Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gryzoń w tym temacie zostanie niedoscignionym wzorem :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vieira? Zawsze był dla mnie kozakiem :D

 

Nicolas Anelka:

 

Cytat

Moja kariera w Arsenalu miała się nieźle, do dnia w którym podpadłem Vieirze, znanemu lepiej w szatni jako „Le Long”. Graliśmy z Fulham na Highbury. Pamiętam, że dostałem piłkę od Bergkampa, poradziłem sobie z bramkarzem, a kiedy już miałem otwartą drogę do bramki, zepsułem okazję w ostatniej minucie. Oślepiło mnie słońce, to nie była moja wina! Vieira rzucił mi powalające spojrzenie i już wiedziałem, że mam kłopoty. Pod prysznicami nazwałem go chudzielcem, chociaż wiem, że nie powinienem. Najpierw tylko się na mnie gapił, ale potem… WHAM! Tak po prostu zdzielił mnie penisem po twarzy. Tylko raz, ale odrzuciło mnie to na kilka kroków. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co właśnie zobaczył. Wyobrażacie sobie, jak zawstydzające jest dostanie po twarzy 14-calowym kawałem mięcha na oczach wszystkich kumpli? To był najgorszy moment mojego życia. Nikt nic nie powiedział, dopiero po chwili milczenie przerwał Ashley Cole słowami: „Teraz moja kolej?” (…) Kiedy Wenger dowiedział się o wszystkim, zbił z nim tylko piątkę i rzucił: „Właśnie dlatego on jest kapitanem! POW! Spójrzcie na to!”

 

Całość:

 

https://zzapolowy.com/vieira-o-balotelli-chcialbym-rzucic-nim-o-sciane/?fbclid=IwAR2ot-SIdDoPU072Ib_FyrwVFnfea6r9-yUdOV-53hPoOiKrIsD6EdS7zWM

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk w tej Wiśle. 

Myśleli że przejmą też grunty za 100 mln a one są innej spółki

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, nie S.A., nie miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grosicki zaczyna rok od dwóch bramek i asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła jednak nie ma szczęścia ostatnimi czasy do inwestorów. Okazuje się, że aktywa firmy tego dziwnego, egzotycznego duetu wynoszą 2000 euro..... :notbad: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kambodżanie ich przechytrzyli? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szkoda mi Wisły. Wiem, że czeka ich spadek do jakiejś amatorskiej ligi i może to jest jedyne i rozsądne rozwiązanie, aby klub się oczyścił i powrócił odmieniony bez balastu. Ale po ludzku mi ich szkoda, kibiców i futbolowej karty, którą zostawili. Co prawda czasy Żurawskiego, Kosowskiego i Błaszczykowskiego już dość odległe, ale wspomnienia wiecznie żywe. Oby ogarnęli się dość szybko i wrócili zza światów. 

 

Btw. 

 

Jutro ładne kopanie będzie u angoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powróci bez balastu. Ten balast, który najpierw narobił długów a potem się dał omotać jakimś Wannom zostanie z Wisłą.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Wisły. Drużyna z początku wieku ( jak to brzmi :) )  to był sztos... 

No ale jak się sprzedaje drużynę Wietnamczykowi, który ma firmę zarejestrowaną na wsi w Luksemburgu,  to ciężko oczekiwać czegokolwiek..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku było widać że to wałek, bo przy podpisaniu umowy nie było podobno nawet notariusza.
Ja czekam, aż do biur wjedzie prokurator i dokładnie wszystko sprawdzi. Chociaż i tak pewnie już wszystko wyczyszczone z dokumentów obciążających zarząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, sami na siebie by bata nie zostawili - wątpię, że coś tam zostało ;)

Ciekawe jak tam ze zdrowiem Pana Vanna Ly.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Widzewie czy Pogoni nikt nie płakał prócz Ich kibiców , just saying . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, piachu00 napisał:

Ciekawe jak tam ze zdrowiem Pana Vanna Ly.

 

Powiedzieli że miał zawał, a ten drugi „biznesmen” pieniądze będzie miał dopiero pod koniec stycznia :yao:

I jeszcze będą płacić 1 mln € odszkodowania jak Wisła nie dostanie licencji :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są poważni biznesmeni z Kambodży - odszkodowanie wypłacą w skórach zwierząt i tropikalnych owocach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie usłyszeli wypowiedź premiera Morawieckiego o pracy za miskę ryżu w Polsce i zwariowali z ogromu możliwości ;)

 

Im dłużej to trwa tym mniej to jest smutne a bardziej wkur... Nikt tego nie kontroluje? Ekstraklasa, PZPN, państwo? Walisz wały na oczach wszystkich i ręce czyste?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się rozejrzyj dookoła, takiego swojego lokalnego dookoła. Też ludzie kręcą lody aż smutno patrzeć i też masz miliard instytucji, która nic z tym nie zrobi dopóki ktoś nie spieprzy sprawy. Takie realia niestety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem jak to działa. Podczas ostatnich 5 lat pracy to się zdążyłem "wyszkolić", najeść i napić za trzy życia za hajs unijny... O wałkach w mieście to nawet nie mówią. To jest jednak widowiskowe o wiele bardziej niż jakiejś tam lokalne machlojki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z Pana Wanda Li a on ponoć osobiście znał Papieża Polaka :30vm3cw:

Natomiast szwedzki Hulk Hogan podobno nic nie wiedział, że Wanda miał zawał i próbuje na szybko skołować 12mln :30vm3cw: :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×