Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, okoni napisał:

Jakie? Jest chujowy? 

Chodziło mi o wysoką aerodynamikę

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ole Gunnar w United na 3 lata! Bardzo dobrze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc,  po wczorajszym meczu nie można było podjąć innej decyzji.

Zero celnych strzałów w całym meczu, widać,  że jest gęsto w szatni. Piłkarze na boisku nawet z sobą nie rozmawiali,  w milczeniu odwracali głowy po nieudanych zagraniach. 

Pewnie za chwilę trafi jakiś wywiad anonim z szatni o atmosferze.

Jedno jest pewne, po trenerze powinni jeszcze pogonić połowę składu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, okoni napisał:

Pewnie za chwilę trafi jakiś wywiad anonim z szatni o atmosferze.

Jedno jest pewne, po trenerze powinni jeszcze pogonić połowę składu. 

Że Nawałka to dupa nie trener, to wie każdy, kto chociaż trochę się interesuje Ekstraklasą.

Ale zarządzanie w Lechu, to jest osobny temat.

Oni przecież zapowiedzieli już jakiś czas temu, że w czerwcu pogonią połowę składu i to otwarcie w mediach :4_joy:

Motywacja dla piłkarzy level hard.

 Mieli farta, że Nawałka liczył na kontrakt w Chinach albo innym eldorado, dlatego zgodził się na zapis w umowie o zerwaniu kontraktu w pierwszym roku.

 

 

Za to dziś kolejny geniusz taktyki będzie męczył bułę, ale kontrakt ma na 3 lata.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po 6 latach Wisła wygrywa z Legią przy Reymonta.

Ale tego że ten mecz będzie łatwiejszy niż derby z Cracovią to się nie spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie kiedyś wnuki zapytają jaka była Legia Mioduskiego, to im puszczę ten mecz.

Całe jego rządy w pigułce. Brak prezesa, brak trenera, brak kadry i efekt mamy jaki mamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prezesa,  to jego klub i jego pieniądze.  Także każde hasło #mioduskiout traktuję jednakowym pytaniem: kto za niego i z czym?

Natomiast co do trenera, niech jego oceną będzie to , że po 2:0 i po 4:0 po zmianach ta drużyna grała identycznie. Ja jakby mi nie szło i rywal by mnie kopał jak leszcza,  to przynajmniej bym mu nogi przetrącił, aby nastepny mecz miał pod gorkę, a tu nic, przerwa na reprę i dalej zero zgrania, zero taktyki, zero zadziorności i zero ręki trenera.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia i Lecha, czyli teoretycznie najlepsze, najbogatsze i najsilniejsze kluby w lidze. 

W praktyce - Lotto Ekstraklasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Co do prezesa,  to jego klub i jego pieniądze.  Także każde hasło #mioduskiout traktuję jednakowym pytaniem: kto za niego i z czym?

Natomiast co do trenera, niech jego oceną będzie to , że po 2:0 i po 4:0 po zmianach ta drużyna grała identycznie. Ja jakby mi nie szło i rywal by mnie kopał jak leszcza,  to przynajmniej bym mu nogi przetrącił, aby nastepny mecz miał pod gorkę, a tu nic, przerwa na reprę i dalej zero zgrania, zero taktyki, zero zadziorności i zero ręki trenera.

 

Okoniu to jest WŁAŚCICIEL, prezesem być nie musi. Tak namotał przez ten swój okres, że nawet Ty się pogubiłeś i zapomniałeś o tym jakże istotnym fakcie ;)

 

Co do taktyki, to jeszcze jedno dodałbym do tego co napisałeś: zwróć uwagę jak przy stałych fragmentach Szymański za każdym razem podnosi lewą rękę i za każdym razem dogrywa inaczej :4_joy:

Także nawet na tym polu nie mają nic opracowanego.

Po przerwie zimowej i zamkniętych sparingach organizowanych na ostatnią chwilę wygraliśmy tylko z totalnymi leszczami, cała reszta nas leje jak chce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wrzutek Szymiego, wiesz, ale mało jest w naszej Ekstraklapie osób które są w stanie ze stojącej piłki zrobić identyczne dośrodkowanie w punkt. Jeśli się takiemu delikwentowi uda, trzeba to traktować jako fart.

Co do prezesa właściciela,  skoro jest właścicielem,  to on określa kto jest prezesem, a kto sprzątaczką. Dopóki Miodek uznaje,  że się sprawdza, nie możemy nic zrobić po za śmiesznym #mjodekałt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko raz jest piłka dochodząca, raz odchodząca, innym razem krótko, innym długo itd. a gest z ręką cały czas ten sam :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sithman napisał:

Spoko, tylko raz jest piłka dochodząca, raz odchodząca, innym razem krótko, innym długo itd. a gest z ręką cały czas ten sam :D

Może on po prostu pokazuje skąd wrzuca? :P Jak się szarpią w polu karnym, to mogą nie widzieć bez machania :)

Edytowane przez xavris
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobają się oklaski od kolegów po nieudanych zagraniach, rozumiem że to taka szydera :Gmoch:

 

Ciekawi mnie, czy jak drużyna ogarnie, że im premia za MP ucieka, to zaczną coś walczyć, czy jednak będą mieć wyjebane do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia? :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki ładny był,  amerykancky :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mioduski, robi z was ciężkie posmiewisko w sumie takie samo jak Rutkowski z Klimczakiem w Poznaniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Barka odyebała. Mecz jak na karuzeli. Z 2:0 na 2:4, aby w doliczonym czasie zrobić 4:4. Messi takie okno z wolnego zasadził,  że mimo tego że bramkarz stał przy słupku i tak wpadło. Mecz petarda,  było wszystko, bramki , babole, czerwone kartki, emocje. I hm, Marciniaka tylko zabrakło :messi:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze przeczytałem to Messi ostatnie 3 wolne i 3 bramki. Lepiej niż z karnych... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Javier Calleja (trener Villarealu po meczu z Barcą): Kiedy do rzutu wolnego podchodzi Messi, można to nazwać raczej rzutem karnym :obama::ronnie:

 

Kurwa poezja :banderas:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×