Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, czy ja dobrze widzę? Nie ma Żurkowskiego? Dam głowę, że wczoraj mi się jego nazwisko przewinęło przed oczami. On chyba jakąś kontuzję złapał? 
Nie wiem dokładnie ale niby skręcenie stawu skokowego a wyglądało na coś strasznego, podobno na Pogoń w piątek ma już być gotowy. Niezrozumiały jest dla mnie brak powołania Zupy.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP sport na YT zaczal wrzucac całe niepociete odcinki kultowego programu GOL :) W pierwszych między innymi Tomaszewski jako trener , Franz w Stali Mielec , przyśpiewki o Dziurowiczu i kultowe fuzje Lechii i Śląska . Niesamowity materiał retro :)

 

 

 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Kanał TVP sport na YT zaczal wrzucac całe niepociete odcinki kultowego programu GOL :) W pierwszych między innymi Tomaszewski jako trener , Franz w Stali Mielec , przyśpiewki o Dziurowiczu i kultowe fuzje Lechii i Śląska . Niesamowity materiał retro :)

 

 

 

 

Jakie złoto, czuć piniądz korupcyjny z ekranu :banderas:

 

6 minut temu, hacker25 napisał:

 

Ależ ten mundial w Rosji go zniszczył :obama:

 

 

No wrak człowieka po prostu, zagrać na takiej intensywności 3x20 minut, to cud że on jeszcze żyje.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pazdana rozumiem, nie da się tak łatwo zregenerować w dwa miesiące po trzech spotkaniach. Ten sezon powinien poświecić na rehabilitacje i powrót do formy. Za rok pokaże na co go stać :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziecki spirytus nawet najlepszym pokaże gdzie ich miejsce w szeregu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Kanał TVP sport na YT zaczal wrzucac całe niepociete odcinki kultowego programu GOL :) W pierwszych między innymi Tomaszewski jako trener , Franz w Stali Mielec , przyśpiewki o Dziurowiczu i kultowe fuzje Lechii i Śląska . Niesamowity materiał retro :)

 

 

 

Świetny klimat! Te garnitury ze starych wykładzin biurowych, fryzury nieokiełznane, wywiady z piłkarzami przed meczem a nie jakieś ścianki, ochroniarze jak dziś, wypowiedzi Franza, które udowadniają że aparat mowy zatrzymał mu się w wieku 3 lat, cieszynki jak ta w 03:51 powinny trafić do FIFY i PES'a... ach co za perełka :banderas:

Edytowane przez hacker25
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, daby sraby czy tam pajac Griezman, obrońca Grzegorz Krysiak pokazał cieszynke, która powinny kopiować dzieciaki :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym samym pomyślałem widząc Krysiaka , Grizman i ta jego cieszynka xd .

Szalony montaż , szalone czasy i fantastyczna sprawa że ktoś tam otworzył te archiwa . 

 

 

Najlepsze że dokładnie ten sam stadion stoi w Szczecinie po dziś dzień xddddddd , jakby się ktoś dziwił dlaczego frekwencja stoi w miejscu od lat tutaj , sam byłem jak jeszcze grali w 2 lidze z Arką i powiedziałem dość ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Kanał TVP sport na YT zaczal wrzucac całe niepociete odcinki kultowego programu GOL :) W pierwszych między innymi Tomaszewski jako trener , Franz w Stali Mielec , przyśpiewki o Dziurowiczu i kultowe fuzje Lechii i Śląska . Niesamowity materiał retro :)

 

 

 

 

Jeszcze mi się jedna dygresja nasunęła. Te wąsate chłopaki, grając co tydzień na pastwiskach, potrafili awansować dwa razy z rzędu do Ligi Mistrzów w tym raz do fazy pucharowej. A obecnie nasi nażelowani instagramowi modele, grając na supernowoczesnych stadionach, potrafią zebrać oklep od kelnerów z Luksemburga.... Smuteczek :siara:

 

Wiem, ze to była inna Liga Mistrzów, ale mimo wszystko Luksemburg przez ten czas nie stał się potęga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tych  naszych pucharowych śmieszków i wspomnienie naszej wydziałowej silnej ekipy w halowej, śniło mi się dzisiaj że awansowaliśmy z chłopakami do następnej rundy ligii mistrzów xD 

Niestety nie pamiętam która to była runda ani z kim graliśmy, ale sukces był, zwłaszcza że strzeliłem bramkę w końcówce meczu xD nie pamiętam też wyniku, więc nie wiem, czy moja bramka nam pomogła :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/7,65084,23839730,transmisji-z-ligue-1-na-razie-brak-wszystko-przez-neymara-w.html#MT_2Zdjecia

 

W skrócie , jeden nurek wywindował prawa o 60% we Francji i nic sie nie zmieni , nawet pucharu Francji nie udało się TVP wcisnąć ( macierz C+ odpuściła prawa pierwszy raz od 1984! ) ..

