Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj że każda ekipa ma osoby decyzyjne i to one rządzą.Można sobie gadać,stekac.



Milik ładnie uderzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, neuro napisał:

Mam 45 wyjazdów na Łódzki Klub Sportowy ,zgody i kadry nie liczę.Takie farmazowny jak tutaj piszecie to w chuju strzyka.

Jakie farmazony?
Mnie interesuje piłka nożna a nie grupa spierdolin, która myśli, że lanie się po ryju to wielkie fetowanie kultury kibicowskiej.
Rozgraniczam ultrasów od hooliganów. Oprawy lubię, fajnie pośpiewać, pomachać flagą i budować atmosferę, ale zwykłej dziczy nie muszę tolerować. Poza tym teraz to mnie interesuje to co się dzieje na boisku a nie dookoła - dlatego oglądam Barcelonę i sporadycznie naszych parodystów a nie odwrotnie.

Od kibicowania Lechowi mnie właśnie tacy "kumaci" zniechęcili. Na początku może to nie przeszkadzać, bo się jarasz i zaczynasz ignorować patologię, ale jak nie udzieli się Tobie instynkt stadny napierd... innych czy policji to jeszcze od swoich masz (że tak zacytuję eks-kolegę) masaż twarzy. Dobrze pamiętam jak poznańska Wyborcza wymyślała jakieś bzdury i wkur... wszystkich kibiców - nawet takich średnio ogarniętych a przez to zafundowała syndrom oblężonej twierdzy i każdy kto miał inne zdanie to od razu był wrogiem. Obojętnie jakiego gówna to dotyczyło. Może ktoś lubi sam siebie okłamywać i słuchać poleceń jak w wojsku, ale z tego się chyba wyrasta w końcu. Piłka nożna to ma być przyjemność i sport widowiskowy. Dopóki kibice się dokładają do tworzenia widowiska to super a jak chcą swoje frustracje wyładowywać przy okazji meczu to wyjazd do lasu.

PS. To nie tylko polski problem. Po meczu z Feyenoordem w LE (tzn. Pucharze UEFA wtedy) Holendrom całkiem odje...Niszczyli samochody na ulicach - i to nawet nie polskie (chociaż też się zdarzało) a policja nie potrafiła ogarnąć towarzystwa. Bardzo się też popisali przy "pilnowaniu" naszych. Wtedy się cieszyłem, że nie jechałem autobusem z resztą tylko z kumplem autem... "Na Zachodzie sobie poradzili" xD

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna piłkarsko-kibicowska łysa pała której jestem wielkim fanem to Vinnie Jones XD

Resztę zebrać w jednym miejscu, zaorać i zrobić na nich jakiś skalniak z tujami czy coś.

Kibicowanie, nawet intensywne - można, jeszcze jak. Ale zadymianie stadionów racami to bym karał wsadzaniem takiej racy w miejsce, gdzie z pleców robią się nogi.

Ale kibolowanie, lanie się pod stadionem, na stadionie, w lesie, w wykopanym dole czy gdziekolwiek i cokolwiek to jest totalny, niczym nieskalany debilizm.

I nikt mi nie wmówi, że lanie się maczetami w lesie ubogaca polską piłkę czy w ogóle jakąkolwiek piłkę XD

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuja się nie przyjmie, wbrew pozorom, nie lubi jałowego podłoża. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Tuja się nie przyjmie, wbrew pozorom, nie lubi jałowego podłoża. 

Dlatego dodałem "czy coś", bo mimo, że rodzice mają fajny mały ogródek to ja się na ogrodnictwie nie znam :P

To lawendę chociaż może jakąś? Albo kocimiętkę, bym zbierał dla moich dwóch łajz w domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, The_Siemek napisał:

My tu o kibicach, ale prawdziwe dramaty dzieją się gdzie indziej:
https://www.footyheadlines.com/2017/12/nike-fc-barcelona-18-19-third-kit.html
Podobno to ma być 3-ci zestaw Barcy na ten sezon... Ktoś chyba przegrał w Nike zakład.

Myślałem że mi się kolory na zdjęciu nie załadowały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilbao poinformowało, że została wpłacona klauzula Kepy wynosząca 80 mln € i został on najdroższym bramkarzem w historii.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz slysze o tym bramkarzu ale patrzac na kompilacje jestem pod wrazeniem. Jak dla mnie Kepa zjada kurtułe refleksem. Jeszcze ogarnac normalna obrone bo para Rudiger - Luiz to paralitycy i napastnika za kloca Morate... chociazby takiego Baczułaja, ktory moglby w koncu dostac prawdziwa szanse na wykazanie sie.
 

