Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo sędzia. VAR działa jak należy.xd

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. Solari to już nie pracuje, a Perez je*** sknerus niech ruszy na zakupy lepiej :) bo pośmiewisko zrobił z tej drużyny swoimi ruchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bye Bye maszkaro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego wolnego zapakować w takim momencie. Coś pięknego.

Ciekawe co tam u Ramosa który się specjalnie wykartkował :Gmoch:

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych reklamach jednak nigdy nie kłamali z tym, że Ajax domyje wszystkie brudy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pablos_83 napisał:

Karma is a bitch. Jakim trzeba być dzbanem by się specjalne wykartkować. 

To motyw starszy od świata.

 

A Real potrzebuje rewolucji, a nie wuefistów na ławce pokroju Hierro czy Solari. Do tego pozbycia się szrotu ze składu i kilku pewnych (top) wzmocnień.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam meczyk z 3 kibicami Realu. Sami twierdzą że gra realu to piach jak ch×××. Brawo, tak trzymać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna teraz pewnie jest już spuchnięty od swojego ego i bedzie chciał eksplodować za tydzień w Turynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów Kriszcziano to się Ajaxem podłogę myło ;) Dużo się zmieniło w ciągu niecałego roku. Takiego drewna w Madrycie nie widziałem już dawno. Tak dostać w pysk, po takich bramkach, do tego u siebie. W Amsterdamie będą o tym wspominać przy zielsku jeszcze przez długie lata.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie Realowi nie mogło się przytrafić nic lepszego niż dzisiejszy wpie.... Już w zeszłym sezonie ten zespół grał źle. Sukces w CL tylko zamydlił obraz wypalonej drużyny. Brak wzmocnień, stopniowe osłabianie i zawężanie kadry, jakaś niezrozumiała wiara to, ze  zgnuśniali od kilku sezonów piłkarze (Bale, Benzema) nagle się przebudza i będą w stanie pociągnąć drużynę. I ta wypalona kadra została jeszcze osłabiona odejściem jednego z najlepszych piłkarzy w historii klubu. Natomiast nie dokonano żadnych wzmocnień. Masowe kupowanie dzieciaków i no nameowych talentów to nie jest wzmacnianie drużyny, która ma bronić pucharu mistrzów.  Zidane nie odszedł dlatego, ze chciał odpocząć tylko widział co się dzieje. Perezowi powinno dać do myślenia, ze żaden liczący się trener nie chciał przejąć drużyny. Każdy widział, ze to jest wrak, który stopniowo nabiera wody. A Perez zafiksowany na nowy stadion i Neymara nie zamierza nic z tym zrobić. Dlatego taka kompromitacja może tylko pomoc prezesowi otrzeźwiec i zrozumieć, ze na ten nowy stadion wkrótce mogą przestać przychodzić kibice. I nawet Klopp czy inny Guardiola wiele więcej z tego teamu by nie wykrzesał. Inna sprawa, ze odbudowa drużyny może zając sporo czasu. Przespali kilka okienek, teraz nie wystarcza korekty składu tylko trzeba wymienić praktycznie polowe jedenastki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Dokładnie taka sama sytuacja była jak Bayern wytarł Barcą podłogę w LM - 7:0 w dwumeczu. Tylko jak się dostanie porządnego plaskacza to się człowiek przestaje łudzić i zmienia plan.
Dlatego jakoś średnio mnie cieszy odpadnięcie Realu akurat teraz - odetną chorą "kończynę" a tak gengrenka by toczyła klub dłużej :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale, Benzema, Kroos, Nacho, Marcelo, Isco(albo do pierwszego składu) to są ludzie, którzy powinni zostać usunięci z drużyny podczas okienka. Modric kubeł zimnej wody na głowę. Solari do rezerw.

Ogólnie drużyna musi zostać skrajnie przebudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widział Isco w Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już te wszystkie kundelki co szczekały na Ronaldo mogą bić się w pierś - to kolo, który właśnie w takich meczach mógł coś zrobić. Pamiętacie mecz z Schalke ? i  gole CR na wagę awansu? ile to było takich spotkań, że drużyna nic nie grała, a Krisu gdzieś się zaplątał w polu karnym i strzelił gola albo dwa.

Prezes oddaje CR za 100 baniek, gwaranta 50 bramek w sezonie, a za niego .. Przychodzi Vini Junior, który na jakimś poziomie pogra za sezon może trzy.

Kibice Realu muszą się wstydzić przez starego dziada (Pereza).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten dwumecz z Schalke, bo już się cieszyłem, że Real odpadnie. Ale zawsze jak miał odpaść to była jedna rzecz pewna - Ronaldo wjedzie z buta (albo Ramos z bańki).
No nie ma szans zastąpić gościa od +50 bramek podziałem na 3-4 graczy, którzy mają 10-15 wcisnąć. To tak jakby ta cała reszta nic nie robiła wcześniej...


Staram się zrozumieć plan Pereza - wie, że będzie okres przejściowy i nie da się tego zrobić bez bólu, ale nie chce też wywalać kupy kasy. Zobaczymy tylko czy odpalą i ile czasu im zajmie - te wszystkie Regilony, Sebajosy itd. Żeby na końcu nie było tak, że tych chorych cen się nie da przeczekać i Real będzie w dupę sezon albo dwa a do tego jeszcze kupę kasy.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo na pewno nie szło już zatrzymać więc musiał go sprzedać, ja nie rozumiem tylko dlaczego od lat nie było wzmocnień drużyny. Teraz ceny wywindowały się na taki chory poziom, że pamiętne 100mln za Bale to śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, już przestań srać się z tym Ronaldem,  gowno by zrobił,  bo kwas jaki zapanował w drużynie, wali wszystkimi otworami od dawna.

Btw.

Widziałem jego mecz w Napoli, nie wiem,  mam na niego alergię i pewnie stąd ta ocena, ale kolo kolejny mecz w którym to widzę,  nie robił różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×