Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, hacker25 napisał:

Wyjściowa "11" Legii: 3 Polaków + 8 obcokrajowców

Wyjściowa "11" Spartaka: 9 Słowaków + 2 obcokrajowców

Jednym słowem u nich wszyscy mają wypłatę w euro a u nas tylko 8/11 XD

Nie dziwota że przefurtali, tym trzem za minimum i 500+ to się nie chce tyle robić co tym na socjalu w euro, więc słowacy mieli od początku solidną przewagę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było już jakieś durne tłumaczenie, że sraczka, że goryczka i takie tam. 

Ale trzeba sobie powiedzieć szczerze goście którzy przyjechali z miasta z którym nawet wujek Google ma problem ze znalezieniem, biegali z conajmniej trzy razy większa chęcią i determinacją niż legioniści. Zagubieni stołeczni gracze, wyglądali jakby wczoraj ktoś ich przywiózł autokarem, w szatni na tv pokazał sport zwany piłką nożną i kazał wyjść i grać. Braki w wydolności, braki w komunikacji, braki w pomyśle, braki w umiejętnościach, braki we wszystkim co można kojarzyć z grą w piłkę. Dramat. 

Jeszcze tylko jedna taka uwaga, co mecz słyszę od kogoś ze sztabu Legii, że przeciwnik jest doskonale rozpracowany, był wielokrotnie oglądany. Po czym po meczu z Arką, Zagłębiem i Spartakiem jest każdorazowo ostry wpierdol i trenerzy drużyn przeciwnych, mówią, że Legię mieli rozpracowaną w najmniejszym szczególe. To taka podpowiedź dla kogoś kto się tym zajmuje na Legii, albo jesteście chujowi w rozpracowaniu przeciwników, albo ten wasz super ultra nowoczesny system 3-5-2, nie jest wcale taki super, skoro każdy z rywali jest go w stanie wyeliminować i wpieprzyć jeszcze worek goli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek Kolejorza. Prezentacja odpowiednia dla jego klasy (no nie oszukujmy się), zdjęcie na tle białej ściany i drzwi, najprawdopodobniej do kibla, bo ewidentnie pokazuje co przed chwilą robił. Już czuję woń plugawego podstępu i śmiechy za kilka miesięcy, że ściągnęli za 1,5 miliona euro za gościa, którego jedyne talenty to otworzenie wina bez korkociągu i łapanie sardynek gołymi rękami xD

ODA2My5qJi1uBHVJTV48IjZCYw5FEisqb0IhVkYW

Chwalenie się, że to jest piłkarz Benfiki to gurwa tak samo jak ja bym się chwalił, że posiadam szeroką wiedzę w zakresie mechaniki pojazdowej, bo potrafię bez pomocy płyn do spryskiwaczy dolać i przy odrobinie szczęścia i uporu wymienić żarówkę.

No chyba że będzie wymiatał, to wtedy spoczko XD

 

2 minuty temu, okoni napisał:

Ale trzeba sobie powiedzieć szczerze goście którzy przyjechali z miasta z którym nawet wujek Google ma problem ze znalezieniem, biegali z conajmniej trzy razy większa chęcią i determinacją niż legioniści.

No i nie różni się to niczym od sytuacji, którą przez miesiąc śledziliśmy na mundialu. Inna skala oczywiście, ale generalnie to samo.

Edytowane przez xavris
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

Wczoraj było już jakieś durne tłumaczenie, że sraczka, że goryczka i takie tam. 

Ale trzeba sobie powiedzieć szczerze goście którzy przyjechali z miasta z którym nawet wujek Google ma problem ze znalezieniem, biegali z conajmniej trzy razy większa chęcią i determinacją niż legioniści. Zagubieni stołeczni gracze, wyglądali jakby wczoraj ktoś ich przywiózł autokarem, w szatni na tv pokazał sport zwany piłką nożną i kazał wyjść i grać. Braki w wydolności, braki w komunikacji, braki w pomyśle, braki w umiejętnościach, braki we wszystkim co można kojarzyć z grą w piłkę. Dramat. 

