Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Juve dostaje w dupe od Genui. A bramkę strzela Pandev... ile on ma lat już? z 50-60?
 
Juve bez Wojtka i Krystyny.
 
Allegri to beton. Ma 18 pkt przewagi, zamiast dać grać w takim meczu głodnym gry typu Kean, młody i perspektywiczny to wystawia Mandzukicia, który nie gra zupełnie nic od początku roku, a nawet będąc w składzie Juve gra jakby w 10. Bo przecież Pan kogut się obrazi. Niestety ale wieczna młoda gwiazda Rugani nie nadaje się do Juve, za wysokie progi. Pewnie jest tylko dlatego, bo jest Włochem.


Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, neuro napisał:

Wygrywamy wczoraj z Wartą Poznań 3-0 i umacnianiamy się na drugim miejscu 1 ligi. Ekstraklasa coraz bliżej emoji6.png

Trzymam kciuki za awans.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z moimi przewidywaniami Adaś Smuda-Nawałka to najgorsze co mogło spotkać Lecha. Jako rodowity wielkopolanin i zaoczny kibic jestem po raz kolejny rozczarowany faktem, że mogę sam sobie powiedzieć 'wiedziałem, że tak będzie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poznaliśmy bramkę sezonu :obama: Ależ Messjasz zayebał, coś pięknego :banderas:

W sumie 3 brameczki i owacja na stojąco od kibiców Betisu :xboss:Obłęd pany obłęd...

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, haobao_PRO napisał:

Obłęd pany obłęd

Obłęd to był jak na santiago bernabeu Ronaldinho dostał owacje na stojąco po trzecim gongu :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurwa to były paki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Zgodnie z moimi przewidywaniami Adaś Smuda-Nawałka to najgorsze co mogło spotkać Lecha. Jako rodowity wielkopolanin i zaoczny kibic jestem po raz kolejny rozczarowany faktem, że mogę sam sobie powiedzieć 'wiedziałem, że tak będzie'.

A co Ty niby chcesz zrobić z klubem, do którego przed chwilą przyszedłeś? Rozliczać go będzie można od nowego sezonu, a nie teraz. Gdy mówisz w ten sposób, to idealnie wpisujesz się w polską mentalność szefów klubów. Coś nie pójdzie, to zaraz wypad, zamiast budować zespół na kilka lat. I potem mamy rotacje trenerów częstszą niż gacie prostytutek. 

 

A po drugie, to czego Ty oczekujesz od polskich klubów? :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hacker25 napisał:

A po drugie, to czego Ty oczekujesz od polskich klubów? 

No to fakt...

Ale co do reszty, to jak dla mnie w klubie pełnym pseudogwiazdeczek, których nikt nie słyszał, jakim jest teraz Lech, potrzeba kogoś, kto ich sprowadzi na ziemie i wytarga po murawie tak, że będą chodzić jak w zegarku i sikać na komendę. Adaś taki nie jest, bo wystarczy spojrzeć, jak się rozmemłała reprezentacja pod koniec jego kariery jako selekcjonera.

Ale to jest tylko moje zdanie, a że ja sie nie znam to proszę się nie denerwować przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z moimi przewidywaniami Adaś Smuda-Nawałka to najgorsze co mogło spotkać Lecha. Jako rodowity wielkopolanin i zaoczny kibic jestem po raz kolejny rozczarowany faktem, że mogę sam sobie powiedzieć 'wiedziałem, że tak będzie'.
Najgorsze co spotkało Lecha to Klimczak i Rutkowski. Nawałka dostał szrot I musi z niego lepic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się kręci przemysł piłkarski... :obama:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha,  PZPN nie ogarnął  jeszcze technologii podgrzewania kulek, także musieli je ustawić po kolei :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D1uqtg4WsAAnFS0.jpg

Kiedy Zibi zastąpił Grzesia, człowiek myślał, że to będzie #dobrazmiana. A wyszło jak zawsze, banda leśnych dziadków :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

 

 

Ładnie jadą :xzibit:

@kill już widzę Twoją mine... 

I tak dużo ryzykowali układając kulki w okrągłym naczyniu. Przecież coś mogłoby się jeszcze pomieszać. Przy następnym losowaniu pewnie kule zostaną wyłożone na tackach do jajek:30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Karaluch69 napisał:

kule zostaną wyłożone na tackach do jajek

1920px-Billiards_Rack.JPG

Tu mają gotową maszyne losującą, nie będą się zniżać do wytłoczek :P

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,  że dziś Joachim Lew ma płaszczyk do kolan, ciężko będzie grzebać w dupie :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzysz w polską myśl szkoleniową?

Tacy jak Ty już wkrótce zawisną na latarniach :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, okoni napisał:

Tacy jak Ty już wkrótce zawisną na latarniach

aaaa to o to chodziło w opowieści podręcznej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×