Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bez jaj, ale mecz był tak nudny do 60 minuty (o porze grania nie wspomnę), że zasnąłem :30vm3cw:

Teraz Valverde ma tyle opcji na ławce i do ustawienia, że chyba sam nie ogarnie co i jak. Ewidentnie pomysł z Roberto, Rakiticiem i Busquetsem w pomocy nie wypalił. 

Coutinho musi grać po prostu. Za dobry jest. 

 

@neuro - wiem jak się nazywają ;) Chodziło mi o to, że z kompletnie anonimowej ekipy zrobił mistrza a potem w LM powalczył (jeśli ktoś zna więcej niż Steaue i jakiś Cluj to szanuję). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grosika zbanowali za te złote myśli na tweeterze jak wypalił, ze zasłużył żeby mieć miejsce w 11 na mundialu :4_joy:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ogóle bardzo dużo dobrej publicystyki było na trybunach ;)

Spory postęp w sposobach formułowania niezadowolenia. Za ITI już by coś tam latało (oprócz ku...). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła jaki comeback z 0:2 na 5:2 w meczu z Lechem na wyjeździe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, neuro napisał:

Grzesioemoji16.png49c63ec963a0056eceef1144277b488c.jpg

 

Sam sobie komplementy na temat wyglądu prawi, poczciwy chłopak z tego Grzegorza :ronnie:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fa6a9504534243bfd870675bd087a492.png

I jak tu mamy coś zmienić jak w studiu które ogląda dużo osób, stary dziadek opowiada takie kocopały. Mentalność.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał dodać, że inne też się rozwijają, sporo szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ słabo się patrzy na Real bez CR7 , chyba nawet jego hejterzy przyznają . Ten sezon to będzie katastrofa marketingowa , bez pierwiastka Galacticos ten zespół ... jest po prostu zwyczajnym zespołem :) Za to Mesjasz w formie i przejmuje absolutne rządy w La Lidze . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i słabo, ale i tak dosyć gładko wygrali - tyle, że z Getafe raczej nie miewają problemów (taki w sumie satelicki klub Realu). Wydaje mi się, że nawet z obecnym składem (bez Hazardów czy innych Kane-ów) mogą coś ugrać - nie było takiego dramatu jak się można było spodziewać po stracie lidera.

Za to pierwszy raz od dawna mecz Juventusu oglądałem - od razu bardziej CRa lubię jak nie gra w Realu :vxoAZzf: Pakę mają kosmiczną (zresztą jak PSG, City czy Barca). Będzie ciekawie w LM.


Dzisiaj najciekawszy mecz z całej kolejki. Zagrają dwie drużyny z porządnymi transferami - Atleti vs Valencia. Może być dobry mecz, ale znając Cholo to będzie epickie 1:0...

PS. Na popis Lecha spuszczam zasłonę milczenia. Szło, szło i ciuchcia wykolejona.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, neuro napisał:

Grzesioemoji16.png49c63ec963a0056eceef1144277b488c.jpg

 

Brawo Grzegorz!! Bramka w nowym klubie, nowa fryzura, takie zmiany na pewno cieszą. Wprawdzie nie śledzę rozgrywek rosyjskiej ligi ( nie dostarcza mi tylu wrażeń co ekstraklasa), ale mam nadzieję, że nie jest to jednorazowy przebłysk tylko zapowiedź powrotu do dawnej formy z przed lat.  No i jest to na pewno lepszy sposób na odpowiedź niż ta którą wybrał kolega z kadry Grosik....   No i Celia na pewno lepiej odnajduje się w Moskwie niż w West Bromwich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Danielski_82 napisał:

Na Bernabeu wczoraj najniższa frekwencja od 10 lat ... I ostatniego meczu sprzed przyjścia CR7 :30vm3cw:

 

https://www.google.pl/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/772366/pustki-na-stadionie-realu-madryt-najnizsza-frekwencja-od-10-lat

 

Ludzie pokazują swoje niezadowolenie z polityki Pereza, który ubzdurał sobie Neymara i nie chcę innych wzmocnień a drużyna mu się rozpada. 

Inna sprawa, że mecz był w niedziele o 22.15 to też dziwna pora na wizytę na stadionie :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To kwestia godziny bardziej (no i słabego przeciwnika).

Tweet Kręcidły:
"Frekwencja na meczach w Hiszpanii o 22:15: sobota, 22:15, FC Barcelona - Alaves 52000 niedziela, 22:15, Real Madryt - Getafe 48000 +/- 55-60% frekwencji na Camp Nou i Bernabeu w pierwszej kolejce ligowej to wynik beznadziejny. Brawo za wybór godzin dla władz LaLiga:)"

A VAR w weekend dwa razy uratował dupsko największemu z hiszpańskich dzbanów sędziowskich - Lahozowi XD Normalnie szok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mou jak zawsze, w swoim stylu :xzibit:

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara dupa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja pozazdrościł Sławkowi metod treningowych :kwach:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×