Jeszcze tylko jedna taka uwaga, co mecz słyszę od kogoś ze sztabu Legii, że przeciwnik jest doskonale rozpracowany, był wielokrotnie oglądany. Po czym po meczu z Arką, Zagłębiem i Spartakiem jest każdorazowo ostry wpierdol i trenerzy drużyn przeciwnych, mówią, że Legię mieli rozpracowaną w najmniejszym szczególe. To taka podpowiedź dla kogoś kto się tym zajmuje na Legii, albo jesteście chujowi w rozpracowaniu przeciwników, albo ten wasz super ultra nowoczesny system 3-5-2, nie jest wcale taki super, skoro każdy z rywali jest go w stanie wyeliminować i wpieprzyć jeszcze worek goli. 

Wytłumaczenie wirusem, to już jest w ogóle jakieś kuriozum. Kolejne zwalanie winy na wszystko inne. 5 się pochorowało, to w to miejsce wstawia się innego zawodnika i tyle. 

 

Kiedy przyjdzie normalność do naszej ligi? :FailFish:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma w CV Benfike jak Diego La Masie :vxoAZzf:

EJ @okoni nie dziw się "swoim" chłopakom, dopiero z wakacji wrócili, a tam wiadomo - wódeczka, kiełbaseczka, grilik, panienki, to nie Ronaldy, że tylko wodę piją, dietę trzymają i trenują jak poje****

37793944_212637009585086_399263838475649

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to grali jak picze i jak na stolicę to mogliby wyłożyć więcej na piłkarzy, sprowadzić kogoś lepszego z zagranicy, a nie jakichś z odzysku z Wisły np albo z Węgier, Luksemburga etc

 

Np Kurzawa do wyjęcia, albo Teodorczyka z Anderlechtu wyciągnąć albo jakichś młodziaków wziąć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, piachu00 napisał:

Ma w CV Benfike jak Diego La Masie :vxoAZzf:

EJ @okoni nie dziw się "swoim" chłopakom, dopiero z wakacji wrócili, a tam wiadomo - wódeczka, kiełbaseczka, grilik, panienki, to nie Ronaldy, że tylko wodę piją, dietę trzymają i trenują jak poje****

W CV to ja mam też kurna firmę zajmującą się usługami teletechnicznymi, ale nie chciałbyś, żebym Ci przyszedł gniazdko do kablówki montować XD

 

W kwestii Legii i nie tylko, bo tyczy się wszystkich. Jasne, możemy sobie żartować z tego wszystkiego, bo te patafiany się o to same proszą. Ale tak na mój chłopski rozum, to wina nie leży w złym przygotowaniu, w tym że dziabnęli sobie na wakacjach ćwiarteczkę ze szwagrem, w tym że ćwiczą nowe ustawienie 0-2-8-3/4, tylko w tym, że zwyczajnie im się nie chce albo mają w dupie, czyli w sumie to samo. Zagrają dobrze? Dostaną wypłatę. Zagrają źle? Dostaną wypłate i się nie namęczą :P Jestem prawie pewien, że większość problemów naszej piłki jest w głowach tych pseudokopaczy, którzy zarabiają jakieś 72 razy za dużo jak za to, co pokazują. Zaorać wszystkich działaczy klubowych, zaorać po dwakroć pzpn jako siedliszcze największej patologii i wtedy można myśleć o poprawie sytuacji. 

Niestety polska myśl społeczna też się wkradła do piłki bardzo mocno - czy się stoi czy się leży.... A passat z zza granicy to już jest kurła auto cud, srał pies, że spawany z 8 i zostawia 6 śladów na drodze...

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni się czepia, że grają nowocześnie 3-5-2. To jest dobra ofensywna taktyka i są efekty. Bramki padają, prawda :vxoAZzf:?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka oczywiście w pełni zasłużona, ale i tak dla oczu nas wszystkich lepiej będzie, żeby ta Legia nie dostała się do Ligi Mistrzów :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma się co zastanawiać. Powód jest oczywisty.:smart:

 

z23713695Q.jpg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dinamo 5:0 Zagrzeb :banderas:

 

POZDRAWIAM POLJAKI

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, The_Siemek napisał:

Okoni się czepia, że grają nowocześnie 3-5-2. To jest dobra ofensywna taktyka i są efekty. Bramki padają, prawda :vxoAZzf:?

Ależ Siemku, ta taktyka jest dobra, wiele drużyn to potwierdza. Tyle tylko, że imo Legia nie ma wykonawców pod te założenia. Wszyscy stoperzy którzy zagrali na tych trzech pozycjach (Remy, Wieteska, Astiz, Żyro) to niestety chłopy dość mało zwrotne, a tu wielkoluda trzeba jednego, dwóch obok musi być dobrze mobilnych, bo tak naprawdę bardzo często grają jako obrońcy boczni. 

