Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrywamy w zaleglym meczu z Bytovia 0-2, powiększamy przewagę na trzecią Stalą Mielec do 7 punktów. Extraklasa coraz bardziej realna

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szympans Costa wczoraj sprawę mocno ułatwił. Barka mocno się męczyła i pewnie gdyby nie idiotyczne zachowanie zawodnika Atl, o trzy punkty byłoby niezmiernie trudno.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo osłabienia ATM, Barca długo się męczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia,  Diego Costa po jakiejś tam stykowej sytuacji , jakich w jego przypadku wiele, wypalił zdenerwowany do sędziego (cytat być może niekompletny): sr*m na twoją pi*rdoloną matkę. 

Dla mnie ten koleś powinien zostać wyłączony z gry co najmniej na rok, do tego powinien dostać jakiś prawomocny wyrok za obrażanie drugiego człowieka,  do tego przydały by się jakieś badania psychiatryczne, albo badania na obecność niedozwolonych substancji psychotropowych w organizmie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kilka lat temu po necie krążył filmiki z meczu chyba z Realem jak obrażał i pluł na kogoś. Facet nie powinien grać w piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbrajają zbliżenia na jego twarz, spojrzenie.
Zawsze mi się kojarzy z filmem Ostatni Mohikanin.
Z jego oczu można wyczytać, że bardzo mu brak ludzkiego rozumowania.
Aborygen.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, adick007 napisał:

Aborygen.

:vxoAZzf: 

Dobre :ronnie:

No coś tam nie styka, dzban niesamowity.Na takim poziomie trzymać w drużynie takiego frustrata... W bani się nie mieści.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, neuro napisał:

Pamiętam że kilka lat temu po necie krążył filmiki z meczu chyba z Realem jak obrażał i pluł na kogoś. Facet nie powinien grać w piłkę.

hahaha Costa pluł wtedy sobie w rękę i rzucał melą w Ramosa :D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to "me cago coś tam puta madre" to takie popularne przekleństwo (zwłaszcza w Ameryce Południowej) bardziej w stylu "weź Pan spierdalaj" niż faktycznego srania na matkę. Co nie zmienia faktu, że dzbaństwo pierwszej kategorii i nie jest to pierwszy, ani drugi, ani trzeci itd. wyskok Costy.
Mnie on po prostu obrzydza - jego styl, zagrywki i to plucie na ludzi. Neandertalczyk z twarzy a swoim zachowaniem to jeszcze potwierdza.


Liga raczej zamknięta. Juventus już nawet prawie matematycznie, PSG też. Zostały Niemcy i Anglia, ale czuję, że ani Bayern, ani City już nie dadzą dupy (czego jak zwykle o BVB i Liverpoolu nie można powiedzieć).

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz,  tylko u nas emocje do samego końca :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, The_Siemek napisał:

puta madre

Jako że lubie hiszpańskie ska i jestem nieznacznie obeznany z fachową terminologią, to to w sumie najczęściej jest tłumaczone jako takie nasze polskie bulwa nać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, The_Siemek napisał:

Rozumiem, że Ska-P i Legalizacion 

Od tego kawałka się zaczęła moja sympatia do kapeli (mimo, że nie pale trawy), ale obecnie jak ich słucham to ten kawałek już przeskakuje, bo mam go dosyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedl jak dzik w zoledzie. Ciekawe ile Real za niego sypnie... :frog:

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że ogólnie w temacie. W rozmowie z kumplem mi się wczoraj ten filmik przypomniał. Jak nie znacie to polecam, mimo że jakość taka, że się płakać chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym był jakiś nerwowy, ale już mnie ta Lechia wkur... w tym sezonie :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×