Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, piachu00 napisał:

Oni dostają pieniądze za to co właśnie zobaczyłem czy to mecz na jakimś większym orliku przedszkolaków ?

Wiesz co, w opisie na JM było napisane, że to mecz Zagłębie Lubin - Miedź Legnica z wczoraj :P Więc raczej bym powiedział, że biorą za to pieniądze niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Furmik chyba będzie miał mocno przesrane. Podobno widaćna nagraniu z ruchu ust, że wali do Ukraińca tekst o banderowcach. 

Sprawa chvjowa. Szkoda tylko, że Taras robi z siebie teraz pizdę. Chodzą słuchy, że cały mecz z Furmanem kopali się po nogach i wzajemnie wjeżdżali personalnie, a jak poszła gruba piguła to koleś się obsrał. Albo kozakujemy do końca, albo zostajemy pizdeczką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sergio Ramos wie co robi, że zawsze zasłania gadaczkę przy takich sprawach ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

No i Furmik chyba będzie miał mocno przesrane. Podobno widaćna nagraniu z ruchu ust, że wali do Ukraińca tekst o banderowcach. 

Sprawa chvjowa. Szkoda tylko, że Taras robi z siebie teraz pizdę. Chodzą słuchy, że cały mecz z Furmanem kopali się po nogach i wzajemnie wjeżdżali personalnie, a jak poszła gruba piguła to koleś się obsrał. Albo kozakujemy do końca, albo zostajemy pizdeczką. 

Czyli typowy Ukrainiec. Pewnie bajeczkę o swoim życiorysie też wymyślił na potrzeby kraju, w którym pracuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, akurat tego, że jego rodzina mogła zaznać krzywd od banderowców nie neguję, wiadomo, ogólna historia ll WŚ lekka nie jest i różne straszne rzeczy się działy. Ale jeśli ktoś jest w stanie przeciwnikowi powiedzieć podczas meczu rudy chuju(cyt.), a później po riposcie idzie na skargę, to dla mnie jest frajerem. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, okoni napisał:

Wiesz, akurat tego, że jego rodzina mogła zaznać krzywd od banderowców nie neguję, wiadomo, ogólna historia ll WŚ lekka nie jest i różne straszne rzeczy się działy. Ale jeśli ktoś jest w stanie przeciwnikowi powiedzieć podczas meczu rudy chuju(cyt.), a później po riposcie idzie na skargę, to dla mnie jest frajerem. 

 

Zinedine Zidane pokazał w 2006 jak się takie sprawy załatwia. :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu (jakieś powiedzmy ~10 lat temu) oglądałem większość meczy ekstraklasy (wtedy to chyba jeszcze była pierwsza liga), sporo meczy premier league i la liga. Na wszelkich mistrzostwach oglądałem największe paździerze, uwielbiałem oglądać puchar narodów afryki (podobał mi się ten półdziki radosny, nieskrępowany futbol).

Ale kurwa mać takiego wolnego to w życiu nie widziałem...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę @xavris, że pasjonujesz się futbolem w zagłębiu miedziowym  :vxoAZzf:

W ekstraklapie dzieje się magia, to fakt :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sLk napisał:

Widzę @xavris, że pasjonujesz się futbolem w zagłębiu miedziowym

Nie koniecznie, kumpel z roboty mi przysyła takie kwiatki a ja to puszczam w świat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szok!!!, Messi wskazał Juventus jako głównego faworyta do wygrania Champions League. Zdrajca, chce się przypodobać Penaldo!!!!   :vxoAZzf:    :ronnie:     :kaz:

 

 

Spoiler

:pazura:

 

 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szok!!!, Messi wskazał Juventus jako głównego faworyta do wygrania Champions League. Zdrajca, chce się przypodobać Penaldo!!!!   :vxoAZzf:    :ronnie:     :kaz:
 
 
Spoiler :pazura:
 
 
Jako kibic Juventusu (nie fanatyk) stanowczo napiszę, że Juventus gra za archaiczny i brzydki futbol żeby wygrać LM, może gdyby wywalili betona Maxa ale dopóki on będzie trenerem nawet jakby był jeszcze Messi razem z Ronaldo to by tego nie wygrali