Patrzyłem też ostatnio na Lecha w lidze, oni też grają 3-5-2, i mimo że też to nowe ustawienie powodowało problemy, ich dwóch bocznych stoperów nie miało problemów z zawodnikami którzy wbiegali w ich rejon. Nie mieli, bo byli lepiej dobrani parametrami, nie są kokosami do wbijania główek, tylko do biegania.

Trener Legii twierdzi, że ustawienie nie gra, tylko piłkarze, no ale kurwa, skoro do ścigania się z napastnikami, deleguje się typa który w ruchach przypomina mumię, to jak oni mają nie dostawać po trzy bramki na mecz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejskie puchary w lipcu  :banderas:

 

z23713702Q.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się śmiać chcę, czasem nawet kwiknę na głos jak w trakcie sezonu gdzieś w jakiejś dyskusji futbolowej pada POTĘŻNE stwierdzenie "TA DRUŻYNA MA SZANSE NA EUROPEJSKIE PUCHARY"

 

Kurwa, jakie puchary, przecież to są zazwyczaj jakieś fazy kwalifikacyjne gdzie poważna piłka przekręca się na drugim boku na plaży, albo dopiero wracają po urlopach do klubów, przecież nawet jak tam przejdą tą trzecią/czwartą fazę kwalifikacyjną to dalej jest grupa z której i tak trzeba dalej wyjść, co w ogóle jest jakimś kosmosem.

 

Śmieszy mnie to niezmiernie, a zaraz czasem wkurwią takie wyolbrzymianie pewnego pojęcia i zakłamywanie rzeczywistości, tylko co to ma na celu?

Na Europejskie puchary to ma kurwa szanse Real, Bayern czy Barcelona, a nie jakieś półamatorzy z kraju w którym nikomu nie chcę się biegać za piłką ostatnio, nawet dzieciom bo się spocą jeszcze i będzie rodzicielski dramat.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mojej mamy pracowała w Urzędzie Miasta i często po różnych wydarzeniach sportowych musiała drukować i wypisywać różne dyplomy. Najwięcej za uczestnictwo, sportową postawę itd.
Pomyślałem, żeby przesłać jej kontakt do naszych klubów startujących w (przedbiegach) pucharach. Wydrukowaliby sobie dyplom za uczestnictwo i mogliby spierd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem info od kumpla, że zawodnicy Spartaka dzień przed meczem, wybrali się pospacerować po warszawskich Łazienkach, a potem usiedli w knajpce i zamówili browarek. Po czym wyszli na boisko i orali pole. Śmiesznie mi się czyta wymówki legionistów, a to że ustawienie nowe, a to że mało czasu na zgranie, a to że sraczka, a to że przemarsz wojsk radzieckich. Ciągle tylko jakieś ale. 

A tu opierdoliły ich chłopy, którzy dzień wcześniej zrobili sobie mały psychiczny lajcik. Pewnie połowa z nich zarabia tyle co ja w lepszym miesiącu i nawet nie marzy o takiej pensji jaką łyka Jędza czy Cafu, ale potrafili się zmobilizować i biegać tak, że tacy zawodnicy jak Carlitos czy Kante nawet chwili spokoju nie mieli. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The_Siemek napisał:

Znajoma mojej mamy pracowała w Urzędzie Miasta i często po różnych wydarzeniach sportowych musiała drukować i wypisywać różne dyplomy. Najwięcej za uczestnictwo, sportową postawę itd.
Pomyślałem, żeby przesłać jej kontakt do naszych klubów startujących w (przedbiegach) pucharach. Wydrukowaliby sobie dyplom za uczestnictwo i mogliby spierd...

Ja im moge zrobić dyplomy nadania stopni górniczych. To już w ogóle ocipieją ze szczęścia i nawet z ligi zrezygnują XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legię dopadł wirus zwany formacją 3-5-2.:smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia powinna być takim Bayernem Ekstraklasy. Ma budżet, ma zawodników, jest w miarę stabilnie zarządzana, na tle większości klubów ekstraklasy jawi się jako oaza profesjonalizmu. Legia z takimi zasobami powinna tą śmieszną ligę wygrać marcu i całą parę przeznaczyć na próbę awansu do Europy. 

