Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2018 o 21:23, hacker25 napisał:

Co ci angole z nimi robio to ja nie wiem :obama:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auuuuu!

PS: Lech stracił wszystkie flagi, które mieli ze sobą w Szczecinie ;)
Brawo Widzew!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale baty no niestety, zespół do przebudowy, wpuścić młodych głodnych chłopaków, a obecni na emeryturę do klubów w MLS czy gdzie tam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy leci trener, a drugi powinien Prezes- bo jego zarządzanie w ostatnim czasie to nawet nie dramat, a jawny sabotaż :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Suarez powinien wyłapać czerwoną za faul

 

Taka była afera z Lopetegui, że nie poprowadził reprezentacji Hiszpanii, bo został trenerem Realu, a tu dupa zbita

 

Trzeba było łyknąć na spokojnie - najpierw Hiszpanię na mundialu, a później Real, a nie z takim wyprzedzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez prawie cały sezon kopie się po głowie, a pod nieobecność Messiego tak gra.
Oby już odpalił na dobre i razem z Messim niszczył wszystkich rywali po drodze aż do czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się ze prawie cały sezon kopie się po czole. On poprostu długo wchodzi w sezon, od kilku kolejek jest w coraz lepszej dyspozycji. Bardziej martwi forma Couthino, dziś mimo że strzelił na 1-0 był bezbarwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam złośliwostki znalezione w necie 70549dddd690438b7291406eb3d45f0c.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten mecz i jakoś nie zdziwiło mnie to co zobaczyłem. Real jest w rozsypce. Ktoś przespał moment na uzupełnianie kadry, która się stopniowo wypalała i teraz są tego rezultaty. Piłkarze mają już tak poprzestawiane w głowach po tych wszystkich sukcesach, że  z tej mąki chleba już nie będzie. 

Np wypowiedz kapitana Realu, tuż po kompromitującej porażce:  :FailFish:

Cytat

Na szacunek trzeba sobie zapracować, nie można go narzucić. Byli trenerzy, z którymi wygrywaliśmy trofea i ważniejsza jest umiejętność zarządzania szatnią niż wiedza czysto piłkarska

 

Już się boją, że przyjdzie trener, który ich poustawia. :Gmoch:

 

Gdzieś wyczytałem komentarz, który bardzo dobrze oddaje sytuację : Piłkarze Realu w tym sezonie grają jak w Kosmicznym Meczu. Modric, Kroos, Varane, Casemiro, ktoś im po mundialu odebrał umiejętności. :vxoAZzf:

 

Barca też nie gra jakiejś rewelacyjnej piłki, ale nie ma u nich aż takiej degrengolady jak w Madrycie.  Poza tym Barca ma coś takiego, czego nie ma Real, że jak już poczuje krew to nie odpuszcza do końca. I za to ją kochają kibice.  

Suarez zagrał świetne zawody. Nie trawie gościa za jego nurkowanie, machanie łapami, chamskie zagrania, gryzienie itp.  ale porównywanie jego umiejętności do Benzemy  zwyczajnie mu uwłacza. Napastnikiem jest bez porównania lepszym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzema nie potrafi głową z 5m strzelić, a Suarez z 15m zayebał nie do obrony :obama: Ot taka różnica.

Jest jaki jest (ma odyebki), ale praca jaką wkłada w każdy mecz jest imponująca. Nie widzę na ten moment lepszej 9.

 

2018-10-28_18h39_55.png?resize=768,265&s

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, hacker25 napisał:

A niech ktoś mi powie, kto interesuje się Realem... czy jegomość F.Perez jest nieodwołalny? O co tam w ogóle chodzi? 

 

Żeby kandydować musisz mieć zabezpieczenie finansowe w wysokości iluś tam procent rocznego  budżetu klubu.  Jakieś horrendalne pieniądze.  Ten zapis został wprowadzony w statucie za kadencji Pereza. 

Także nie ma zbyt wielu konrkandydatów  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sLk napisał:

Żeby kandydować musisz mieć zabezpieczenie finansowe w wysokości iluś tam procent rocznego  budżetu klubu.  Jakieś horrendalne pieniądze.  Ten zapis został wprowadzony w statucie za kadencji Pereza. 

Skurwisyn dobry jest XD Prawie jak nasz obecny marszałek Metr Pięćdziesiąt XD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie dobry mecz na zaoranym Wembley.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo! W Realu kabaretu ciąg dalszy.  Jeszcze powinni takiego pana do wykonywania karnych zatrudnić   :vxoAZzf:   

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciekawe informacje wyciekły dzięki Football Leaks.
Infantino miał pomagać City i PSG w obchodzeniu zasad finansowego Fair Play i dodatkowo jeden z wielokrotnych zdobywców Ligi Mistrzów został złapany na dopingu.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Krosek napisał:

Ostatnio ciekawe informacje wyciekły dzięki Football Leaks.
Infantino miał pomagać City i PSG w obchodzeniu zasad finansowego Fair Play i dodatkowo jeden z wielokrotnych zdobywców Ligi Mistrzów został złapany na dopingu.

Przecież tata @kill już mówił wcześniej, że to wszystko jest ustawione :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest mafia i pralnia pieniędzy cały ten cyrk zwany piłka nożną

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×