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

Jako kibic Juventusu (nie fanatyk) stanowczo napiszę, że Juventus gra za archaiczny i brzydki futbol żeby wygrać LM, może gdyby wywalili betona Maxa ale dopóki on będzie trenerem nawet jakby był jeszcze Messi razem z Ronaldo to by tego nie wygrali

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Podobno od przyszłego Zidane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno od przyszłego Zidane 
Wiesz Zidane to już i w Man Utd i Chelsea,także jak nie zobaczę to nie uwierzę. Dobrze by było, nawet kosztem wyników, przecież Juve pakę ma niezła a grają taki piach, nie da się oglądać

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy jakiś inny masochista oglądał wczorajsze mecze w LM. Zwłaszcza OL-FCB to był dramat. Suareza można by wkleić w inną koszulkę i wrzucać jako wycinki "the best of Ekstraklasa"... EDIT: ooo już ktoś zrobił kompilację



Już w weekend pobił chyba jakiś rekord - cztery 100% sytuacje zepsute.
Obawiam się dzisiaj odpalać, bo kolejne spotkanie demonów ataku się szykuje.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No straszna kupa... Messi coś tam próbował działać sam, ale też nic nie siadło :/

Mimo wszystko biorąc od uwagę historię meczów wyjazdowych Barcy to trzeba się cieszyć, że na zero z tyłu :30vm3cw:

Osobiście mam dość remontad z 0-4 na 6-1 :vxoAZzf:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek ja oglądałem szachy na Anfield    :obama:  Liverpool wykazał większą inicjatywę, ale Bayern ich taktycznie spompował.  Chociaż Lewego odcięli od podań perfekcyjnie. Chłop się miotał po boisku ale bez piłki... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, sLk napisał:

Szok!!!, Messi wskazał Juventus jako głównego faworyta do wygrania Champions League. Zdrajca, chce się przypodobać Penaldo!!!!   :vxoAZzf:    :ronnie:     :kaz:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

:pazura:

 

 

No to się Leo trochę pomylił tym razem :messi:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wielki_Lech napisał:

ronaldo flustrat wyzywa Atletico. Idealnie by sie nadawal do ległej.

https://streamable.com/gjigi

 

*frustrat raczej :Gmoch:

 

No faktycznie spuchł Penaldo: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/806178/liga-mistrzow-2019-atletico-juventus-wymowny-gest-ronaldo-w-kierunku-dziennikarz . Ale płakać nie płakał skubaniec :ronnie:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Ronaldo zepnie dupę na rewanż i ja bym Juventusu nie skreślał.
Wczoraj Schalke pewnie ciśnienie podniosło kilku obstawiającym :vxoAZzf: Miał być taki jednostronny mecz i praktycznie rozjechanie przez błękitny walec. Przynajmniej bramki i emocji były, bo po wtorkowej "kaszance" to tylko niesmak został.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ronaldo flustrat wyzywa Atletico. Idealnie by sie nadawal do ległej.
https://streamable.com/gjigi
 
Czy to on wyzywał? Raczej kibice Atletico go wyzywali a on im tylko ładnie pokazał ile razy wygrał LM. Nie dziwię się mu, że się frustruje. Allegri to trener beton, który gra na 0:0 co się mści. Jakby mu kupili i Messiego i innych topowych graczy to i tak zniszczył by ich potencjał. Ma młodych, szybkich zawodników to trzyma ich na ławce i wpuszcza w 85 min gdzie jest już pozamiatane. Ten koleś hamuje rozwój młodych zawodników a i Ci topowi jakby cofali się piłkarsko. Oby po sezonie poszedł gdzieś do Bari czy innego średniaka bo tam jego miejsce.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ładnie Ronaldo pokazał, ale czego się spodziewać po kibicach ATM, przecież Real ograbił i upokorzył ich najbardziej jak tylko to jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały mecz Ronaldo wyzywali (między innymi od dłużników itp.), to im odpowiedział w najlepszy możliwy sposób. :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×