Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy potwierdził na TT że zostaje - temat zamknięty .
 
 
 
Czyli ten cały Zahavi dupa nie capo di tutti agentów
Tylko co nawet agent może jak klub żaden go nie chce. Z Realem to pewnie od samego początku było spalone. Dodatkowo po MŚ jego wartość piłkarska też spadła. Nie oszukujmy się 100 baniek nikt za niego by nie dał. Niepotrzebnie tylko zrobił w około siebie tyle szumu przed mistrzostwami, to że zmienić chce klub, że nowych wyzwań potrzebuje. Niewiadomo czy to wina agenta, czy on sam też tak pogrywał. Dużo stracił i wizerunkowo i piłkarsko w Szwabii. Zobaczcie jak łatwo i szybko spaść z pozycji prawie że Boga do takiego poziomu na jakim jest teraz. Wszyscy na nim psy wieszają i już jest bee

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że żaden klub go nie chce? :51_scream:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, że żaden klub go nie chce? :51_scream:
Wiesz chcieć to by go i pewnie chciał, ja też bym go z chęcią wziął do swojej drużyny ale 100 baniek raczej nie wyłożę

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, ze żaden klub go nie chce. Myśle, ze jest całkiem sporo klubów, które by go z chęcią widziały u siebie. Łącznie z Realem, ManU itp. Tylko problemem jest kasa. Nikt nie da 100 baniek za 30 letniego piłkarza, który dodatkowo, delikatnie mówiąc,  nie popisał się na mundialu.  Mundial to jest swego rodzaju wybieg dla piłkarzy. W latach kiedy się odbywa, przeważnie Ci, którzy się na nim dobrze zaprezentują maja okazje na lukratywny kontrakt. Jak chociażby James cztery lata temu. Lewy nie dość, ze jest twarzą Reprezentacji, która była jedna z gorszych drużyn turnieju to jeszcze Bayern zdecydowanie nie chce się go pozbywać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Myślę że chciałoby go jakieś 98% klubów piłkarskich świata, ale z jego wygórowanymi rzadaniami to 90% z tych 98% musiało by się składać na buty dla niego, nie mówiąc o pensji.

Dał dupy na mundialu to niech się cieszy, że go Bayern nie wypożyczył do orła Parzęczew.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to się tak trochę zastanawiam, czy tak wszyscy chcą Lewego. To dość specyficzny facet, pasujący do systemu w którym akurat gra Bayern. On jest rodzajem egzekutora, kreator z niego żaden. Do tego wiek robi swoje. Gość tak naprawdę niczym się nie wybija, wiadomo, potrafi biegać, coś kiwnie, uderzy, ale żadna z tych cech nie jest w nim przodująca i taka która by go firmowała. A po mistrzostwach widać, że jeszcze ma problemy z motywacją i bardziej mu w głowie słupki ze sprzedażą energetycznych batoników z manioki by Ann i fryzura, niż spartanskie bieganie na ważnej imprezie, tak jak to choćby pokazali Cavanni czy Mandżu. 

W tym pomundialowym szale, gdzie prezesi na byle kogo potrafią rzucić skromne 70mln, nikt się nie znalazł na naszego Roberta. Widocznie coś nie pykło i uważam, że nie jest to cena. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, okoni napisał:

No ja to się tak trochę zastanawiam, czy tak wszyscy chcą Lewego. To dość specyficzny facet, pasujący do systemu w którym akurat gra Bayern. On jest rodzajem egzekutora, kreator z niego żaden. Do tego wiek robi swoje. Gość tak naprawdę niczym się nie wybija, wiadomo, potrafi biegać, coś kiwnie, uderzy, ale żadna z tych cech nie jest w nim przodująca i taka która by go firmowała. A po mistrzostwach widać, że jeszcze ma problemy z motywacją i bardziej mu w głowie słupki ze sprzedażą energetycznych batoników z manioki by Ann i fryzura, niż spartanskie bieganie na ważnej imprezie, tak jak to choćby pokazali Cavanni czy Mandżu. 

W tym pomundialowym szale, gdzie prezesi na byle kogo potrafią rzucić skromne 70mln, nikt się nie znalazł na naszego Roberta. Widocznie coś nie pykło i uważam, że nie jest to cena. 