 

 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My tu o kibicach, ale prawdziwe dramaty dzieją się gdzie indziej:

https://www.footyheadlines.com/2017/12/nike-fc-barcelona-18-19-third-kit.html

Podobno to ma być 3-ci zestaw Barcy na ten sezon... Ktoś chyba przegrał w Nike zakład.

Barca zawsze miała odpałowe kolory w 3 zestawie, więc ten mnie wcale nie zdziwił.

 

Niemniej wygląda jak wyrzygany łosoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krosek napisał:

Bilbao poinformowało, że została wpłacona klauzula Kepy wynosząca 80 mln € i został on najdroższym bramkarzem w historii.

 

Coś mam czutki, że pierwszy sezon w PL będzie miał podbny jak DeGea kiedy przeszedł do ManU czyli totalna niszczarka przez drwali w polu karnym podczas stałych fragmentów. Niemniej, ma chłopina papiery na bycie absolutnym topem na swojej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Kurtła w Realu!

A Kovacic na roczne wypożyczenie - tak się szarpał o transfer z Realu a idzie tylko na wypożyczenie do Chelsea. Ciekawe czy teraz ruszy maszyna Pereza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, teksty o strzelaniu w stylu radzieckim nie tylko nie stawiają was wyżej niż gości, którzy wpadli pod kasy, ale wręcz dużo, dużo niżej. Niestety dla niektórych czasy głębokiego stalinizmu mamy już dawno ze sobą, więc domyślam się, że nie mogąc spełniać się w realu piszecie o tym na forum, ale proszę, darujcie sobie, bo albo kompletnie nie wiecie o czym mówicie, albo równacie do poziomu tych wszystkich debilnych neonazistów wpieprzających torty ze swastyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz nie walcz z wiatrakami. Jak są takie akcje jak ta pod kasami, to tu się robi drugie kibice.net nic nie poradzisz.

A tematu nie ma co drążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj te pisanie o strzelaniu to tylko przenośnia, podejrzewam.

Za rozbój dla każdego kto się go dopuścił jest kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Powinno się zatrzymać sprawców, osadzić w areszcie, oskarżyć i skazać. Jak mnie - gdy zaraz pójdę pod gabeć i stojącym tam babom w kolejce wypłacę strzała i coś zabiorę. Proste i logiczne. Nie wiem czemu bandytów stadionowych traktuje się tak pobłażliwie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to byli bandyci "PRZYstadionowi" :yao:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszyscy, jeszcze raz, bo strony jak zwykle się radykalizują w rozmowie na argumenty. Kibicowski trud, śpiewanie, flagi, pirotechnika, ogólna otoczka na TAK. Oklepywanie ludzi stojących w kolejce po bilet (w szczególności pikników, kołnierzyków i dzieciaki z kobitami) na NIE! 

TO JEST KURWA MEGA SŁABE! 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni pełna zgoda. Ale analizowanie internetowych kibiców co kto był i jak, na podstawie krótkiego filmiku nagranego kalkulatorem też jest słabe.

Poza tym największego gonga zarobił akurat kibic Lechii na tym filmie. Tylko nie wiem czy od kobiety z dzieckiem, piknika, czy kołnierzyka :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan w czarnej koszulce od klapsa jest już bohaterem w internecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja się nie wypowiadam na temat sensowności akcji takich jak z soboty, swoje przemyślenia mam, tak jak każdy tutaj i tyle.

 

Ja tylko twierdzę, że teksty o strzelaniu i potem jeszcze dobijaniu po radziecku są nie tylko nie na miejscu, ale wręcz kwalifikują głoszącego do leczenia psychiatrycznego. I nie mówcie mi, że to przenośnia, efekt wzburzenia czy cokolwiek innego, bo we wzburzeniu to można kurwą rzucić w stronę gościa, który nam drogę zajedzie, a nie pieprzyć coś takiego.

