Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Casillas zagrał w tylu sezonach Ligi Mistrzów ile Mbappe ma lat :Gmoch:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, szuldi82 napisał:

Nie byłeś nigdy w takiej sytuacji i nie będziesz. To jest inny świat niż kopanie na orliku dla przyjemności. Gość co by nie mówić jest profesjonalista i został po prostu "skrzywdzony" ta decyzja. Pierwszy mecz w nowej drużynie w LM. Wie, że wszyscy liczą na niego, że on może dać im to upragnione od lat trofeum i już w pierwszym meczu dostaje dzwona.
Ogólnie to dzisiaj UEFA powinna zwołać konferencje na której betonowy sędzia główny i jeszcze bardziej betonowy sędzia bramkowy powinni przeprosić oraz anulować ta kartkę. Tylko UEFA to betony i swoich będą kryć do końca. Widać teraz, że VAR potrzebny jest w każdych rozgrywkach tym bardziej w takiej LM.
Cały świat widział co się wydarzyło.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Stary, choć byś tu pierdolnął poemat i próbował mnie umniejszać do roli planktonu, uznam że pieprzysz głupoty. Nie ruszają mnie takie gadki, że koleś ma wielkie ciśnienie i dlatego się popłakał. Szkoda, że nie płakał wtedy gdy sam wymuszał karniaki i krzywdził w mało elegancki sposób rywali. 

Popłakałem sie oficjalnie w życiu dwa razy, kiedy urodził mi się syn i kiedy dowiedziałem się, że córka mojego przyjaciela ma raka i pewnie zdarzy mi się w życiu uronić kilka łez radości lub smutku, ale nigdy nie popłaczę się, że mnie rywal wydymał, prędzej takiemu po meczu dałbym w pędzel, ale pewnie to przez mój charakter. 

Ps. 

On w ogóle coś w tym Juve gra, bo odkąd odszedł z Realu to strasznie cicho o nim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary, choć byś tu pierdolnął poemat i próbował mnie umniejszać do roli planktonu, uznam że pieprzysz głupoty. Nie ruszają mnie takie gadki, że koleś ma wielkie ciśnienie i dlatego się popłakał. Szkoda, że nie płakał wtedy gdy sam wymuszał karniaki i krzywdził w mało elegancki sposób rywali. 
Popłakałem sie oficjalnie w życiu dwa razy, kiedy urodził mi się syn i kiedy dowiedziałem się, że córka mojego przyjaciela ma raka i pewnie zdarzy mi się w życiu uronić kilka łez radości lub smutku, ale nigdy nie popłaczę się, że mnie rywal wydymał, prędzej takiemu po meczu dałbym w pędzel, ale pewnie to przez mój charakter. 
Ps. 
On w ogóle coś w tym Juve gra, bo odkąd odszedł z Realu to strasznie cicho o nim. 
Widzisz każdy ma inną wrażliwość. Jeden płacze bo dostał czerwoną kartkę niesłusznie, drugi tak jak Ty bo urodziło mu się dziecko a innego wzrusza kolejny odcinek Esmeraldy czy innego Klanu

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Widzisz każdy ma inną wrażliwość. Jeden płacze bo dostał czerwoną kartkę niesłusznie, drugi tak jak Ty bo urodziło mu się dziecko a innego wzrusza kolejny odcinek Esmeraldy czy innego Klanu

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

A Ronaldo w Juve gra, stara się dostosować do nowego klubu i jego taktyki i innej ligi. Gra porządnie, ocenić będzie można po sezonie

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni daj już spokój Ronaldowi  ;) , gość mógł sobie spokojnie odcinać kupony ze swojej sławy w Realu do emerytury. Miał tam pozycję  niemal że Boga, podobną do tej Messiego w Barcy ( któremu to notabene nie chcę się za bardzo podejmować rękawicy gdzie indziej) Był wszechrekordzistą, całą drużyna grała niego,  jak Ronaldo był smutny to w Madrycie spuszczali flagi do połowy masztu itp.   Mimo to w wieku 33 lat zmienił klub, ligę i zaczyna budować pozycję od początku. Szacunek, że mu się chciało po tylu latach przyzwyczajać do nowej drużyny, schematów itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się nie czepiam jego talentu, wyborów sportowych czy decyzji życiowych. 

