Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę opcji żeby ktokolwiek przeszkodził Barcelonie w tym roku. Nawet Liverpool.

 

Chyba że Salah przejdzie samego siebie..

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, czasem dyspozycja dnia potrafi zaważyć na wyniku. A niech jeszcze takiemu suarezowi odpierdoli, pogryzie trzech przeciwników i co wtedy

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak śledzę Barcelonę od czasów Kluiverta, Overmarsa i innych holendrów (tak, stary jestem jak knur), to jeszcze nie widziałem tak naładowanego Messiego. On powiedział, że jego interesuje tylko Liga Mistrzów i to robi. Sprawia wrażenie, że go nic nie powstrzyma. 

 

Zawsze chciałem zobaczyć starcie Barcy z filozofią Klopa, bo lubię go jako trenera, więc dla mnie to będzie smaczek :banderas:

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego, że Liverpool walczy z Man City o mistrza, więc nie mogą sobie pozwolić na odpuszczanie meczy ligowych jak Barca. Zmęczenie powinno dać sie we znaki. Organizmu nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli wczoraj oglądaliscie mecz Barcy to na pewno pamietacie pierwsze 15 minut. Już wtedy MU powinno prowadzić 0-2.Gdyby rywalem był Liverpool to tak by było. Ja sympatyzje z Barca od 92 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takiego gdybania. Mógł prowadzić, ale nie prowadził. Gdyby PSG wykorzystało szanse, to by MU nie było... i tak możemy sobie w nieskończoność gdybać.

 

Messi rozjebie wszystkich. Takie mam spostrzeżenie na to wszystko :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było, za długo już czekamy na kolejny puchar

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa, ale ogien na start :janusz: nie zdziwie sie, jesli bedzie 2-2 do konca meczu.

/// albo i nie :Gmoch:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie o ja obstawiam 9-8 na koniec :LUL:

 

Liverpool wcisnął i Porto żegnamy. Musieliby 4 wcisnąć w 60 minut teraz i nic nie stracić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Porto,oglądalem do bramki dla Liverpoolu. Anglicy nie istnieli na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MCITOT jak na prejstejszyn.
A PSG w lidze tytuł chce ewidentnie przypieczętować przed własną publicznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, neuro napisał:

Szkoda Porto,oglądalem do bramki dla Liverpoolu. Anglicy nie istnieli na boisku.

A po co mieli się spinać? ;) Im mniejszym nakładem sił, tym lepiej, a i tak skończyli na 1-4. Z Barceloną zacznie się już poważne granie.

 

City rzutem na taśmę w półfinale, co za kosmos. Z drugiej strony, może i grad bramek w meczu, ale taktycznie w defensywie to był jeden wielki kibel i kryminał z obu stron.

 

//a jedna nie, Guardiola wyjaśniony przez VAR :30vm3cw:

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak emocjonalnego meczu dawno nie widziałem. Mimo, że nie kibicuję żadnej z tych drużyn, to w końcówce serce waliło mi jak szalone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, stwierdzam że ktokolwiek uznał w przepisach że tego typu sytuacja jaka miała miejsce w doliczonym czasie jest spalonym, to jest dzbanem totalnym...

Żeby nie było, nie kibicowałem żadnej z drużyn i kompletnie nie robiło mi który zespół awansuje.

Nie podoba mi się po prostu takie interpretowanie akcji, bo absolutnie nie sprzyja to duchowi gry. Eriksen wybijając piłkę w stronę własnej bramki jak ostatni idiota nabija zawodnika City, który nawet nie spodziewał się że zostanie trafiony. W którym momencie było tutaj podanie od zawodnika City ja się pytam...

Nie winię sędziego, po prostu chujowo zinterpretowany przepis.

 

Eriksonowi się upiekło, Totkom się upiekło, a nie powinno... Może wtedy nauczyliby się że jak masz korzystny wynik i jest doliczony czas to nie kiwasz się na środku boiska sam na 2 tylko wypierdalasz piłkę jak najdalej na aut co by skraść cenne sekundy.

 

Poza tym, chyba najlepszy mecz tej edycji ligi mistrzów jeśli chodzi o dostarczone emocje.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moment, kiedy w jednym meczu masz więcej emocji, niż przez cały sezon gry, swojej ukochanej drużyny w rodzimej Ekstraklapie.:obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wincyj milionów wpompować w drużynę, wtedy by się udało awansować!!! :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, stwierdzam że ktokolwiek uznał w przepisach że tego typu sytuacja jaka miała miejsce w doliczonym czasie jest spalonym, to jest dzbanem totalnym...
Żeby nie było, nie kibicowałem żadnej z drużyn i kompletnie nie robiło mi który zespół awansuje.
Nie podoba mi się po prostu takie interpretowanie akcji, bo absolutnie nie sprzyja to duchowi gry. Eriksen wybijając piłkę w stronę własnej bramki jak ostatni idiota nabija zawodnika City, który nawet nie spodziewał się że zostanie trafiony. W którym momencie było tutaj podanie od zawodnika City ja się pytam...
Nie winię sędziego, po prostu chujowo zinterpretowany przepis.
 
Eriksonowi się upiekło, Totkom się upiekło, a nie powinno... Może wtedy nauczyliby się że jak masz korzystny wynik i jest doliczony czas to nie kiwasz się na środku boiska sam na 2 tylko wypierdalasz piłkę jak najdalej na aut co by skraść cenne sekundy.
 
Poza tym, chyba najlepszy mecz tej edycji ligi mistrzów jeśli chodzi o dostarczone emocje.
Dlatego Ajax wyjaśni Totki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywamy wczoraj z Sandecją 2-0. Cel coraz bliżej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto wygra premier league, mam nadzieje ze city a nie te wieśniaki z liverpolu. miejsca 3-6 to jakaś błazenada, nawet United zawodzi co chwile mimo wybitnego trenera na ławce , niby młody trenerer bez wielkcih osiagniec ale swoim doswiadczeniem jako genialny napastnik przerasta poziomem takich dinozaurow jak wenger, murinho itp , zobaczymy kto wygra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem za Liverpoolem, bo nigdy nie lubiłem City i mieli fajną historię o odzyskiwaniu pozycji, ale jak widzę trzodę, którą kibice LFC robią w necie to chyba zmieniam zdanie...
Nic nie wygrali jeszcze. Ostatnie trofeum w 2012 r. i to jakiś Puchar Ligi. Ostatnie mistrzostwo prawie 30 lat temu, LM prawie 15 lat temu... W zeszłym roku wszystko koncertowo też przerżnęli na koniec a mniemanie wysokie, że hoho.


Tak samo się cieszę jak czasami Barca/Real coś przegrają, bo pokory to zdecydowanie brakuje kibicom.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak niektórym kibicom nawet tutaj brakuje pokory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam kiedyś tutaj górnolotne dyskusje o pilce, wymiana zdan jak ciosow na ringu a teraz kibice wzajemnie obrzucaja sie błotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×