 

Tak przy okazji to tylko wspomnę, że bynajmniej nie traktuje się tych "bandytów" pobłażliwie, ilość chorych kar (jak np. swego czasu zawinięcie na dołek gościa, który nie zajmował swojego miejsca, bo wstał żeby pilnować dziecka, albo piłkarza chyba z Ostrołęki, który pokazał eLkę na stadionie Polonii, nie wspominając już o jakichś akcjach Widelec itd.),  niesłusznych aresztów itd. jest spora. Ilość kar "uczciwych" (w sensie np. rozbój za zawinięcie barw) też jest całkiem duża, w zasadzie każdego kogo mogą wsadzić to wsadzają. No i jednak, w ostatnich latach kibice i tak już się bardzo mocno "ucywilizowali", a sytuacje takie jak pod kasami na Legii praktycznie nie mają miejsca. Oczywiście cały czas mówię o Polsce żeby nie było, bo nie wiem jak się kończą racowiska, wbieganie na murawę itd. w takiej np. Francji.

 

Ps. @piachu00 co to jest "gabeć" i skąd to, jakiś regionalizm? Tylko nie traktuj tego jako złośliwość czy coś, po prostu nigdy się nie spotkałem i ciekaw jestem.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabeć to sklep z używanymi ubraniami haha ciuchland :) woj. Podlaskie :zygmunt:

Edytowane przez piachu00
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fryz napisał:

Słuchajcie, ja się nie wypowiadam na temat sensowności akcji takich jak z soboty, swoje przemyślenia mam, tak jak każdy tutaj i tyle.

 

Ja tylko twierdzę, że teksty o strzelaniu i potem jeszcze dobijaniu po radziecku są nie tylko nie na miejscu, ale wręcz kwalifikują głoszącego do leczenia psychiatrycznego. I nie mówcie mi, że to przenośnia, efekt wzburzenia czy cokolwiek innego, bo we wzburzeniu to można kurwą rzucić w stronę gościa, który nam drogę zajedzie, a nie pieprzyć coś takiego.

 

Tak przy okazji to tylko wspomnę, że bynajmniej nie traktuje się tych "bandytów" pobłażliwie, ilość chorych kar (jak np. swego czasu zawinięcie na dołek gościa, który nie zajmował swojego miejsca, bo wstał żeby pilnować dziecka, albo piłkarza chyba z Ostrołęki, który pokazał eLkę na stadionie Polonii, nie wspominając już o jakichś akcjach Widelec itd.),  niesłusznych aresztów itd. jest spora. Ilość kar "uczciwych" (w sensie np. rozbój za zawinięcie barw) też jest całkiem duża, w zasadzie każdego kogo mogą wsadzić to wsadzają. No i jednak, w ostatnich latach kibice i tak już się bardzo mocno "ucywilizowali", a sytuacje takie jak pod kasami na Legii praktycznie nie mają miejsca. Oczywiście cały czas mówię o Polsce żeby nie było, bo nie wiem jak się kończą racowiska, wbieganie na murawę itd. w takiej np. Francji.

 

Ps. @piachu00 co to jest "gabeć" i skąd to, jakiś regionalizm? Tylko nie traktuj tego jako złośliwość czy coś, po prostu nigdy się nie spotkałem i ciekaw jestem.

 

Jestem zwykłym kibicem i nie potrzebuję leczenia. Prawdziwych kibiców doceniam za ich zaangażowanie i pracę na stadionie, durniów takich jak ci od "tanich" dymów nie lubię i nie ma znaczenia czy są to kibice mojego klubu czy innych. Tak samo oceniałbym kibiców Jagi jeśli zrobiliby coś podobnego. Sprawiedliwość w tej sytuacji powinna wymierzyć Policja, załapać kogo trzeba i tyle. Tak się jednak nie stało. Zanim Policja pojawiła się było już po, dostali oklep od miejscowych i bardzo dobrze, bo swoim zachowaniem wyrządzają sporą krzywdę ogólnie piłce. Kark szarpie dzieciaka i zabiera mu szalik lub koszulkę klubową, w rezultacie może ten czy inny dzieciak, które ucierpiały w tym zdarzeniu więcej nie przyjść na stadion. Ogólnie negatywnie to wpływa na wszystko.

 

Co innego jeśli np. umawiają się na ustawki czy też leją się między sobą, ale poza stadionami, ich sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, adasiulko napisał:

 

Jestem zwykłym kibicem i nie potrzebuję leczenia. 

To o leczeniu było do mnie. Spokojnie, reszta jest psychicznie zdrowa :p

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkobosko! 

Andre Gomes poszedł na wypożyczenie z Barcy. I to nie za darmo!

Szkoda, że nie transfer, ale i tak deal okienka (odebrał palmę pierwszeństwa koledze z Portugalii) :banderas:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mina też sprzedany do Evertonu za 30,25 mln €. Całe szczęście że pokazał nieco na tym Mundialu i podbił swoją cenę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×