Stwierdzam, że nie płacze się po czerwonej kartce, tyle :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest natura Portugalczyków. Sami o tym mówio! Są zbyt emocjonalni. Wiecie... to są kraje południowe, a nie tak jak my zmienno-cieplni Słowianie. Z kolei Skandynawowie, to pewnie po oderwaniu nogi nie uronili by jednej łzy :Gmoch:

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem Wisła podpisała kontrakt z młodym obiecującym napastnikiem.  Na pewno znajdzie się  również w orbicie zainteresowań selekcjonera Brzęczka. To jeden z najlepiej rokujących polskich piłkarzy, czekamy na dalszy rozwój :30vm3cw:

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, myślałem, że wkleiłeś coś z 2006 roku dla przypomnienia :D

 

A on wraca w roli, skauta, trenera, menadżera? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sLk napisał:

A tymczasem Wisła podpisała kontrakt z młodym obiecującym napastnikiem.  Na pewno znajdzie się  również w orbicie zainteresowań selekcjonera Brzęczka. To jeden z najlepiej rokujących polskich piłkarzy, czekamy na dalszy rozwój

Czytam to co napisałeś, myslę sobie, że powiew rozumu w ekstraklasie, inwestują w młodych. Patrzę na zdjęcie i tak po kilku sekundach gapienia takie olśnienie "przecież to jest gurwa brożek"... Byłem pewien, że ta łamaga grała w wiśle cały czas, a tu się okazało, że on odszedł a wrócił.

Jak Jezus.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka cisza a przecież POTĘŻNE DUDELANGE przegrało z Milanem tylko 0:1.
Dobrze, że nie grają w Ekstraklasie, bo zdominowaliby rozgrywki na kolejne 10 lat...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżył xD Też dzisiaj szukałem informacji - wyciągnęli go i wszystko w porządku. Dokończył mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Hahaha, myślałem, że wkleiłeś coś z 2006 roku dla przypomnienia :D

 

A on wraca w roli, skauta, trenera, menadżera? 

 

Jak to w jakiej roli?!?! Napastnika, goleadora, wielkiej nadziei polskiej piłki, od kilkunastu lat jego rola się nie zmienia :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem sobie kiedyś, że będę  ostatnim obrońcą tego forum i polskiej ekstraklasy, taką przysłowiową nadzieją białych, ale muszę szczerze przyznać, że moja cierpliwość i dobre imię przychodziło wczoraj nie lada test.

Lech Poznań przebija kolejne etapy degrengolady, gra taką padakę, że wydaje się iż są w stanie przegrać mecz nawet kiedy ekipy przeciwnej nie ma na murawie. 

Wisła Kraków po rakietowym początku, wczoraj wyglądała jakby spadła z huśtawki prosto na potylicę. Tak bezradnie tracącej piłki drużyny, dawno nie widziałem. I to jeszcze z Pogonią, ekipą której to jest chyba pierwsze zwycięstwo w sezonie. 

Jak dziś mnie mecze Legii i Lechii dobiją, to chyba przerzucę się oglądanie zawodów wędkarskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ja się cieszę, że Nawałka nie chciał do Legii!

Przynajmniej mamy teraz Pana Trenera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę w tę tabelę i się zastanawiam, gdzie tkwi błąd :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith,

To fakt, do drużyny wrócił cwaniacki duch i efektywne wykorzystanie wyższego potencjału technicznego. Do tego wreszcie drużyna Legii jest w stanie w 86 minucie meczu, przy korzystnym wyniku, zakładać presing. 

 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leśnym dziadom z FIFA chyba znudziła się dominacja Messiego i Cristiano. Ale beczunia niezła szczerze powiedziawszy, kij tam z tym Modriciem, niech się cieszy chłopak na stare lata, ale o co chodzi z Salahem, nie mam pojęcia. Dostał się do TOP 3, ale nie ma go w 11 roku :notbad: Podobnie jeśli chodzi o ogólny poziom jego gry. Chłop wykręcił życiówkę taką, że dla Messiego i Cristiano przeciętny sezon jest lepszy. Argentyńczyk chyba ewidentnie komuś przestał leżeć, bo to jest niepojęte, żeby bić każdego na głowę suchymi statystykami (asysty, gole) oraz tymi najważniejszymi, czyli ilością udanych dryblingów, wykreowanych okazji, kluczowych podań, a i tak nie dostać się do TOP3 . Messi tak naprawdę jest najlepszym pomocnikiem na świecie, a do tego dołożył Złotego Buta. Efekt? Brak TOP3 :seriously:

 

