Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie , to są dwie różne postacie . Lewy jest o klasę lepszy od wszystkich na boisku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W reprezentacji powinni pozwolić mu grać w koszulce Bayernu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Edit: ktoś wykupił na nasz kraj Ligue 1 ? 

 

Nie, dalej nikt nie wykupił. Trochę to dziwne, ale sezon ruszył i może być ciężko, żeby teraz się ktoś rzucił na ligę w której ciekawe jest tylko PSG i Glik w Monaco (z naszej perspektywy). 

 

Barca wczoraj pierwsze trofeum w sezonie. Niby mecz o Słoik Kubusia Puchatka, ale zawsze coś. W końcu Dembele pokazuje co potrafi. 

 

No i Lech zaorał Sosnowiec :banderas:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jaki słowik, jak Lech dostawał w dupę to kibica nie było, teraz po kilku transferach i solidnych, wręcz dobrych meczach, nagle główny na młynie się znalazł :vxoAZzf:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, The_Siemek napisał:

No i Lech zaorał Sosnowiec 

A jak, marsz po mistrzostwo trwa... Przynajmniej dopóki się nie wywala na ryj na prostej drodze xD

A polska liga to taki kabaret, że nawet Gajos bramki strzela :p piłkarski poker jak nic :p

 

1 minutę temu, okoni napisał:

Ten jaki słowik

Jak jaki, poznański :p

Rzuciłbym żartem z batutą, ale to może być miecz obosieczny :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Dembele aka komar zayebał :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:Golazo :banderas:

 

No i pierwszy kubek wpadł w nowym sezonie, oby 1 z 4 :antonio:

?crop=1&w=640&h=480

Edytowane przez haobao_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Jakby ktos był ciekaw ligi które  wprowadziły

to rozwiązanie na stałe to MLS , Bundesliga , Serie A , Portugalska i nasza Ekstraklasa . Ja generalnie zlewam już rozgrywki bez varu wkurza mnie to tak samo jak poziom gwizdania w la liga ( a u Brittonsów chodzi oczywiście o bookmacherke nie żaden "duch futbolu" xd )

 

Z tym La Liga to ciekawe co mówisz, bo w Hiszpanii też już jest VAR. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni to się nawet pocieszyć nie da z chwilowego wygrywania :) Wiadomo, że zaraz na zegarku wybije godzina wpierdolu, bo w czwartek puchary i trzeba będzie wrócić do rzeczywistości. 

 

Mam nadzieję, że ten VAR w La Liga to będą trochę lepiej ogarniać niż wczoraj. Typ nawet ewidetnie prawidłową bramkę dla Sevilli musiał sprawdzać.

Chociaż może i lepiej tak a sprawiedliwie niż jak w meczu Bayernu z Eintrachtem albo jak Marciniak. „VAR jest? No to fajnie, ale po co używać.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, The_Siemek napisał:

Mam nadzieję, że ten VAR w La Liga to będą trochę lepiej ogarniać niż wczoraj. Typ nawet ewidetnie prawidłową bramkę dla Sevilli musiał sprawdzać.

Chociaż może i lepiej tak a sprawiedliwie niż jak w meczu Bayernu z Eintrachtem albo jak Marciniak. „VAR jest? No to fajnie, ale po co używać.”

 

Zdecydowanie lepiej częściej sprawdzać, niż np. w ogóle jak łysa polska pałka :30vm3cw:

Kilka sekund i jest praktycznie 100% pewność w podjęciu decyzji :messi: A wszyscy wiemy jak wyglądało "sędziowanie" w La Lidze :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The_Siemek napisał:

@okoni to się nawet pocieszyć nie da z chwilowego wygrywania :) Wiadomo, że zaraz na zegarku wybije godzina wpierdolu, bo w czwartek puchary i trzeba będzie wrócić do rzeczywistości. 

 

Mam nadzieję, że ten VAR w La Liga to będą trochę lepiej ogarniać niż wczoraj. Typ nawet ewidetnie prawidłową bramkę dla Sevilli musiał sprawdzać.

Chociaż może i lepiej tak a sprawiedliwie niż jak w meczu Bayernu z Eintrachtem albo jak Marciniak. „VAR jest? No to fajnie, ale po co używać.”

Dobrze, że wszedł ten VAR w LaLiga, bo ostatnio większość sędziów hiszpańskich ma ewidentnie porażenie mózgowe i to co czasem gwiżdżą, to nie można tego racjonalnie wyjaśnić. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ból dupy Lahoza jak nie będzie mógł być główną gwiazdą widowiska ze swoim pajacowaniem. 

