Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten weekend samymi hiciorami w Europie stoi :O

Dzisiaj derby Rzymu, derby Belgradu, derby północnego Londynu, mecz być może decydujący o mistrzostwie Portugalii, Porto - Benfica, Reale z Barcelonami, a do tego jutro derby Liverpoolu, Napoli z Juventusem. Tłusty czwartek to i weekendzik taki sam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Barcelona profesorsko zagrała w obronie. Wchodzący z ławki Vidal to też znakomity piłkarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii liczy się tylko jeden klub - Barca, trzeba to w końcu pojąć :messi: -12 :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego taką słomianą walkę prowadzą o wolność Katalonii :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak się teraz poruszać po lewych strimach jak soccerstreams zamknęli i moją ruską stronę ze strimami też. Dajta jakieś linki albo wskazówki :D :263g3sw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00łączę się w bólu :(
Ja sobie szukam w Googlach przed meczem albo na stronach fanklubowych ktoś linka zawsze podrzuci.
Czekam aż znowu na Reddicie wskrzeszą temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, piachu00 napisał:

Pany jak się teraz poruszać po lewych strimach jak soccerstreams zamknęli i moją ruską stronę ze strimami też. Dajta jakieś linki albo wskazówki :D :263g3sw:

wykupić IPTV

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100zł/mc i ma się wszystko bez kombinacji :qk2LI17: Do tego kilka transmisji w 4K co weekend :obama: 

Ba, stara mało się nie posikała jak zobaczyła El Clasico w 4K :ronnie: Zdecydowanie polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sport247.live

Juz kiedys podawalem, ale dzbany co nie potrafia obslugiwac myszki zwyzywali. Linki pojawiaja sie 10 min przed meczem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100zł/mc i ma się wszystko bez kombinacji :qk2LI17: Do tego kilka transmisji w 4K co weekend :obama: 
Ba, stara mało się nie posikała jak zobaczyła El Clasico w 4K :ronnie: Zdecydowanie polecam!

nówisz o iptv? To ja to wszystko mam za 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś korzystałem z weeb.tv, nie wiem jak jest teraz, ale mieli dość niskie ceny i nawet na 1 dzień można było wykupić dostęp premium za grosze.

Mieli Eleven i wszystkie C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, hacker25 napisał:


nówisz o iptv? To ja to wszystko mam za 50zł emoji41.png

Nie, mam fulla w nc+ :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem te wszystkie C+ z pakietami itd., ale po prostu nie oglądam w ogóle telewizji. Nawet nie mam podłączonej anteny.
Przesiadłem się na Eleven z Playerem, ale mnie szlag trafiał jak się wiecznie kaszaniło - a to jakości nie ładuje normalne, laguje albo zacina. Na takie oglądanie to ja mam streamy a nie jeszcze płacić za badziewie. Do tego brak możliwości odpalenia liveów przez Playera na konsoli. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem fulla wykupionego, ale to raz jedni to raz drudzy tracili prawa do czegoś, wieczny miszmasz. Wolę streamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzieńcy wspierani garstką europejskich oldboji wykrwawiają Real, dosłownie i w przenośni. Brak trochę szczęścia bo dwa razy słupek. Myślę, że Real to wymęczy.

22 minuty temu, hacker25 napisał:

Ja już nie wiem czy ajax taki dobry, czy real taki słaby...

Real jest bez formy, ale nie oszukujmy się, stare wygi z przewagą jednej bramki z ogórami jeszcze w LM powinni bez problemu przejść do następnej rundy. Chodzi o to, że Ajax ogórkiem nie jest i ci małolaci grają szybko i bez kompleksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędziuje Niemiec więc nie przewiduję niespodzianek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real może i jest słaby ale Ajax też jest mocny, w grupie dwumecz z Bayernem też mieli kapitalny.

Ale co ten Tadic przy drugim golu zrobił... Coś pięknego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×