O ile awans do Ligi Mistrzów to jednak za wysokie progi,  w takiej  Lidze  Europy  powinniśmy co roku grać przynajmniej na wiosnę. Większość drużyn z poważnych Lig europejskich traktuje te rozgrywki jak dopust boży, więc grają tam głównie średniaki z paroma wyjątkami. 

Legia walczy jak lew o mistrzostwo do ostatniej rundy z jakimś Piastem albo inną Jagą, wprawdzie wygrywa, ale nie jest to wygrana przez dominację tylko raczej szczęśliwy rzut monetą. Natomiast w europejskich pucharach, które niedługo będziemy zaczynać w kwietniu, kiedy do eliminacji przystępują gimnazja mistrzostwa sportowego,  co roku ta sama bajka. 

I nic dziwnego, że Legii obrywa się od kibiców najgorzej. Nie z powodu jakiejś zawiści czy kompleksów, tylko dlatego, że od lepszego zawsze wymaga się więcej. A skoro ten lepszy równa poziomem do reszty, to znaczy że mu się nie chce, miał zły dzień albo wcale nie jest taki lepszy...

Skoro drużyna w jednym sezonie jest w stanie walczyć jak równy z równy z Realem ( sic!) to kibice mają prawo oczekiwać, że w następnym sezonie ta sama drużyna nie odpadnie z wypasaczami owiec czy inną egzotyczną drużyną po meczu bez walki. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, okoni napisał:

A ja właśnie dostałem info od kumpla, że zawodnicy Spartaka dzień przed meczem, wybrali się pospacerować po warszawskich Łazienkach, a potem usiedli w knajpce i zamówili browarek. Po czym wyszli na boisko i orali pole. Śmiesznie mi się czyta wymówki legionistów, a to że ustawienie nowe, a to że mało czasu na zgranie, a to że sraczka, a to że przemarsz wojsk radzieckich. Ciągle tylko jakieś ale.

 

No właśnie.

 

Mówiłem o tym samym w kontekście naszych na MŚ, ze nie problem jest w browarkach czy imprezkach czy idzie dobrze czy źle. Kiedyś zostawało się piłkarzem właśnie dla tego, gra to był dodatek.

Ale zawodnicy zapierdalali w każdym meczu, tacy jak Boniek, Lato czy inny Nowak.

 

Chorwaci po każdym meczyku na MŚ zaraz w szatni otwierali browarki, no i co z tego? Mają drugo mjesto na Svjedskim Prvenstvu.

 

Zawsze szukamy wytłumaczenia na około meczowego, a to taktyka, a to było gorąco, a to gacie komuś w dupę wchodziły przez cały mecz, teraz doszła sraczka jeszcze z tego co słyszałem.

 

Po prostu byli gorsi piłkarsko, brakło motywacji, chęci wygrania, mieli wyjebane.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze w tym tygodniu wpierdol dostaną Lech i Jaga i można spokojnie wrócić do zaległości na Netflixie :30vm3cw:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, okoni napisał:

No dobra, jeszcze w tym tygodniu wpierdol dostaną Lech i Jaga i można spokojnie wrócić do zaległości na Netflixie :30vm3cw:

Może być różnie. Lech ma w nogach już spory kawałek sezonu i trudny mecz na ciężkim terenie w Płocku (bo jak wiemy w gościach zawsze trudniej, bo przecież grają po kolana w błocie, a bramka gospodarzy jest częściowo zamurowana :P ). Do tego Szachcior to już nie jest słaba drużyna, bo na tym etapie takich nie ma. Dadzą z siebie wszysko, ale Szachciorów nie można lekceważyć. Do tego nowy sommelier z Portugalii trenuje z nimi dopiero kilka dni, nie mają zgrania.

Może być różnie :P

W kwestii netflixa sprawa jest bardzo poważna. W piątek kolejny sezon poręcz is de niu blak, a tu jeszcze ekspans nie skończon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakim my mówimy mistrzu, który miał 11 przegranych meczów w sezonie. Dajmy już spokój, przecież nasza liga nie jest poważna. Naprawdę po raz kolejny proponuje administracji stworzyć topic o Ekstraklasie, w którym będziemy sobie żartować, a tutaj gadać o normalnym futbolu, a nie parodii. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hacker25 napisał:

Naprawdę po raz kolejny proponuje administracji stworzyć topic o Ekstraklasie

Dla zaakcentowania różnicy można go nazwać gała :P Ewentualnie haratanie w gałę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×