I tak czuję, że będą jakieś numery. Hiszpańscy gamonie nie nauczą się nagle lepiej oceniać sytuacji a nie polecą ze wszystkim do VARu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legii to już nie pomoże nic.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie parę dni,  pacze po powrocie co tam w europejskich pucharach piszczy, ale widzę zaskoczenia nie było.  Na Legię nawet zespół stolarzy i cukierników za mocny....

Nie ma strachu, w CL się nie udało, w LE się nie udało, następny próg to puchar Borowika w sołectwie Ciche Dolne, rozgrywany corocznie z okazji wrześniowego grzybobrania,  tam na Legię czeka już pierwszy przeciwnik, reprezentacja klasy 3c,  sportowej o profilu piłka nożna z miejscowego gimnazjum, ależ będą emocje :banderas:

Mamy już wypowiedź obrońcy mistrza Polski, Mateusza Wieteski:  "Na trudnym wyjazdowym terenie chcemy uzyskać korzystny rezultat w postaci bezbramkowego remisu, ale w rewanżu  na Łazienkowskiej postaramy się wygrać" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pablos_83 napisał:

https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/268522477087057/

 

Rooney wybronił 4-1 bez bramkarza a potem zrobił asystę przez pół boiska.

 

 

I to się ogląda! To jest zajebista liga dla oka. 

 

Jak dobrze, że już poważna piłka rusza i nie trzeba oglądać tej patologii zorganizowanej :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też jest na poważnie. Np Jędrzejczyk jest wystarczająco dobry, żeby z reprezentacją  jechać na mundial, ale nie jest wystarczająco dobry, żeby się załapać do kadry Legii, która dostaje eurowpierdol od każdego, kto potrafi kopnąć prosto piłkę. Podobnie najlepszy piłkarz ekstraklasy zeszłego sezonu siedzi na ławie, natomiast w podstawie biega dziadek Wodogłovic. Wszystko na poważnie  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jędrzejczyk nie grał nie dlatego, że jest za słaby, tylko dlatego, że ktoś (w domyśle - właściciel) chciał go w ten sposób przekonać do odejścia.

 

Cóż, dziś nowy trener, jestem więc dziwnie przekonany, że w najbliższych tygodniach piłkarze znów będą się starać, walczyć i dzięki temu też osiągać dobre, na miarę możliwości, wyniki. Oczywiście pewnie do czasu, aż znów pojawią się u nich te legendarne "problemy mentalne", które skończą się wyczerpaniem kolejnej długofalowej wizji klubu i zmianą trenera. Ciekawe, czy ten Pinto będzie w stanie na tyle szybko ogarnąć ich taktycznie, żeby na mecze z Cluj wyszli z szansami na walkę, bo ile w Ekstraklasie i z Dudelange wystarczy żeby im się chciało, to już z Rumunami pewnie będzie trzeba też trochę pograć w piłkę na jakimkolwiek poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ogarnie coś taktycznie. Pojawiło się wiele opinii, że gość jedzie na charyzmie ale to taktyczny kołek.

Nigdzie nie zagrzał dłużej miejsca więc idealnie wpisuje się w bieżącą politykę klubu.

Obstawiam zmianę w przerwie zimowej :30vm3cw:

 

Tak na szybko:

 

 

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz Barca - Sevilla,co to Luis wyprawia to mnie krew zalewa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, korwin napisał:

No nie wiem czy ogarnie coś taktycznie. Pojawiło się wiele opinii, że gość jedzie na charyzmie ale to taktyczny kołek.

 

Ja w sumie trochę o nim czytałem, to o jego taktycznych umiejętnościach w zasadzie nikt nic nie pisał, tylko, że się kłóci i zależnie od źródła, że albo trzyma piłkarzy krótko, albo bardzo szybko ich sobie zjednuje (co niby się nie wyklucza). Cóż, pożyjemy, zobaczymy, dopóki piłkarzom nie udowodni się, że oni nie są w klubie od rządzenia to choćby Mioduski zatrudnił Kloppa to i tak po paru miesiącach poleci.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, hacker25 napisał:

Robert już strzela dla Bayernu. Ach ten nasz napastnik :banderas:

 

A w kadrze  na mundialu to tak nie szczelał!! :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni
Tak tylko dopowiadam na pytanie z przeszłości o Kurzawe, co prawda z przed dwóch dni news i pewnie już to wiesz ale napiszę bo jest to godne pochwały.
Rafał wylądował w Ligue 1 w Amiens. Jak się okazało, potajemnie przedłużył umowę z Górnikiem o rok aby nie wylądował na bruku a On sam chciał, żeby klub coś zarobił. Teraz tylko wypada chłopakowi życzyć powtórzenia liczb z zeszłego sezonu.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×