Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może Dembele najzwyczajniej w świecie nie przychodzi na treningi bo ich nie potrzebuje? :smart:

Co on ma gaz w nogach to głowa mała. Chyba tylko Embape jest równie szybki z łaciatą przy nodze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może Dembele najzwyczajniej w świecie nie przychodzi na treningi bo ich nie potrzebuje? :smart:
Co on ma gaz w nogach to głowa mała. Chyba tylko Embape jest równie szybki z łaciatą przy nodze.
Zawodnik bardzo dobry tylko widać w głowie jeszcze nie ułożone.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy awans Liverpoolu, chociaż trochę szkoda Polaków.  No ale Milik w swoim stylu.... Mógł być dzisiaj na okładkach wszystkich gazet w Neapolu a tak to mu znowu zegarek ukradną... :30vm3cw:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym talk show Szczęsnego i Wiśni (na YT Przeglądu Sportowego) żartowali, żeby sobie kupił ten z cukierków :vxoAZzf:
Szkoda chłopaka, bo to się wszystko na nim skupi a i tak już nie miał za dobrej prasy.
Szkoda też, że Crvena dupy nie spięła na PSG, ale już trudno :frog:

Totki na lekkim farcie, ale wchodzą. Inter to jednak jeszcze się długo chyba nie będzie nadawał na poważne granie - miliony na transfery po raz kolejny a tak skasztanili to. Jak ktoś z PSV u siebie nie wygrywa w takim meczu to elo mordo i zapraszamy do Pucharu Sołtysa.
Reszta ciekawych drużyn to były pewniaki (BVB i Atleti) a ta śmieszna grupa z Porto i tak #nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś co na publicznej leci? Baja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, okoni napisał:

A dziś co na publicznej leci? Baja? 

Taa na publicznej Baja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy brak skuteczności Arkadiusza wyjaśniony, za słabo naładował armatę :Gmoch:

 

FB-IMG-1544566439108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REALny anal :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ależ meczycho w Amsterdamie. Michałek twardy jak skała :listek:

Całe szczęście, że już w piątek ekstraklasa, bo mógłbym nie wytrzymać ciśnienia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

 

Całe szczęście, że już w piątek ekstraklasa, bo mógłbym nie wytrzymać ciśnienia. 

Mecz na szczycie, czyli walka, widowiskowe akcje, nietuzinkowe parady bramkarskie i multum indywidualności na boisku już był.

Teraz wracamy do ligowej szarzyzny.

A nie, czekaj...  :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ekstraklasa-transmisje-nc-tvp-gdzie-ogladac-w-sezonach-2019-2020-i-2020-2021-jakie-koszty

 

I co? Taka ekstraklasa zła? 250 mln za sezon transmisji płacą !!!!  To świadczy o tym jaka polska piłka jest potężna  :janusz:

 

Teraz jeszcze tylko reforma Fornalika i będzie pełen sukces.  Trzeba skrócić sezon, bo chłopaki zdecydowanie za dużo grają w sezonie i są przemęczeni.  :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:seriously:Tomasz się chyba filmów z Jackie Chanem naoglądał.... 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karate Kid ;)

Oczywiście kara jak najbardziej słuszna, czerwo za takie zagranie jest bezdyskusyjne. Mogła stać się tragedia. Ale kto oglądał mecz i widział akcję na żywo, ten wie, że Müller kompletnie gościa nie widział, był całkowicie zajęty piłką, ta kamera tego nie oddaje, ale wpieprzył mu się w łepetynę trochę przez przypadek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastuś jeszcze powinien odpocząć kilka spotkań- ale w LM chyba tego się nie stosuje ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastuś jeszcze powinien odpocząć kilka spotkań- ale w LM chyba tego się nie stosuje ?
Dlaczego nie? Jak Ronaldo w pierwszej kolejce LM w Juve dostał czerwień to się zastanawiali czy nie dać mu więcej. Było prawdopodobieństwo że może nie zagrać z ManUtd wtedy. Rozeszło się jednak po kosciach

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weźcie teraz porównajcie uszczypnięcie włosów przez Krystiano z tym wejściem Mullera. No gurwa jeśli Móler nie będzie pauzować przynajmniej kilka meczów to będzie to śmiech na sali. W pierwszym przypadku można co najwyżej stracić kępkę włosów, a po wejściu Niemca można do końca życia wyglądać jak Popek :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I weźcie teraz porównajcie uszczypnięcie włosów przez Krystiano z tym wejściem Mullera. No gurwa jeśli Móler nie będzie pauzować przynajmniej kilka meczów to będzie to śmiech na sali. W pierwszym przypadku można co najwyżej stracić kępkę włosów, a po wejściu Niemca można do końca życia wyglądać jak Popek :30vm3cw:
Szczęście w nieszczęściu a jakby tak trafił prosto w twarz, to byłaby mielonka. Nie ważne czy widział czy nie. Czerwona kartka zasłużoną, czy kilka meczów pauzy nie mnie oceniać. Tylko to rozkładanie rąk czy też ich składanie jak do pacierza, że przecież gdzie, nie czerwona, nic takiego się nie stało. Przecież pierwsze co to powinien podejść i sprawdzić czy nic mu się poważnego nie stało.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Southampton pocisnelo Arsenal to co, teraz United rozwala Liverpool? :LUL:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na chwilę do zeszłotygodniowej LM:

 

Screenshot-20181214-230801.jpg

 

Oczywiście i tak nie ma nic lepszego, niż odwiedziny stron poświęconych ManUtd po wczorajszej klęsce, trafiłem na taką perełkę:

 

utd.png

 

:Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ManU skończył się na Kill'em All.... Niestety ale Sir Alex odchodząc  wylał dziecko z kąpielą.  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale powiedzieć per ManU to jedna z większych obelg dla nich :)

 

Dlla mnie Cantona vs Crystal Palace jedno z pierwszych wtf w piłce :) Za "życia" zupełnie nie doceniałem Szkota a faktycznie trzymał pięknie wszystko w ryzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Nie wiem czy wiesz ale powiedzieć per ManU to jedna z większych obelg dla nich :)

 

Dlla mnie Cantona vs Crystal Palace jedno z pierwszych wtf w piłce :) Za "życia" zupełnie nie doceniałem Szkota a faktycznie trzymał pięknie wszystko w ryzach.

 

Nie wiedziałem, nigdy jakimś wielkim fanem nie byłem, pewnie dlatego. Ale wygooglowałem   i podobno już nie jest obraźliwy.  :notbad:

A co do Cantony, to fakt, niezły był z niego dzik :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczera prawda całą dobę. 62f1e56e78e31995c8bb1f6e36913a99.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×