 

... plus zmowa handlowa Eleven i C+ z La Liga bo inaczej się tego nie da opisać i mamy co mamy w tym sezonie , nie dziwię się zupełnie ludziom w czsach Netflix i Passów że są wkurzeni i szukaja alternatywnych źródeł . 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie oglądam telewizji. Telewizor służy jako monitor do grania i oglądania Neflixa/HBO GO.
Jeśli nie ma dedykowanej apki/obsługi przez konsolę i dowolnego dostępu to, jak dla mnie, mogą się cmoknąć w tyłek. Przypuszczam, że nie jestem w tym osamotniony a oni z tymi ofertami to się popisali w tym roku. Uwstecznienie całkowite.
A za C+ nie mam w planie nigdy więcej w swoim życiu płacić.

BTW o 18:00 losowanie grup LM. Może być ciekawie, bo koszyk są interesujące - w 3 Liverpool, w 4 Inter. Jak się dobrze podgrzeje kulki to niezła grupa śmierci może wyjść.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie oglądam telewizji. Telewizor służy jako monitor do grania i oglądania Neflixa/HBO GO.
Jeśli nie ma dedykowanej apki/obsługi przez konsolę i dowolnego dostępu to, jak dla mnie, mogą się cmoknąć w tyłek. Przypuszczam, że nie jestem w tym osamotniony a oni z tymi ofertami to się popisali w tym roku. Uwstecznienie całkowite.
A za C+ nie mam w planie nigdy więcej w swoim życiu płacić.

BTW o 18:00 losowanie grup LM. Może być ciekawie, bo koszyk są interesujące - w 3 Liverpool, w 4 Inter. Jak się dobrze podgrzeje kulki to niezła grupa śmierci może wyjść.
Nie wiem jak jest z przepisami dotyczącymi rozlosowania klubów z tych samych państw na tym etapie losowania. Ale jeśli nie byłoby żadnych sprzeczności to Juve, Tottenham, Liverpool, Inter wygląda bardzo ciekawie.


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą być wylosowane drużyny z tego samego kraju do jednej grupy, ale np. taki Real, BVB, Liverpool i Inter to bym obejrzał :obama:
Potencjał na grupę śmiechu też jest: Lokomotiw, Szachtar/Benfica, PSV, Pilzno/Young Boys

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, The_Siemek napisał:

Nie mogą być wylosowane drużyny z tego samego kraju do jednej grupy, ale np. taki Real, BVB, Liverpool i Inter to bym obejrzał :obama:
Potencjał na grupę śmiechu też jest: Lokomotiw, Szachtar/Benfica, PSV, Pilzno/Young Boys

Na grupę śmiechu? Chyba chciałeś powiedzieć tak o naszej lidze :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza liga to grupa śmiechu przez łzy ;)
Ale faktycznie trochę za mocno - niech będzie grupa życia. Mam nadzieję, że tak nie będzie i słabsze drużyny się rozlosują równo po grupach, żeby znowu jakieś kasztany fartem nie wyszły z grupy kosztem lepszych drużyn, które miały pecha w losowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grupy ulala , będą kapitalne meczyki , Solorz odpala cygaro pewnie bo teraz pewne jest że kilku się złamię :) 

 

[*] Mourinho

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern znowu grupa słabiaków, a później po wyjściu będzie lanie zbierał.

City i Real też mają całkiem łatwo.

 

 

O kurła Modrić z nagrodą a nie Ronaldo. Zaskoczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudelange weszło do Ligi Europy.

 

To tylko pokazuje jak nam się w dupach poprzewracało nazywając ich listonoszami i pół zawodowcami.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, hacker25 napisał:

Dudelange weszło do Ligi Europy.

 

To tylko pokazuje jak nam się w dupach poprzewracało nazywając ich listonoszami i pół zawodowcami.

 

 

 

 

 

To tylko pokazuje, ze polska piłka klubowa jest na poziomie rumuńskiej. Nie wiem czy to powinien być odnośnik dla naszych klubów :30_no_mouth:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale bym go gurwa maczetą podrapał po pleckach...

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×