Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panenka sranenka, tak się powinno strzelać karne :listek:

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, no i dziki w żołędzie poszły w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa ze szwagrem> mecz kadry w tvp.

Nie mam Fify ani szwagra :(

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieliński i potem długo nic. Kurzawa powinien przyjąć do wiadomości, że Portugalia to nie Górnik Łęczna. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was, że chcecie to oglądać. Ja po mundialu powiedziałem, że stopuje ten cyrk bo szkoda czasu. Tylko Liga Mistrzów + dobre mecze w Premiere League, LaLiga

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie samo postanowienie i wytrwałem do bramki Piątka. Odpaliłem sobie, bo pomyślałem - oooo ciekawie, może się coś zmienia.
Wytrwałem przez kolejne 20 minut i jednak trzeba się swoich postanowień trzymać :)
2:3 to zakłamanie wydarzeń na boisku. Ten wjazd na 7 miejsce rankingu to czysta abstrakcja.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mamy słabszą drużynę. Portugalczycy mają lepszych piłkarzy, grają w lepszych klubach, mają lepszego trenera itp.  Cieszmy się, że gramy w dywizji A, bo następną Ligę Narodów będziemy rozgrywać na boiskach Bośni i Hercegowiny, Słowacji itp. 

Nawałka przez dwa lata nie zagrał meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem, Polacy nabili punktów na średniakach stąd 7 pozycja w rankingu. Co tylko pokazuje jego miarodajność. :30vm3cw:

 

No ale mimo wszystko :

Spoiler

niby-czlowiek-wiedzial-a-jednak-troche-s

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu mamy słabszą drużynę. Portugalczycy mają lepszych piłkarzy, grają w lepszych klubach, mają lepszego trenera itp.  Cieszmy się, że gramy w dywizji A, bo następną Ligę Narodów będziemy rozgrywać na boiskach Bośni i Hercegowiny, Słowacji itp. 
Nawałka przez dwa lata nie zagrał meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem, Polacy nabili punktów na średniakach stąd 7 pozycja w rankingu. Co tylko pokazuje jego miarodajność. :30vm3cw:
 
No ale mimo wszystko :
Spoiler niby-czlowiek-wiedzial-a-jednak-troche-sie-ludzil-kibic-reprezentacji-polski-typowy-polak-nosacz-mal
 
Jak się tak wczoraj patrzyło w ten tv to jednak różnica klas w technice, wyszkoleniu Portugalczyków, podania, tempo. Zupełnie inna liga

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały doping na śląskim. 

Włochów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz przegapilem i nic nie stracilem. Piatek na lawce a lewy biega w pomocy :vxoAZzf:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , mecz przeciwko Włochom i jak można było tego Piątka nie wystawić przecież on by biegał niczym CR7 chcąc utrzymać rekord jeszcze się pokazać elicie z Juve , drugi Fornalik to już widać i znowu jakieś z dupy nieporozumienia na konferencji . Wywalić dziada .

Ostatnio wrażenie zrobił na mnie Wichniarek w kilku wywiadach widać że ma pojęcie i przede wszystkim obycie i bez problemu dogadał by się z naszymi stanieri , nie znam realiów nie ma pewnie na to szans a szkoda . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jest historyczny wynik i jako pierwsi spadamy z dywizji w Lidze Narodów :21ozlae:

Ciekawostka: mamy gorszy bilans niż Gibraltar, który ograł Armenię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak możecie to oglądać, to jest bezpowrotnie stracony czas :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ten masochizm u kibiców. To nawet nie jest tak jak z filmami, które są tak złe, że aż dobre (The Room) albo po prostu papka na odcięcie myślenia. Przy meczu są emocje, ale ewidentnie wracamy do tych negatywnych, które było serwowane regularnie (z małymi przerwami) w latach 1992-2015.
U mnie nawet gra Barcelony, w tym sezonie, zabija nawyk oglądania piłki - albo zasypiam wieczorem przy nudnym klepaniu, albo zaczynam robić co innego jednocześnie i zapominam o meczu.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzenczek spier.....  :kanalie: !!!

Tak się kończy zatrudnianie wuefistów....

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAWAJ ROBERT DASZ RADE!!!

 

 

comment_wOJoE9X9LgSha4S5SbnNqhlsRYkhyR9L

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TeraJacek napisał:

DAWAJ ROBERT DASZ RADE!!!

Kurła no ale dau czy nie dau?

Bo mi sie ta gifa nie ładuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Kurła no ale dau czy nie dau?

Bo mi sie ta gifa nie ładuje :/

Ale to nie jest gif. Gif upokorzyłby Lewego więc @TeraJacek zadbał o minimum godności dla naszej super 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hacker25 napisał:

Ale to nie jest gif. Gif upokorzyłby Lewego więc @TeraJacek zadbał o minimum godności dla naszej super 9.

Wiem że to nie jest gif :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy głupim właścicielu los czuwał nad Legią. I pomyśleć jak mało brakowało, żeby Brzęczek był u nas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×