Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest spierdolenie umysłowe TOP TIER. 

Jak się w lesie klepią to ich sprawa, ale kurwa na autostradzie?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie zastanawia jedno. Tam się momentalnie pojawiły pieczarki (nie wiem czy to jest ogólnopolski termin, ale kumple z roboty co chodzą czasami na mecze tak mówią na policję w kaskach :P ), więc te debile musiały jechać w eskorcie. No i jak trzeba mieć ograniczoną ilość synaps, żeby wpaść na pomysł lania się na środku autostrady wśród zastępów policji to ja nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są patrioci, żołnierze wyklęci XXI wieku, żyją prawem wilka itp.... :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia Zawsze miala się mianem najlepszej ekipy jakby nie było i Łodzianie zweryfikowali to w rzeczywistości - tak nie jest.

 

Fakt faktem - szkoda że takie coś się dzieje i w takich miejscach. Bo w las albo w pola to jeszcze ujdzie.

 

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka w Lechu jest degrengolada to ręce opadają do samej ziemi...
Nie wiem czy panowie piłkarze chcą Djurdjevica zwolnić czy kompletnie stracili łączność między mózgami a kończynami. 
 
Chociaż w sumie odpadnięcie z Pucharu Polski z niżej notowanym klubem na początku turnieju to nie byłby jakiś świeży wynalazek lechitów. Teraz przynajmniej bohatersko pokonali ŁKS w ostatniej minucie dogrywki...
Z Lechem zagraliśmy rezerwowym składem.
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie dobijaj :FailFish:
Czytam, że niby kolejne "przebudzenie" ma być w Lechu. "Rewolucja" i wylot starej ekipy - Burica, Trałki, Jevtica i chyba Gajosa.
Lech przestał mieć jaja jakiś czas temu. Dokładnie tak jak Barcelona, która nie potrafi (z wyjątkiem meczu z PSG) się ogarnąć w krytycznej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona :frog:

 

Fajnie, że chociaż Piątek ładuje bramy dalej. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii widzę pogrom gigantów :xzibit:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczylem na ogien w meczu Liverpool - Chelsea nawet grajac rezerwami, ale przez 60 min czulem sie jakbym ogladal jakas ekstraklape. Nie dalo sie zliczyc ilosc bledow, niedokladnych pilek i podan z klepki do przeciwnika prosto pod noge. Barkley zagral takie gowno, ze sie zastanawiam jakim cudem gral caly mecz. Morata niech wypierdala skad przyszedl bo jest wiekszym klocem od wypalonego Torresa.. jestem ciekaw ile Costa mialby teraz bramek gdyby zostal w klubie. Na szczescie wszedl Edzio z lawki, wlaczyl mu sie Messi i pozamiatal. Dwie siatki zalozyl w tej akcji :)
 



Piatek dobry swir.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Hazard strzelił właśnie ładniejsza bramkę niż gol sezonu w wykonaniu Salaha :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gruby mecz :obama:
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się oglądało, to fakt. Ale teraz czekam na jeszcze większe emocje. Derby Madrytu zawsze są ciekawe. 

@cwir, pierdziochu, oglądaj, a nie grasz w te głupie gierki! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Benzema ma taśmy na każdego czy co, że zawsze gra, choć formy od kilku lat szuka. Na ławce Mariano i młody Vinicius, ale po co.... lepiej grać bez napastnika. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojebało gościa. Może go Juve na Krysztiano wymieni? :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek dobry dzik. Ja się tylko zastanawiam czy to faktycznie eksplozja talentu i będzie drugi Lewandowski czy powtórzy się sytuacja z Teodorczykiem, który swego czasu przez  pół sezonu nastrzelał bramek w Belgii a potem zgasł. Miejmy nadzieje, że jednak pierwsza opcja i szykuje nam się kolejny wielki napastnik. 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj ligi belgijskiej do włoskiej.Faktem jest że nikt się nie spodziewał że tak zacznie strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o ligę tylko o głowę. 

Nie słyszałem nigdy słowa „inteligentny” w jednym zdaniu z nazwiskiem Teodorczyk. On jest typowy piłkarzem-debilem, któremu tylko kasa się musi zgadzać. W Lechu też miał odpały i to jego charakter jest problemem.

Piątek jest ogarnięty i podobno ma babkę, która też go krótko trzyma (nie za portfel). 

 

Trzymam za niego kciuki, bo jak na razie jest mega kozakiem. Oby się sprawdził przeciwko Juve czy Napoli jeszcze. 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, neuro napisał:

Nie porównuj ligi belgijskiej do włoskiej.Faktem jest że nikt się nie spodziewał że tak zacznie strzelać.

 

Nie porównuje  jednej ligi do drugiej tylko piłkarzy. Ja wiem, że Teodorczyk nie ma z głową wszystkiego w porządku. On dziwne akcje  cały czas odstawiał. I jeżeli Piątek jest faktycznie taki poukładany to chwałą mu za to. Też bardzo liczę, że się wybije i wyrobi sobie markę. Jednak nie chcę się emocjonować i wypisywać, że nowy Lewandowski itp. bo już takich gwiazdorów jednego sezonu mieliśmy kilku. Wspomniany już Teodorczyk, czy choćby Milik, który miał świetny okres a teraz coś się nie może odnaleźć w Napoli. 

Liczę jednak, że Piątkowi się uda i osiągnie wiele, bo start ma genialny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przydałby się typ, który odciążyłby Lewego lub go zastąpił w momencie spadku formy. Sam jestem ciekaw jak chłopak zagra w odległości całego sezonu, czy uda mu się utrzymać formę strzelecką i przyćmić wielkie gwiazdy. 

Pozdrawiam wszystkich fanów polskiej Ekstraklapy, trzeba jasno powiedzieć, to najciekawsza liga w Europie, lider przegrywa ekipą ze strefy spadkowej, wicelider remisuje na farcie. TU WSZYSCY CHCĄ SIĘ BIĆ O MISTRZA! :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

TU WSZYSCY CHCĄ SIĘ BIĆ O MISTRZA! 

Jest walka do końca, są kibice, są pieniążki :P

Wczoraj właśnie się śmiałem z kumplem koroniarzem, że poznańska gurwa drezyna, która mam wrażenie przed meczem rzuca w szatni monetą czy mają wygrać czy nie, po spektakularnym zwycięstwie nad niedobitkami z dni młodzieży tracą do lidera 3 punkty :P

To są emocje, to jest walka :P

 

 

o jebaniutki XD

Edytowane przez xavris
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuttgart pod koniec tabeli, a ma zawodników: Pavard, Ascacibar, Castro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×