 

Dokładnie. Przecież Lewy na mundialu nie był nawet najlepszym zawodnikiem naszej marnej reprezentacji, więc o jakich 100 mln mowa. On w tym gąszczu talentów najzwyczajniej zniknął. Jego może chcieć 98% klubów, ale żaden z topowych, bo obecnie Robert nie oferuje nic czego tym drużynom by brakowało. Co z tego że "liczby go bronią", skoro sam daje przykład, że bramki to strzela tylko w Bayernie, a w takim wypadku trudno mieć pewność że po zmianie otoczenia się nie "zatnie". Umiejętnościami się tak naprawdę wcale nie wybija, a o woli walki to już lepiej nic nie mówić. Może Mourinho w United by go za grosze przygarnął na kilka pierwszych kolejek, bo obecnie wypadła mu polowa pierwszego składu i podobno nie ma kim grać.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, nie popadajmy w skrajności. Lewy zawalił mundial, jak cała drużyna, fakt niezaprzeczalny. Zresztą pisałem o tym. I ten zawalony mundial skomplikował mu plany niesamowicie. Pewnie odczuł to zarówno w sprzedaży soków by Ann, ilości kontraktów reklamowych jak i pozycji w klubie.  Przed mundialem posłuchał sępa Zahaviego, który mu naobiecywał kontraktów, zwolnił managera i zaczął rozpuszczać plotki jak to on nie będzie odchodził po sezonie. Dodatkowo facet jest butny i trochę zadufany w sobie co nie przysparza mu sprzymierzeńców w dość trudnym okresie.

 

Ok, to wszystko prawda, ale pisanie, że jest przeciętnym piłkarzem i dobrze gra tylko w Bayernie jest trochę śmieszne. Lewy strzelił ok 150 goli w Bayernie, co czyni go najlepszym obcokrajowcem w historii,  bądź co bądź uznanego klubu, strzelił też ok 80 goli w Borussii oraz 55 w reprezentacji Polski. Dla przypomnienia,  jest najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Polski.  Gdziekolwiek nie gra, tam strzela bramki. 

Nie wiem co napisać na argument, że nie jest nawet najlepszym piłkarzem reprezentacji.... W takim razie kto jest? Oczywiście to tylko moje zdanie, ale Lewandowski jest najlepszym polskim piłkarzem od czasów Bońka. czyli ile? 30- 35 lat? Nie było od tego czasu takiego  gracza i obawiam się, że długo nie będzie. Jak patrzę co wyprawiają młodzi w postaci Milika i Zielińskiego to jestem o tym wręcz przekonany. 

Skoro jest takim przeciętnym piłkarzem, to który  z topowych klubów ma lepszego środkowego napastnika?  Benzema - 5 goli w lidze....., Suarez - co zrobił w zeszłym sezonie Suarez poza nurkowaniem,   Mandżu - proszę Was, gość jest tak wybitnym napastnikiem, że aż wszyscy trenerzy ustawiają go na skrzydle,  nie odbieram mu serca do walki, ale technicznie jest drewniany, prawie jak Lukaku -  napastnik za 100mln o którym nawet koledzy z kadry mówią, że może faktycznie nie ma dryblingu, przyjęcia, szybkości itp. ale i tak jest bardzo dobry. A może pan, " ciekawe czy trafię w tego gołębia na dachu stadionu" Higuain... 

Problemem przez który Lewy jest dalej w Bayernie nie jest fakt, że nikt nie chce go kupić, tylko fakt, że Bayern nie chce go sprzedać. A tym bardziej nie chce sprzedać najlepszego piłkarza swojego klubu i całej ligi za jakieś śmieszne pieniądze. . To tylko w Realu można kupić na promocji świetnych piłkarzy. 