Nie mam bólu tyłeczka, za stary już na to jestem, po prostu takiego plebiscytu żenady jeszcze nie widziałem, naprawdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej rozwaliło - najlepszy bramkarz Kurtła a w XI De Gea :xzibit:
Dziwi mnie też, że Griezmanna nie ma nigdzie wysoko. Chłop wygrał Ligę Europy, wygrał MŚ. Może nie jest jakiś zjawiskowy, ale swoje zadania wykonuje. Mam nadzieję, że to za karę za durne tańce z Fortnite :vxoAZzf:
Znowu Salah sezon życia, ale nic nie wygrał... Nie wiem wg jakiego klucza ludzie wybierają, ale rozstrzał jest spory.
Messiemu i CR to chyba i tak już wisi i powiewa. Na galę się nie wybierali nawet. I tak wszyscy wiedzą, że ich słaby sezon to jest życiówka dla prawie całej reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Salah nic nie wygrał? A nagroda Puskasa :obama: za najładniejszą bramkę, której dokładne kopie padają co tydzień w każdej kolejce, każdej szanującej się ligi (nie mylić z Ekstraklapą)?

To jest kolejna żenada, bo akurat tę nagrodę powinien wygrać Bale lub Cristiano za bramki z przewrotki.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie piłka nożna jest sportem zespołowym i trofea zdobywa drużyna. Indywidualne trofea trafiają do zawodników, którzy swoją wyborną formą, umiejętnościami, talentem itp walnie przyczyniają się do sukcesów swojej drużyny.  Co z tego , że Messi nastrzelał bramek i miał dużo kluczowych podań skoro jego drużyna odpadła z CL w ćwierćfinale z włoskim średniakiem a reprezentacja ledwo wyczołgała się z grupy na mundialu. Ronaldo wprawdzie zdobył CL ale pół sezonu szukał formy natomiast na mundialu niczego wielkiego nie zwojował ( po imponującym początku zgasł)  Ale zgadzam się, że dziadkom z FIFA się znudziła 10 letnia dominacja dwóch piłkarzy i postanowili coś zmienić :listek:

Natomiast obecność Salaha to jakiś żart. Jego chyba wszyscy żałują za tą kontuzję w finale i dlatego go przepchnęli. Ilu było takich bohaterów jednego sezonu, setki. To już Lewego powinni dać do top 3 on przynajmniej równą formę utrzymuje od kilku sezonów. 

No i ta nagroda za najładniejszą bramkę, :notbad:   Ronaldo strzelił bramkę  przewrotką w półfinale  Ligi Mistrzów, Bale  strzelił bramkę przewrotka w finale Ligi Mistrzów,  Salah strzelił z narożnika z wciśniętym R1 w meczu z ogórkiem  i dostał nagrodę.  :vxoAZzf:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka w Lechu jest degrengolada to ręce opadają do samej ziemi...

Nie wiem czy panowie piłkarze chcą Djurdjevica zwolnić czy kompletnie stracili łączność między mózgami a kończynami. 

 

Chociaż w sumie odpadnięcie z Pucharu Polski z niżej notowanym klubem na początku turnieju to nie byłby jakiś świeży wynalazek lechitów. Teraz przynajmniej bohatersko pokonali ŁKS w ostatniej minucie dogrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The_Siemek napisał:

Jaka w Lechu jest degrengolada to ręce opadają do samej ziemi...

Nie wiem czy panowie piłkarze chcą Djurdjevica zwolnić czy kompletnie stracili łączność między mózgami a kończynami. 

 

Chociaż w sumie odpadnięcie z Pucharu Polski z niżej notowanym klubem na początku turnieju to nie byłby jakiś świeży wynalazek lechitów. Teraz przynajmniej bohatersko pokonali ŁKS w ostatniej minucie dogrywki...

No wstyd jak wuj. Jak czytałem wczoraj o tym meczu to aż nie mogłem uwierzyć :/

W kwestii trenerskiej - oczywiście mogę się mylić, ale obstawiałbym, że Djuka za bardzo nimi ora na treningach, co się domorosłym gwiazdeczkom nie podoba. Może somelier troszkę ogarnia, bo strzelił znowu, ale faktycznie chyba może być coś w tym, że chcą się pozbyć trenera. W końcu po co orać, skoro można zarabiać tyle samo i nie orać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gurwa bydło

Za przejechanie każdego takiego debila na bramkach powinni rozdawać dyplomy.

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×