Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie sądziłem, że przyjdzie dzień kiedy będę miał nadzieję że mój ukochany klub dostanie srogi wpierdol, a kiedy tak się stanie, że będę się z tego tak bardzo cieszył.

Cały sezon przejebany w tydzień (to jest kurwa wyczyn! :D) i uważam, że jest to najlepsze co mogło się stać.

 

W końcu może wypierdolą tego wuefistę, który upokorzył i zniszczył Isco (jednego z tych zawodników, który nawet po wchodzeniu z ławki niejednokrotnie potrafił odmienić grę zespołu i doprowadzał w poprzednich sezonach do remontad) a leśny dziadek Perez przejrzy na oczy, że cały świat wokół Neymara się nie kręci, a naturalną rzeczą jest wzmocnienie kadry po pozbyciu się największej gwiazdy zespołu ale nie kurwa samymi dzieciakami, które piłki na najlepszym poziomie wcześniej nawet nie liznęły, tylko jakimiś topowymi nazwiskami. (Do teraz nie wiem jak to jest, że Hazard został tak zignorowany, podczas gdy od 2 sezonów publicznie wygłasza marzenie transferu do Realu...)

 

Podczas zimowego okienka miałem nadzieję, że Isco odejdzie, bo to jak był traktowany przez pedała Solariego to jawna kpina i po prostu się marnował. Chłop prezentuje się bardzo dobrze i jest najjaśniejszym (lub jednym z najjaśniejszych) punktów zespołu, przechodzi operację wycięcia wyrostka robaczkowego, po czym nigdy już nie dostaje nawet cienia szansy na to, żeby odzyskać miejsce w składzie i praktycznie zostaje odsunięty od drużyny.

Isco ostatecznie nie odszedł, więc teraz mam nadzieję że zostanie w klubie i to Solari pożegna się ze stanowiskiem, a przyjdzie ktoś, kto będzie potrafił wykrzesać 100% z każdego zawodnika, a nie sugerował się swoimi osobistymi pobudkami.

 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, jest najlepszym strzelcem i asystentem w Serie A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, okoni napisał:

Piachu, już przestań srać się z tym Ronaldem,  gowno by zrobił,  bo kwas jaki zapanował w drużynie, wali wszystkimi otworami od dawna.

Btw.

Widziałem jego mecz w Napoli, nie wiem,  mam na niego alergię i pewnie stąd ta ocena, ale kolo kolejny mecz w którym to widzę,  nie robił różnicy. 

Robił różnicę po prostu, w Realu.

20 minut temu, neuro napisał:

Ta, jest najlepszym strzelcem i asystentem w Serie A.

Okoni dopiero uwierzy w CR jak on rozegra pełen sezon na jednym poziomie w naszej rodzimej ekstraklapie :263g3sw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na jego rodaków mających coś wspólnego z futbolem w naszym pięknym kraju,  pewnie by stwierdził,  że murawa jest fatalna :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nasyceni, przeżarci sukcesem goście. Przecież to jest normalne, że potem przyjdą następni głodni i bardziej zdeterminowani, aby ich zastąpić. Wczorajszym przykładem przeżarcia, była strata piłki przez De Jonga i wyjście Benzemy i Modricia sam na sam. Zachowywali się przed tą bramką jakby nie mieli nic wspólnego z piłką, albo jakby grały oldboje z lumbago i rwami kulszowymi. 

 

Każdy się rozwodzi i płacze nad realem, a mało kto zwraca uwagę na Ajax, jak kapitalnie grał. Mała Barcelona ich rozjechała.

 

Wczoraj kręcili też dokument o Ramosie, z drugiej połowy filmowcy zostali wyproszeni. Zastanawiam się jaki tytuł będzie nosił ten film: "Sergio Ramos - pycha kroczy przed upadkiem" ? 

 

 :vxoAZzf:

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było, jak to wczoraj kibice na Bernabeu śpiewali piosenki chwalące Ronaldo, a jeszcze sezon temu go wygwizdywali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSG XDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówicie że odpadli? Przelaczylem w 92 minucie na Porto - Roma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSG - najwięksi frajerzy w historii piłki nożnej:Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buffon to z każdą kolejną edycją Ligi Mistrzów robi sobie coraz większą krzywdę, bez kitu. Miał kilka szans, w karierze brakuje mu już tylko tego jednego trofeum, ale chyba najwyższy czas zejść ze sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie VARu w Lidze Mistrzów to jedna z najlepszych decyzji w historii UEFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porto wygrywa z Romą 3-1.

 

 

Genialne zdjęcie 6d8ca467ebb3197c989d4890fee27a52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem skróty, ależ ten Ajax grał! Jak w ogóle można napisać, ze to Real był tak słaby?

Ajax zagrał fenomenalną piłkę, jak za dawnych lat (aż mi się przypomniały czasy Kluiverta, Seedorfa, Davidsa i spółki). Rewelacja!

 

Nie neguję, że Real jest w grubym dołku, ale to co zagrał Ajax należy chwalić, kawał futbolu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wynikach to lekko się obawiam o Barcę i City xD

Czy są jakieś rekordy związane z nieodpadaniem z LM, których PSG jeszcze nie pobiło?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United tego nie wygrali to PSG przegrało mecz, kryminał normalnie :D Przecież diabły nie grali nic, niektórych z tych graczy to ja pierwszy raz na oczy widziałem. Komedia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  cały ten Shaw mógł w przerwie zamienić się z Kucharczykiem i nikt by różnicy nie zauważył :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar parówa biznes życia zrobił :LUL:

Coś czuję, że te dwa odpadnięcia z LM mogą przyśpieszyć temat przejścia Neymara do Realu. Wszystko by pasowało akurat. On już nie chce grać w Paryżu i non stop wspomina jak to w LaLiga i Barcy fajnie miał (poza tym teraz to już chyba zrozumiał, że ani LM nie wygra, ani z niczyjego cienia nie wyjdzie w Paryżu) a Real potrzebuje kogoś na gwałt (hehe Ronaldo) do przebudowy. Hazarda Chelsea na 99% nie odda, bo dostała bana na 2 okienka. Mbappe PSG za Chiny Ludowe nie odda. Kane milion milionów będzie kosztował. Lewy za stary. Zostają albo jacyś młodzi jeszcze bez wielkiej marki, ale z prognozami - Jovicie, Piątki itd. Jakiś Icardi ewentualnie.
Chyba, że Floro stawia stadion i wszystko inne ma czekać. Musiałby mieć jaja ze stali, żeby po takim sezonie wyjść i to zakomunikować kibicom klubu, który 3 razy z rzędu wygrał LM a teraz w jeden tydzień wszystko przerżnął.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Neymar to spokojnie 250mln+ :xboss: Szejku go tak łatwo nie odda :30vm3cw:
Nie wart takiej kasy,zresztą rynek chory jest już od jakiegoś czasu bo nikt nie jest wart nawet 100 baniek. Poza tym Neymar pół sezonu gra a drugie pół leczy przez kontuzje stopy, to już drugi raz. I pewnie na tym się nie skonczy

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu się śmiejemy z PSG, a tymczasem Katar wydaje grube miliony na przekupowanie zawodników. Myślą, że zdobędą mistrzostwo... choć kto wie czy już nie szykują przelewów dla sędziów :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa Neymar.  Skrzydła Neymar i Bale i pół sezonu grasz bez skrzydłowych :vxoAZzf:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar tylko luty/marzec. Siostra urodziny zrobi i cudowne ozdrowienie ;)
Swoją drogą to musi być gruuuuba impreza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×