Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I ten emeryt zostanie najlepiej opłacanym kopaczem klapy. Zagra w 5 meczach i zanotuje jedną asystę drugiego stopnia :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A menager zawodnika przytuli drugie tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy uwzględnianie w  budżecie premii za grę w europejskich pucharach. :30vm3cw: 

Jak to mówią, nie dziel skóry na niedźwiedziu 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy jakie ma wory pod oczami :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Pewnie od zdrowej żywności by Ann. :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w nocy podjada gluten i chłopak się wyspać nie może :siara:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej obstawiam, że za często jej faszeruje jarmuż. Jak tak na nią patrzę to ona się za bardzo do niczego innego nie nadaje.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy Wisła 2:0 Górnik. Piłkarsko na ten moment nie ma lepszej drużyny w ekstraklasie niż Wisła.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu na forum pisał, że Ronaldo będzie kosił ogórków w lidze włoskiej... mhy właśnie widać, aż łupiny fruwają :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawa w Valladolid to tragedia. Jeszcze sędzia chciał okraść Barcelonę w 93 minucie.
Całe szczęście że jest VAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu na forum pisał, że Ronaldo będzie kosił ogórków w lidze włoskiej... mhy właśnie widać, aż łupiny fruwają xzibit.png
Oglądałeś mecze Juventusu wcześniej albo chociaż ten z Chievo lub Lazio już z Ronaldo? Jestem fanem Juventusu (coś od 1995 r.) ale takim zdrowym (nie załamują mnie porażki czy też przegrane finały ligi mistrzów, ślepo nie jestem zapatrzony), po prostu lubię ten klub. Jeśli ktoś myślał, że CR7 będzie strzelał po 3/4 bramki na mecz to był po prostu nagrzany po transferze. Inna liga niż hiszpańska to raz, druga sprawa, często nie mogę oglądać spotkań Juve bo mnie krew zalewa (straszny styl do oglądania), Ronaldo dostaje strasznie mało piłek, wiedziałem, że tak będzie, że Juve nie będzie wykorzystywać jego potencjału. Może trzeba poczekać i z czasem ta machina zatrybi. Ogólnie w tych dwóch meczach grał poprawnie, wczoraj nawet bardzo dobrze ale trzeba się przyzwyczaić że to nie będzie tak samo jak było w Realu

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że każdy zawodnik potrzebuje chwili, aby poznać styl drużyny, także drużyna potrzebuje czasu aby ogarnąć zachowania nowego zawodnika. Nie wiem czy facet się rozkręci czy nie, ale aby to ocenić potrzeba trochę czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on i tak jest wyróżnijącym się zawodnikiem. Na bank zaraz bramki zaczną wpadać. To dopiero sierpień i drugi(!) oficjalny mecz. CR grał przez 9 lat w jednym miejscu, w określony sposób i z grą ustaloną pod niego, więc byłoby dziwne jakby nagle wskoczył i zaczął ładować jakby to był kolejny dzień w robocie.

 

To samo się gry Barcelony tyczy - trzeba czasu i się rozkręcą tzn. mam nadzieję, bo wczoraj też zasnąłem po 60 minucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pany, ja tylko mówie właśnie o tych nagrzaniach z powodu transferu. Śmieje się tylko że ludzie robią z niego boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAR, my love :banderas:Byłem pewny, że nie dożyję tak sprawiedliwego momentu w La Lidze, a jednak :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, hacker25 napisał:

Ktoś tu na forum pisał, że Ronaldo będzie kosił ogórków w lidze włoskiej... mhy właśnie widać, aż łupiny fruwają :xzibit:

 

Pierwszy mecz z Chievo i już wyrok na forach zapadł xd . Tylko CR7 jest w stanie takie emocje wywołac , deal with it :) 

 

Napoli piękny comeback , włoska liga miażdzy w tym sezonie meczykami jak na razie i dużo rodaków , oby tylko Juve nie odskoczyło za szybko zreszta juz widac że presję będa im narzucac inne zespoły coś czego brakuje w bundeslidze npp .brak cracka w lidzę ktory ją napędza , fajnie się to ogląda .

 

 

[/spoiiler]

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, neuro napisał:

Legia po pierwszej połowie 0-2 z Wisłą Płockemoji85.png

Ci goście nie tylko kompromitują klub, ale także zawód piłkarza. Kpią z kibiców. 

Niedługo na Legię przyjedzie firmowa drużyna hurtowni azbestu, złożona z samych pracowników i będzie grała jak równy z równym. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu szkoda że nie trafiliśmy na Was w Pucharze Polski

Ja pierdole co się dzieje w tej Warszawie

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam wychowawcze liście na parkingu niedługo.

Dla podkreślenia walorów komediowych naszej ligi:

Płock przed meczem z Mistrzem Polski - PRPRP... 89 minuta 4-1 do przodu :wheel:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem z Żylety: "Czy was trzeba napier..., byście się zaczęli starać?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XkurwaD 

Widzę właśnie, że mój ziomek pojechał na ten mecz. Przypomnę, że ze Świebodzina jest ponad 400 km w jedną stronę xD Ale sobie miłą niedzielę zrobił :jaro:

 

PS. Tu jest tyle samo kibiców Legii co Lecha. Dlaczego? Nie mam zielonego pojęcia. Dalej to tylko na Jagiellonię by mieli. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia też wpierdol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×