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni ma rację. Lewy pasuje do konkretnego systemu i jest on egzekutorem czyli typową 9. Potrafi odepchnąć zawodnika, zastawić się, ma silny strzał. W naszej reprezantacji marnie to wygląda bo nie mamy takich kreatywnych, którzy by na niego pracowali. Z tym Realem to też wszyscy polecieli moim zdaniem. Ja go kompletnie nie widzę w LaLiga. Nawet taki Benzyna weźmie coś kiwnie, zrobi zwód itd. Ja Lewego widzę ewentualnie w lidze włoskiej, w PSG lub w jakimś klubie angielskim - u Guardioli może a tak to Bayern, i po zakończeniu kontraktu MLS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy to środkowy napastnik w starym stylu. Nie mały karakan przebierający nóżkami tylko klasyczna 9. Taka w stylu Batistuty, Klinsmanna, Kluiverta. Nie ma sensu go porównywać do jakiś szybkich skrzydłowych kręcących obrońcami.  Natomiast  pytanie czy klasyczna 9 to zwierze zagrożone wyginięciem we współczesnym futbolu to już  całkiem inna dyskusja :) 

@hacker25 Odnośnie przydatności Lewego w La Liga to podam Ci jedno nazwisko, Ruud Van Nistelrooy :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powątpiewać czy Messi sprawdziłby się w Czelsi, co za bzdury...

Każdy topowy zespół chciałby napastnika który jest gwarancją około 40-50 goli w sezonie, inną sprawą jest oczywiście "wizja trenera", to czy dogadają się kluby, agenci itd.

 

Lewy nasrał sobie w pampersa niestety, chciał odejść ale za dużo o tym mówił, zamiast przypieczętować to na boisku (kluczowe mecze Bayerny, Mundial).

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sLk napisał:

Lewy to środkowy napastnik w starym stylu. Nie mały karakan przebierający nóżkami tylko klasyczna 9. Taka w stylu Batistuty, Klinsmanna, Kluiverta. Nie ma sensu go porównywać do jakiś szybkich skrzydłowych kręcących obrońcami.  Natomiast  pytanie czy klasyczna 9 to zwierze zagrożone wyginięciem we współczesnym futbolu to już  całkiem inna dyskusja :) 

@hacker25 Odnośnie przydatności Lewego w La Liga to podam Ci jedno nazwisko, Ruud Van Nistelrooy :30vm3cw:

No tak, ale jakich on miał zawodników w okół siebie? Pracowali na niego prawda? Tak samo jak na Lewego pracują. Czyli wszystko zostaje w domu. My się rozumiemy, Lewy zostaje w Bayernie, Ania robi batoniki, a Kucharski śmieje się do rozpuku :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsze transfery poczynił jak do tej pory Real. Rolę lidera ma przejąć szklany Bale ( około 30% sezonu spędza w gabinetach lekarskich), rolę goleadora Benzema ( 5 bramek w zeszłym sezonie.....)  natomiast jako ofensywny transfer traktowany jest niejaki Vinicius, czyli 18 latek z Brazylii, który w zeszłym sezonie grał ogony w Santosie. Podobno wielki talent, ale zapisali go profilaktycznie do Juvenilu A czyli młodzieżowej drużyny Realu :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 40 minuty zakończy sti wspaniała przygoda Legii w lidze mistrzów. Jak po meczu przeczytam, że zawodnicy nie spodziewali się pomalowanej trawy (jakkolwiek ten fakt nie jest absurdalny, bo jest taki bezapelacyjnie) i kompletnie nie potrafili sobie poradzić w takiej sytuacji to zdecydowanie, definitywnie i nieodwołalnie będą najbardziej żałosnymi patafianami w historii :p przebiloby to te wszystkie memowe tłumaczenia o fc Bullerbyn i Narnii :p

no i te ameby intelektualne z trybun znowu racami zakopciły cały stadion.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za dzbany grają w tej Warszawie, że w takim meczu dwie czerwone dostają? :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, wyjdzie na to, że oni to byli ci waleczni i ambitni, co walczyli do końca. Tyle że koniec przyszedł wcześniej xD

Aaaa już wszystko jasne. Ja się zastanawiałem co to za eryduta się tak spuszcza przez mikrofon a to ten debil jozwiak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrali na wyjedzie? Wygrali. 

