfer :smart:

Czyli wychodzi na to, że Ronaldo to taki nasz polski Krzysiek Ibisz :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×