Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to niech spadają. Nie po to płacę najwyższy abo, aby wyciągali część kontentu i robili z tego ekstra płatny pakiet. Po drugie, co z miesiącami, kiedy LM nie gra? Jest ich 10 w ciągu 24 m-cy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to się zanosi :vxoAZzf:

Polsat mocno w studio zainwestował. Wszyscy odstrzeleni jak na I komunię :beata:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitrate też gruby 18 mbs.

 

 

Chylewska prowadzi studio. 28ff28721e235aeb88cb60f2db52f038.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo w końcu gdzie można oglądać Real i Bayern ? Na jednym kanale to leci czy jak w tamtym sezonie raz na Eleven raz na C+ lol . Bo w kablu to jakaś paranoja brać to wszystko na raz , wydały te stacje jakiekolwiek oświadczenie ??  Bo francuskiej nikt nie wykupil tak , a LM dodatkowo jeszcze w Polsacie ? 

 

 

Nie wiem kurła jak można płacić i nie wiedzieć czy mecz danej drużyny będzie 1x czy 11x w sezonie , w bambuko zrobiły te firmy ładnie abonentów .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni wszyscy mogą się ciągnąć, a ja od teraz zostanę przy darmowych strimkach w full hd z angielskim komenatrzem. Nie będę brał tv od kilku różnych operatorów i płacił kokosów, żeby łaskawie mieć dostęp do najważniejszych lig + LM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz na NC+Go, jakość bardzo dobra, zero zacinek. Nie biorę już w kablu jak tutaj mam za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka taka na temat tego terminu "super HD" bo ogólnie miałem bekę z tego jako jakiś kolejny wymyśl ekipy Solorza . Tymczasem istnieje/istniał taki nieoficjalny standard a jego twórcami było włoskie Sky w 2014 , które nadawało faktycznie z takim logo :)

Na marginesie dodam że z Włochów tych z południa też miałem bekę , jedna bliska osoba długi czas się spotykała z Sycylijczykiem i on w Polsce pierwszy raz usłyszał jak brzmi Al Pacino xdd , bo tam na stałe do aktora jest przypisany włoski typ od dubbingu xdd

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ferruccio_Amendola

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambę niezłą odwalili z tym meczami. Żeby sobie obejrzeć Barcelonę to musiałbym płacić za Eleven i za C+, bo na zmianę sobie mecze pokazują... O LM nawet nie wspomnę. Nie ma głupich, że będę płacić kupę siana, żeby sobie piłkę pooglądać. Co to jest k... 1997 rok i zakodowane kanały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie wiecie, że NC+ się dogadało z Polsatem w sprawie transmisji CL?  Jak ktoś miał do tej pory pakiet C+Sport to będzie miał odkodowane Polsaty premium. 

Trochę lipa z tym dzieleniem meczów np Primera Division. Jak masz C+ i Eleven to obojętnie gdzie będzie transmisja i tak się obejrzy, ale jak ktoś ma Polsat i Eleven to wtedy co drugi tydzień smuteczek  :30vm3cw:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam taki zestaw: kodi + smart iptv + 10 € na miesiąc = wszystkie sportowe kanały z polski i ze świata. Musicie włączyć cebula mode

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że się dogadali, ale to nie zmienia faktu, że ten sezon to jakiś żart.
Jak pisał @Danielski_82 nigdzie nie ma Ligue 1, La Liga porozbijana a LM dopiero niedawno wyjaśnili. Mnie już raz C+ wkurzyło jak nagle mi z abonamentu zniknęła LL, ale cena taka sama została...
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, The_Siemek napisał:

Ja wiem, że się dogadali, ale to nie zmienia faktu, że ten sezon to jakiś żart.
Jak pisał @Danielski_82 nigdzie nie ma Ligue 1, La Liga porozbijana a LM dopiero niedawno wyjaśnili. Mnie już raz C+ wkurzyło jak nagle mi z abonamentu zniknęła LL, ale cena taka sama została...
 

 

Weź mi nawet nie mów, pamiętam, jak C+ tracił po kolei wszystko.... :whyyy:

 

Ale pamiętam tez, jakieś 3-4 sezony temu jak na NC+ była praktycznie cała piłka. CL i większość liczących się lig. To był sezon i wszystko za 59zł :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solorz, odkąd moja kobita zaczęła pracę w twojej córce spółce i dałeś jej dobrą podwyżkę oraz te wszystkie twoje usługi za free, bardzo szanuję twoje zachowania monopolistyczne i podnoszenie cen usług :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Kurski się postarał i kupił pakiet dla otwartej TV, bo Solorz na zwykłym Polsacie to by pewnie nic nie pokazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Krosek napisał:

Dobrze że Kurski się postarał i kupił pakiet dla otwartej TV, bo Solorz na zwykłym Polsacie to by pewnie nic nie pokazał.

Co kupił? Jeden mecz w środę tak jak zawsze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno leśne dziadki w UEFA zmądrzały i od ćwierćfinałów LM będzie VAR. Mają to oficjalnie zatwierdzić we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od paru lat ogladam wszystkie mecze na sport247.live. Gdy za pierwszym razem odkrylem stronke i wrzucilem linka to zostalem zjechany rowno z zarzutem, ze jest moja bo ktos nie potrafil poswiecic 10 sekund na zamknieciu reklam z ktorych sie utrzymuja:yuno:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SkibaPL napisał:

Ja juz od paru lat ogladam wszystkie mecze na sport247.live. Gdy za pierwszym razem odkrylem stronke i wrzucilem linka to zostalem zjechany rowno z zarzutem, ze jest moja bo ktos nie potrafil poswiecic 10 sekund na zamknieciu reklam z ktorych sie utrzymuja:yuno:

 

Znowu próbujesz tu rozpropagować tą swoją stronę???   :pazura:

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luksemburscy pogromcy Legii sklepali Cluj w pierwszym meczu 2-0.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luksemburscy pogromcy Legii sklepali Cluj w pierwszym meczu 2-0.

Szkoda, bo pojawią się głosy rozmywające występy Legii. A że ten zespół Luksemburga nie taki słaby skoro klepią też rumunów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wyjdzie, że ci amatorzy po puchar sięgną :D

 

A na naszym podwórku Legia prawdopodobnie pozbywa się Szymańskiego. Młody talent trafi do CSKA, kacapy już od dłuższego czasu się przy nim kręcili, ale dopóki kasa była, Miodek nie chciał go sprzedać. Teraz, jak po kwitnących występach ekipy warszawskiej w Europie na koncie susza, trzeba takimi smutnymi ruchami łatać dziurę. 

Szkoda, mimo tego że chłopak grał ostatnio w kratkę, żal dupę ściska, że pozbywamy się kolejnego utalentowanego chłopaka, na którego miejsce przyjdzie jakiś emeryt z drugiej ligi niemieckiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×