Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejorz stwierdził, że wygrali pierwsze 4 mecze i na tą rundę wystarczy. Legia zamyka grupę "mistrzowską". No jest ogień. 6 w totka jest pewniejsza gurwa do trafienia niż komplet meczy ekstrasraki... I to stawiając tylko zwycięstwo/ remis... 

Kiedyś oglądałem większość meczy w każdej kolejce. Ostatnio, przez lata, śledzę z sentymentu losu Lecha i korony. Ale coś czuję, że chyba zamieni się to w coś na zasadzie jajcarskiej ciekawostki. Losy naszych niedopłodów w pucharach chyba też trzeba tak traktować, bo szkoda nerwów na jakieś większe nadzieje.

 

6 godzin temu, okoni napisał:

Niedługo na Legię przyjedzie firmowa drużyna hurtowni azbestu, złożona z samych pracowników i będzie grała jak równy z równym. 

Na studiach, czyli już jakiś czas temu, przez chyba 2 albo 3 lata graliśmy z kumplami w wydziałowej lidze piłki halowej. Nazywaliśmy się "będzie lepiej" i zapisaliśmy się w historii ligi tym, że nie wygraliśmy ani jednego meczu (wygraliśmy raz pierwszą połowę :p ). Myślę, że jakbym dzisiaj skrzyknął chłopaków to też z tą ległą byśmy mieli jakieś szanse, a na pewno byśmy walczyli bardziej niż oni z mistrzem sołectw Luksemburga.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten chłopak z Żirony przyebał okienko :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selekcjonerowi humor na meczu dopisywał:

DliLSDtX0AYpRmP?format=jpg&name=large

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się roześmiał, bo dostał podchwytliwe pytanie: podaj dwa nazwiska z Legii które mogą się jutro znaleźć na liście powołań do kadry :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie na małym zdjęciu ten gość z lewej wygląda jak hajto a ten z prawej jak Peszko. Obaj w stanie solidnie wskazującym, Hajto przed zawałem a Peszko na srogich pigułach z afro xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hacker25 napisał:

A Sa Pinto mówił, że Pazdan nadal nie czuje się dobrze po Mundialu...
Jaki to jest kurła kabaret 

Kabaret, z założenia, chce być śmieszny w taki czy inny sposób. Oni raczej nie chca. To jest żałosne niestety :/

w kwestii pazdana potrzeba więcej szczegółów. Czy jeszcze ma kaca, czy go coś boli bo sobie zrobił ziaziu i trzeba ojojać, bo ojojane miejsca bolą mniej.. nie wiemy tego, więc mu nie możemy pomóc :(

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabaret ta nasza ekstraklapa, to mało powiedziane. Najśmieszniejsze w tej całej lidze jest to, że Legia grając taką nędzę ma tylko 2 pkt straty do wicelidera i 4 do 1 miejsca :siara:

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,  piłkarski weekend za nami  :notsure:

NC+ kurłaaa, oddajcie moje pieniądze, jednak nie będę oglądał piłki w tym sezonie, rozmyśliłem się :janusz:

 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań dramatyzować, dziś gra jeszcze Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław, bendom emocje :obama:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 3:3. 

Szalone spotkanie, niech się Krystyna ze swoim Juwe schowa :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz ligę włoską, mimo, że Diabły z Totkami grają? 

Masz gorączkę czy co? :notbad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ Atalanta klepie Rome banderas.png
Aż Święcickiemu skończyły się teksty i powtarza je po kilka razy.
Swiecicki to już popuscil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądasz ligę włoską, mimo, że Diabły z Totkami grają? 
Masz gorączkę czy co? :notbad:

No narazie to w Rzymie wygląda jakby grała Premier League bo w Manchesterze to tak kiepsko na chwilę obecną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 szybkie ciosy i pozamiatane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję Mourinho jeszcze 4-5 spotkań i o 17ej, kiedy ligowi rywale będą walczyć o punkty i top4, on będzie mógł sobie co najwyżej zaparzyć herbatki przed tv :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ma już wytłumaczenie, nikogo wartościowego mu nie kupili :30vm3cw:

 

A jak tam skomentujecie powołania nowego selekcjonera? Zrobił lekki powiew świeżości, pytanie czy nie na siłę. Tak jak nazwisko Żurkowskiego nie dziwi, bo chłopak już drugi sezon ociera się o formę reprezentacyjną, tak młody Dzwigała lekko mnie zaskoczył. Nie to że uważam go za jakieś totalne nieporozumienie, ale myślę, że na jego miejsce jest jeszcze kilku innych grajków, którzy niekoniecznie w ekstraklasie dają wyższy poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daję Mourinho jeszcze 4-5 spotkań i o 17ej, kiedy ligowi rywale będą walczyć o punkty i top4, on będzie mógł sobie co najwyżej zaparzyć herbatki przed tv :Gmoch:
Typ gdzie nie pójdzie to zrobi ferment. Wiecznie naburmuszony, arogancki widzący winę we wszystkich tylko nie u siebie. Od dłuższego czasu nic sensownego nie potrafi zrobić mając drużyny topowe. Za bardzo uwierzył że jest zbawcą i mesjaszem.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, szuldi82 napisał:

Typ gdzie nie pójdzie to zrobi ferment. Wiecznie naburmuszony, arogancki widzący winę we wszystkich tylko nie u siebie. Od dłuższego czasu nic sensownego nie potrafi zrobić mając drużyny topowe. Za bardzo uwierzył że jest zbawcą i mesjaszem.

