Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Legia dostała coś z Luksemburga, czyli kolejny trudny rywal po którym poleci nowy trener :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturo aka zabójca niby fichado :zygmunt: Oj będzie dużo czerwa u Barcy w nowym sezonie :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Vidal w karierze ma 4 czy 5 czerwonych kartek. Mi się to nawet podoba, bo zawsze go lubiłem. Poza tym ma jaja a nie "pseprasam cy moze pan oddać piłkę, bo my tu 187-me podanie chcieliśmy".
Jest bardziej cięty na Real, więc tu ewentualnie widzę szansę na nadmiar agresji.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrali już tego trenera w Legii? Courtois i Hazard nie będą czekać wiecznie, w końcu się wkurzą i wybiorą jednak Real :ziobro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

Wybrali już tego trenera w Legii? Courtois i Hazard nie będą czekać wiecznie, w końcu się wkurzą i wybiorą jednak Real :ziobro:

Wybrali, ale Manchester City powierdziało, że oddadzą Guardiolę tylko w wymianie za Wieteskę, na co Legia się nie chce zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odejście Wietski jest możliwe tylko przez transfer gotówkowy. Płacone najlepiej zielonymi.
Pozdrawiam, Karol :qk2LI17:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Jagielonia zagrała bez kompleksów obszerny skrót obejrzałem , mam nadzieję że następny mecz będzie w tv otwartej z chęcią zobaczę :)

 

Vidal w Barcelonie kolejny świetny ruch w tym okienku , tym razem Inter wyruchany heh :) dużo się nauczyli po Neymarze trzeba przyznać . Choć mało osób mówi o Atletico a tu też paka się robi , tylko Real odpuścił ( Vinicjusz spoko wygląda na pewno większy potencjał na st niż Robhino kiedyś czy teraz Jesus ) 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidal jeszcze nie jest ficzado.Lekarze mają sprawdzić stan jego kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystko żeby tylko jeszcze bardziej podkręcić Inter na Modrica hehe 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidal oficjalnie piłkarzem Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwsza próba ściągnięcia do teamu nastawionego na granie w dziada, walczaka i pracusia. Wcześniej był Turan. Choć pomysł był fajny, nie wypalił. Ale rozumiem transfer, w każdej drużynie musi być taki jeden przecinak który w razie jakiegoś boiskowego zaiskrzenia, sprzeda komuś kopa. Też się nie mogę doczekać konfrontacji z Ramosem, na bank Vidal wciągnie się w jakąś gierkę i będą kartki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, okoni napisał:

w każdej drużynie musi być taki jeden przecinak który w razie jakiegoś boiskowego zaiskrzenia, sprzeda komuś kopa.

:yao:

Transfer imo trafiony, kwota śmieszna (coś około 20mln), Messi więcej w Laysach wyciągnął :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczek zakończył reprezentacyjną karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleix Vidal w Sevilli.Pozbyć się się jeszcze Gomesa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Gwiazdeczki z drużyny której kibicuję, powinny tak jeździć przez najbliższe pół roku. Może by im wreszcie trafiło do tych zblazowanych mózgów, że mają za dobrze i jak im nie pasuje życie jak pączki, to mogą spierdalać na Madagaskar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to szatnia rządzi w klubie z Kuchym na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że Rado tam panuje. Zresztą, uj mnie obchodzi kto tam trzyma szatnię, za tę kasę którą dostają, powinni zapyerdalać, tak że kurz leci. A tu jakieś gadki o braku zrozumienia i stresie. Kurwa, zawsze to samo, jak nie dorośli do grania na takim poziomie, to niech sił spróbują w lidze niżej. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stresie xD?!?!

Ociechujugumowy... jeżeli im się wydaje, że mają stresującą pracę to tylko pokazuje jak są oderwani od rzeczywistości. Jedynym stresującym wydarzeniem w ostatnich 5 latach Legii było to jak wyłapali na parkingu po meczu z Lechem. To faktycznie było chore, ale poza tym, jeśli wykonują minimum przyzwoitości to nie tylko nie ma oklepu pyska a jest wysoka pensja i poklepywanie po plecach i ukłony na mieście. 

Aż mi się do pracy odechciało iść, bo tak bardzo przejąłem się losem uciskanych panów piłkarzy <kotekpłacze.jpg> 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im pewnie chodzi o taki stres, że jak zagrają słabo to ludzie będą im srać na głowy. Rozwiązanie, żeby tego nie robili jest dość proste, ciekawe czy na to sami wpadną kiedyś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Nagy, czy inny patafian który staje przed kamerą i rodzi wywiad pt: potrzeba nam czasu, to był naprawdę trudny rywal, remis to dobry wynik i takie tam blabla, powinien włączyć chociażby wczorajszy mecz Górnika z Miedzią, beniaminek zaczął od sensacyjnego prowadzenia, prowadzenia które sobie uczciwie wywalczyli na boisku, bieganiem, bieganiem i jeszcze raz bieganiem, oraz zaangażowaniem. Odpowiedź Górnika była piorunująca, który mimo słabego meczu w pucharach, podniósł kiełbachę i końcówkę zrobił na armagedon. I jak widziałem końcowe zbliżenia na m. in Zurkowskiego to było widać, że ten chłopak od biegania i zmęczenia nie mógł tchu złapać, biegał jak koń od jednego pola karnego do drugiego. Analogicznie, po meczu Legii, Nagy nie miał nawet koszulki brudnej. Tak to wygląda. Na miejscu prezesa Legii, dziś odwiedziłbym szatnię i poinformował, że jak nie zaczną grać to mogą prosić o azyl na Kamczatce, bo sam zadzwonię po "liściastych". 

A co do Żurka z Górnika, selekcjoner Brzęczyszczykiewicz chyba nie ma możliwości nie powołać tego chłopaka na najbliższy mecz, może nie jest on jeszcze zawodnikiem w pełni na kadrę, ale im wcześniej zacznie, tym lepiej. I pomyśleć, że na Mundial pojechał Peszko :FailFish:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ryba psuje się od głowy. Gdyby Pan Prezes wpadł do szatni i stanowczo ogłosił, że zanim poleci następny trener to polecą piłkarze i dla przykładu wypieprzył tą pożal się Boże legendę, która bawi się w "przywódcę" w szatni to od razu by się chłopcom zachciało. Niestety, dopóki na górze będzie panował taki burdel jaki panuje (czyli ogromny) to szanse na to, że akurat piłkarze jako jedyni się zaangażują (na dłużej, bo wiadomo, że jak przyjdzie nowy trener to pewnie im się na chwilę zachce, przerabiamy to od kilku lat) jest w zasadzie zerowa. Tym bardziej, kiedy z klubu nieustannie dobiega narracja w stylu "jesteśmy najlepsi, nasi piłkarze są wspaniali i musimy się tylko przełamać jak nie idzie, bo tak to jesteśmy na każdym polu zajebiści, a regularny oklep od ogórków to bardzo niefortunne zrządzenie losu." Totalnie nie ma w szatni gościa, który by potrafił tę zgraję panienek złapać za mordy i jakoś skonsolidować. Co gorsza, zupełnie nie ma też kogoś takiego w całym klubie. A szkoda, bo końcówka zeszłego sezonu pokazała, że jak tej drużynie się chce to gra kilka poziomów wyżej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×