Na *huj drążyć temat? :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, mistrz Słowacji okazał się zbyt potężnym rywalem dla mistrza Polski. Teraz na Legie czekają przeciwnicy o zbliżonych umiejętnościach, czyli F16 Dudeland z Luksemburga lub FC Dirt  coś tam z Kosowa. Może uda się powalczyć w Lidze Europy:30vm3cw:

 

Ed:

Tak jak mówiłem, Liga Europy to jest coś na czym powinnismy się skoncentrować. Na Ligę Mistrzów przyjdzie czas jak nasi przyzwyczaja się do biegania w butach. 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, okoni napisał:

Wygrali na wyjedzie? Wygrali. 

Na *huj drążyć temat? :30vm3cw:

No, i to w 9 :p

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wieteska wyjaśnił temat mentalności naszych tytanów futbolu to nie mam pytań:
"Szkoda, że nie utrzymaliśmy 0:1 u siebie" xDDDDDDDDD

Nawet nie będę tutaj wyciągał jakichś statystyk, budżetów, cen itp., bo ewidentnie nie mamy jakiegokolwiek prawa stawiać naszej piłki (ligi, repry itd.) ponad jakąkolwiek, rzekomo, śmieszną ligę. Wyłapywanie w ryj od praktycznie każdego komu się chce biegać, umie 2 razy prosto kopnąć i nie odje... mu palma od bycia "panem piłkarzem" zestawione z poczuciem wyższość to jest najlepszy obraz tej całej tragifarsy.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, The_Siemek napisał:

Co Wieteska wyjaśnił temat mentalności naszych tytanów futbolu to nie mam pytań:
"Szkoda, że nie utrzymaliśmy 0:1 u siebie" xDDDDDDDDD

Nawet nie będę tutaj wyciągał jakichś statystyk, budżetów, cen itp., bo ewidentnie nie mamy jakiegokolwiek prawa stawiać naszej piłki (ligi, repry itd.) ponad jakąkolwiek, rzekomo, śmieszną ligę. Wyłapywanie w ryj od praktycznie każdego komu się chce biegać, umie 2 razy prosto kopnąć i nie odje... mu palma od bycia "panem piłkarzem" zestawione z poczuciem wyższość to jest najlepszy obraz tej całej tragifarsy.

No w zasadzie o tym mówię od mundialu :P niestety taka prawda. nie grają pieniądze, tylko grają zawodnicy. Jak taki jeden z drugim ma w dupie i biega tylko po to, żeby sobie wieczorkiem potruchtać 2x45 minut bo i tak mu wpadnie jakaś kosmiczna pensja z dupy na konto, no to co on się ma przejmować?

A wypowiedź tego erudyty niesamowita. "Szkoda, że ronaldo nie chciał przyjść do nas, zrzucaliśmy się z chłopakami po 20 zeta, ale nie dał się namówić. To nas przybiło i joziny z bazin to wykorzystały na tym pomalowanym boisku".

Wstyd by mi było coś takiego powiedzieć.

Edit. źle mi trochę, nazwałem pogromców legii cudzodziemskiej jozinami z bazin, bo szanuję ich niezmiernie mimo wszystko :)

 

http://weszlo.com/2018/07/31/eurowpierdolowa-sztafeta-pokolen/

Ostatni akapit jest kluczowy i najsmutniejszy w tym wszystkim, bo ma gość rację.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, The_Siemek napisał:

"Szkoda, że nie utrzymaliśmy 0:1 u siebie" xDDDDDDDDD

 

Ej, ale nie pierdolcie że on coś takiego powiedział na wizji :Gmoch:

Gdzie można to zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TeraJacek napisał:

 

Ej, ale nie pierdolcie że on coś takiego powiedział na wizji :Gmoch:

Gdzie można to zobaczyć?

Przeszukałem internety ale nie znalazłem niestety :/ Ale zdaje się że tak, powiedział to na wizji.

Przesuń sobie trochę kółeczko, bo nie widać całego erudyty i wieszcza narodowego, człowieka filaru Wieteski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chce sobie sam jego COMMANDO RYJ zrobić, chwila :Gmoch:

nie no, PAN PIŁKARZ zdecydowanie.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieteska? Facet z innej planety 5d0ed955946732f09222dbd6b6ff6f03.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×