Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może i racja - finały skasztanione seryjnie... Myślałem, że ten z Realem jednak wygrają.
Ja tak samo uważam o Valverde - że nie ma jaj. Nie ma takiego zrywu. Wiadomo, że nie chodzi o oszołomstwo i darcie mordy w szatni, ale nie czuję, że jest w stanie dać impuls w złym momencie.

Mi też fanbojstwo minęło dawno. Teraz lubię czasem Juve obejrzeć, bo jest ten CR i w końcu to jedna z najmocniejszych drużyn w Europie (a nie lubiłem typa nigdy i za Juve też tak średnio szalałem ;) ).
W LM widzę faworytów bardziej w Juve niż w Barcelonie. Real wiadomo - może nic nie grać a wygrać. PSG czy City się jak zwykle obsr... na mięto w fazie play-off (o ile PSG z grupy wyjdzie :vxoAZzf:). Bayern zjeżdża regularnie a Liverpool po finale jednak nie udowodnił, że już jest na samym szczycie. Reszta to może jako ciekawostki albo jednorazowe wyskoki typu Monaco w 1/2, Roma, Malaga kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i racja - finały skasztanione seryjnie... Myślałem, że ten z Realem jednak wygrają.
Ja tak samo uważam o Valverde - że nie ma jaj. Nie ma takiego zrywu. Wiadomo, że nie chodzi o oszołomstwo i darcie mordy w szatni, ale nie czuję, że jest w stanie dać impuls w złym momencie.

Mi też fanbojstwo minęło dawno. Teraz lubię czasem Juve obejrzeć, bo jest ten CR i w końcu to jedna z najmocniejszych drużyn w Europie (a nie lubiłem typa nigdy i za Juve też tak średnio szalałem ).
W LM widzę faworytów bardziej w Juve niż w Barcelonie. Real wiadomo - może nic nie grać a wygrać. PSG czy City się jak zwykle obsr... na mięto w fazie play-off (o ile PSG z grupy wyjdzie :vxoAZzf:). Bayern zjeżdża regularnie a Liverpool po finale jednak nie udowodnił, że już jest na samym szczycie. Reszta to może jako ciekawostki albo jednorazowe wyskoki typu Monaco w 1/2, Roma, Malaga kiedyś.
Aktualnie nie ma jakiejś właśnie drużyny, o której można by powiedzieć: oni wygrają. W zasadzie po wyjściu z grupy gdzie decydują dwa mecze są już drużyny na zbliżonych poziomach i to bardziej dyspozycja dnia, głowy zawodników decydują. Wczoraj gdyby Cuadrado i Pjanic strzelili to co mieli to byłoby 3:0 minimum i każdy inaczej by śpiewał, nagłówki by były takie o Juve wygra ligę mistrzów, cudowne Juve, Allegri jest super. Owszem duża zasługa wczorajszego wyniku to nieudolność Cuadrado i Pjanica. A trenera za to, że ma 1:0, ma przewagę i co daje zmianę na wolnego Barzagliego i przechodzi na inny system ustawienia żeby bronić. Ile to już razy było przerabiane i kończy się tak samo. I głupie jego pierdolenie, że wyciągną wnioski, on już wyciąga wnioski od pięciu lat.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 21 na Sportklubie pierwszy mecz finałowy Copa Libertadores. Boca Juniors - River Plate ależ to będzie ogień

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helena mam zawał!

Czytam właśnie, że podobno Barcelona nie zgodziła się na zawarcie opcji wykupy Andre Gomesa przez Everton po zakończeniu wypożyczenia.
Powtórzę BARCELONA NIE CHCIAŁA OPCJI WYKUPU... Przecież te 35 mln, które Valencia dostała za niego to się chyba nigdy nie zwróci.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, The_Siemek napisał:

Helena mam zawał!

Czytam właśnie, że podobno Barcelona nie zgodziła się na zawarcie opcji wykupy Andre Gomesa przez Everton po zakończeniu wypożyczenia.
Powtórzę BARCELONA NIE CHCIAŁA OPCJI WYKUPU... Przecież te 35 mln, które Valencia dostała za niego to się chyba nigdy nie zwróci.

 

Andre jeszcze pokaże na co go stać :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wujek Jurek jest na fali sukcesów, ciężko będzie go zdjąć :/

w końcu idzie chyba na rekord męczy bez zwycięstwa, to podchodzi pod sukces, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, ale meczycho te nasze chłopaki zagrały, ło panie! Mucha nie siada! Aż się Chorwaty chowają, takie były emocje. A ten Lewandowski? Kurła, jaki super, zara go Espaniolce do Realu kupio :janusz:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że gra kadry mnie odmładza. Zaraz mi się przypominają czasy przed 2002 xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam meczaldo wczorajsze? Mogłem obejrzeć piętnaście minut ale patrząc na wynik nie mam czego żałować.

 

Ciekawe czy Lewy już wie dlaczego jest 33 na liście najlepszych piłkarzy na świecie?  :30vm3cw:

 

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


55d768ddb4f9462ebe620208c0a42ac4.jpg

Czy można już zwolnić wujka i zatrudnić trenera z CV? 
Czekają na spierdolone eliminacje do euro.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W derbach Afryki nudno jak flaki z olejem. Ciekawostką jest  niepokojące zjawisko, że w obu ekipach zagrało aż po pięciu białych :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po pierwszej połowie wygrywamy na wyjeździe z Portugalią 0-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, neuro napisał:

Panowie, po pierwszej połowie wygrywamy na wyjeździe z Portugalią 0-3emoji44.png

Portugalia wystawiła U-16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, postawiliśmy wszystko na 1. połowę. Niestety teraz za to płacimy, oby udało się dowieźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam drugiej połowy. Nie na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×