Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Geniusze z zarządu Kolejorza zwolnili prawdopodobnie jedynego gościa obecnie w tym klubie, któremu na nim zależało.

Jak wezmą teraz nawalke to się nie zdziwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mu i zależało, nawet bardzo, tyle tylko, że nie przekładało to się na boisku. Wczoraj miał być mecz, gdzie Lech miał się odbić od dna, nawet buki liczyły na przebudzenie ekipy z Poznania. 

Niestety na boisku wyglądało to kiepsko, brak jakiegoś takiego zdecydowania, wszystko o dwa tempa za wolno. Nie wiem czy to wina złego przygotowania fizycznego, czy tam jest za dużo nowych twarzy i ci ludzie jeszcze nie są w stanie stworzyć monolitu, ale widać że zwolniony trener nie był w stanie tego ogarnąć. Lecha nie dało się oglądać, gra wolno i niedokładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DrOSuwmWkAETOn7.jpg:large

Ten fachowy fotoszop nie jest mój chciałem zaznaczyć, ale mi się spodobał  :P

Edytowane przez xavris
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jak trener słyszy, że jest "na lata" to pewnie nawet rzeczy z walizki nie wyjmuje.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:obama:

 

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idzie w złą stronę, w ciemną stronę mocy.
012b137ec50c6c8607ff0dc605f608fc.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, mają jeszcze spore pole do popsiu

ZawktkqTURBXy9iMmQzZjQ5YmMyNmFiMjliYjgzN

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błaszczykowski znowu powołany XDDDD
9c18e0583c695a17d07e9a8e1a4f43d8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni gdzie moje przypomnienie? prawie bym LM przeoczył dziś :donald:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź cicho Majk, forum nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2018 o 06:07, xavris napisał:

jak wezmą teraz nawalke to się nie zdziwie...

Tak tylko zacytuję sam siebie.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten mecz wczoraj na Giuseppe Meazza, taki typowo wyjęty z Fify :Gmoch: 

Suarez wrócił do "formy". Za niedługo stukną 3 lata bez gola w LM, szok i niedowierzanie. Wczoraj przestrzelił wszystko, zabrakło tylko strzału z wolnego pod murem nad bramką i byłby komplet :30vm3cw:

Mogło być 7-1, skończyło się 1-1. Pierwsza groźna akcja Interu, rykoszet po strzale, piłka wpada pod nogi Icardiego, ten tyłem do bramki, strzał z półobrotu i między nogami MaTSa. No gurwa typowa FIFA w Lidze Weekendowej :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Geble napisał:

Fajny ten mecz wczoraj na Giuseppe Meazza, taki typowo wyjęty z Fify :Gmoch: 

Suarez wrócił do "formy". Za niedługo stukną 3 lata bez gola w LM, szok i niedowierzanie. Wczoraj przestrzelił wszystko, zabrakło tylko strzału z wolnego pod murem nad bramką i byłby komplet :30vm3cw:

Mogło być 7-1, skończyło się 1-1. Pierwsza groźna akcja Interu, rykoszet po strzale, piłka wpada pod nogi Icardiego, ten tyłem do bramki, strzał z półobrotu i między nogami MaTSa. No gurwa typowa FIFA w Lidze Weekendowej :banderas:

 

Taki urok piłki niestety (lub stety), że przy stosunku strzałów 30 do 2 mamy remisy, lub nawet drużyny przeważające przegrywają przez farfocla strzelonego wewnętrzną stroną paznokcia małego palca u nogi w ostatniej minucie.

Nie tylko Barcelonie się takie mecze przydarzają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten scenariusz wisi w powietrzu
fdbfe1379fa6c.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRYSTYNA!!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve zmarnowalo 3 setki...

Ta 2 bramka dla ManU jakbym w fife gral lol ale sie wylalo.

I ten siwy :kaz:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

ten scenariusz wisi w powietrzu
fdbfe1379fa6c.jpg

Wykrakałeś, Stara Dama dała dupy ;)

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juve zmarnowalo 3 setki...

Ta 2 bramka dla ManU jakbym w fife gral lol ale sie wylalo.

I ten siwy :kaz:
Całe Juve, dobrze, że wyłączyłem tv po bramce z wolnego bo bym się jeszcze bardziej zdenerwował. Przecież Manchester jest tak słaby jak nigdy. Do tej 87 min to powinien być ganbang taki jak na zdjęciu kolegi wyżej. A jak zwykle minimalizm do potęgi i jest jak jest. Niestety ale Allegri out już powinien zrobić bo z nim nigdy Juve nie powalczy w Europie. Prowadzą grę, przewaga ogromna, a on ciągle tego Barzagliego na ogony wpuszcza za świetnego w tym meczu De Sciglio. Irytacja mnie dopada wielka. Nie pamiętam kiedy obejrzałem mecz od początku do końca Juventusu. W serie a w ogóle nie da się ich oglądać, męczą bułe z takimi tuzami jak Cagliari czy Empoli. Ludzie. Taki skład, potencjał ofensywny ale beton Allegri wie swoje. Z tą kadra serie a to i franc Smuda by zdobył albo sami by wygrali bez trenera.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się skończy, że męczeniem buły wygrają...
Real też dupy nie urywał w LM ostatnio a triumfował. Barcelona też była tragiczna do oglądania w zeszłym sezonie a prawie nie przegrywała - bodajże 3 mecze (Espanyol w CdR, jakieś ogóry 1-5 w LL i Roma...).
Jak dla mnie dużo farta Manchesteru po prostu. Juve ma za dobry skład. Poza tym kogo za Allegriego - Conte?

W sumie żaden wielki klub nie ma za bardzo ruchu - chyba, że ktoś weźmie Zidane. Klopp, Guardiola itd. nie do wyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się skończy, że męczeniem buły wygrają...
Real też dupy nie urywał w LM ostatnio a triumfował. Barcelona też była tragiczna do oglądania w zeszłym sezonie a prawie nie przegrywała - bodajże 3 mecze (Espanyol w CdR, jakieś ogóry 1-5 w LL i Roma...).
Jak dla mnie dużo farta Manchesteru po prostu. Juve ma za dobry skład. Poza tym kogo za Allegriego - Conte?

W sumie żaden wielki klub nie ma za bardzo ruchu - chyba, że ktoś weźmie Zidane. Klopp, Guardiola itd. nie do wyjęcia.
Daj Boże żeby wygrali. Jestem kibicem ale takim normalnym nie fanbojem. Czekają na tą ligę mistrzów od 1996 r. Ale nie z tym trenerem. On nie ma jaj. Był w finale ostatnio dwa czy trzy razy i co, obsranie i kupa z tego wyszła. Może właśnie przydałaby się zmiana, jakiś powiew świeżości. Zidane jak najbardziej. Zna klub bo w nim grał. Mogliby z nim spróbować.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×