Znam taki jeden polski klub, gdzie mógłby się sprawdzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam taki jeden polski klub, gdzie mógłby się sprawdzić
Myślę że w niejednym polskim klubie by się odnalazł

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Przynajmniej ma już wytłumaczenie, nikogo wartościowego mu nie kupili :30vm3cw:

 

A jak tam skomentujecie powołania nowego selekcjonera? Zrobił lekki powiew świeżości, pytanie czy nie na siłę. Tak jak nazwisko Żurkowskiego nie dziwi, bo chłopak już drugi sezon ociera się o formę reprezentacyjną, tak młody Dzwigała lekko mnie zaskoczył. Nie to że uważam go za jakieś totalne nieporozumienie, ale myślę, że na jego miejsce jest jeszcze kilku innych grajków, którzy niekoniecznie w ekstraklasie dają wyższy poziom. 

LOL, czy ja dobrze widzę? Nie ma Żurkowskiego? Dam głowę, że wczoraj mi się jego nazwisko przewinęło przed oczami. On chyba jakąś kontuzję złapał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Przynajmniej ma już wytłumaczenie, nikogo wartościowego mu nie kupili :30vm3cw:

 

A jak tam skomentujecie powołania nowego selekcjonera? Zrobił lekki powiew świeżości, pytanie czy nie na siłę. Tak jak nazwisko Żurkowskiego nie dziwi, bo chłopak już drugi sezon ociera się o formę reprezentacyjną, tak młody Dzwigała lekko mnie zaskoczył. Nie to że uważam go za jakieś totalne nieporozumienie, ale myślę, że na jego miejsce jest jeszcze kilku innych grajków, którzy niekoniecznie w ekstraklasie dają wyższy poziom. 

 

Mou to już odpłynął na nieznane wody absurdu. Co sezon wydaje gigantyczne kwoty na transfery i ciągle narzeka, że nie ma kim grać. 

Co ma powiedzieć Lopetegui w Realu. Odszedł mu jeden z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie a w zamian prezes zakupił mu prawego obrońcę,  dwóch bramkarzy ( teraz jest ich w klubie pięciu)  oraz 18 letniego no namea  z brazylijskich pastwisk. :We_want_you:

 

A co do powołań, to wielkich możliwości nie miał. Cieszy brak powołania dla Grosika, bo gość się ewidentnie gdzieś zagubił. Pazdan dalej zmęczony po mundialu, więc brak powołania nie dziwi.  No a pozostały trzon ten sam.  Tylko kto teraz będzie atmosferę robił skoro nie ma Sławka :frog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, okoni napisał:

LOL, czy ja dobrze widzę? Nie ma Żurkowskiego? Dam głowę, że wczoraj mi się jego nazwisko przewinęło przed oczami. On chyba jakąś kontuzję złapał? 

 

No nie ma.

Mam wrażenie że Brzęczek chciał właśnie błysnąć pierwszymi powołaniami jaki to on jest UNDERGROUNDOWY, ale zapomniał o najlepszym i najambitniejszym zawodniku ligi Żurkowskim.

 

NO I GURWA GDZIE JEST WIETESKA :30vm3cw:

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mou jedzie na nazwisku, bo motywacji i radości w nim nie widać żadnej. Odklepuje swoje w robocie, dostaje kasę i tak się żyje powolutku.
Od czasu Interu już nic wielkiego nie zrobił a jeszcze dupa go boli jak słyszy o Guardioli albo Kloppie, bo oni się ciągle rozwijają.
Jest wybitnym trenerem, ale powinien zrobić sobie przerwę na rok albo dwa zamiast brać kolejne roboty i po 2-3 sezonach wylatywać. Chyba, że nie ma oszczędności i musi pracować - to sorry, rozumiem.
Myślę, że do 70 roku życia jeszcze będzie znajdował fraje... tzn. chętnych do zatrudnienia go. Taką markę trudno zniszczyć a nawet jeśli to zawsze są jacyś lokalni watażkowie w Afryce z klubem, oligarchowie w Kazachstanie albo dzbany w zarządzie klubu Ekstraklasy.

A Brzęczek faktycznie - chciał pokazać, że "widzi więcej" ;) Kilka nazwisk to pierwszy raz słyszałem, ale nie oceniam. Poczekam na mecze i najwyżej się pośmieję xD
 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×