Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ryangiggs napisał:

ciekawe kto wygra premier league, mam nadzieje ze city a nie te wieśniaki z liverpolu. miejsca 3-6 to jakaś błazenada, nawet United zawodzi co chwile mimo wybitnego trenera na ławce , niby młody trenerer bez wielkcih osiagniec ale swoim doswiadczeniem jako genialny napastnik przerasta poziomem takich dinozaurow jak wenger, murinho itp , zobaczymy kto wygra

:LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ryangiggs napisał:

pamietam kiedyś tutaj górnolotne dyskusje o pilce, wymiana zdan jak ciosow na ringu a teraz kibice wzajemnie obrzucaja sie błotem

 

Oczekujesz górnolotnych dyskusji, a sam chwilę wcześniej rzucasz:

 

13 godzin temu, ryangiggs napisał:

ciekawe kto wygra premier league, mam nadzieje ze city a nie te wieśniaki z liverpolu. 

 

@cwir@kill miejcie oko na tego jegomościa, sądząc po dotychczasowej twórczości, mamy do czynienia z typowym trollem, którego najprawdopodobniej trzeba będzie szybko i bezboleśnie wyciąć :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gornolotnie to kiedyś bywało po El Clasico

Pamiętacie tego typa sympatyka Realu co go Cwir zbanował. Jak on miał Kopciuszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

haha sędzia się popisał, ta sytuacja z początku spotkania ładnie przekręcona :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sytuacja bardzo kontrowersyjna, ale primo,  przepisy fifa są w tym temacie mocno pokręcone i pozwalają na dużą interpretację.

Po drugie, kolega Kuciak jakoś w meczu z Pogonią nie protestował jak sędzia przekręcił w ich stronę mecz.

 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wygrywamy z rakowem 2-0 i już jeden mały kroczek do upragnionego celu. Wracamy na należyte nam miejsce.

Jeszcze ze spraw mniej ważnych wczoraj Barca przypieczetowala mistrzostwo Hiszpanii. Teraz czas na Liverpool.

Wyje https://cloud.tapatalk.com/s/5cc57613ebf71/lukasz_os_MCC0uxE_720p.mp4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, okoni napisał:

Oczywiście sytuacja bardzo kontrowersyjna, ale primo,  przepisy fifa są w tym temacie mocno pokręcone i pozwalają na dużą interpretację.

Po drugie, kolega Kuciak jakoś w meczu z Pogonią nie protestował jak sędzia przekręcił w ich stronę mecz.

 

Chodzi mi tylko o tą sytuację z początku bo o tę drugą bym się nie kłócił. Za dużo karnych widziałem gwizdanych w takich sytuacjach, a ten dzbanek miał jeszcze VARa. Zamiar był ewidentny. Właściwie mi ten wynik i to kto będzie mistrzem obojętne, a luknełem z ciekawości po wywiadzie z Kuciakiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołtoń taki ekspert, że cytuje tweety z fejkowego konta PZPN :yao:

 

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako kibic Legii, naturalnie cieszę się,  że sędzia podjął taką decyzję. Gdybym ja miał gwizdnąć,  pewnie byłby karny. Natomiast w internecie zrobiła się masa znawców, prawie tyle ich co fachowców od katastrof lotniczych, a problemem są przepisy, tak niespójne,  że nawet sędziowie komentując,  mają skrajnie inne opinie.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii liczy się tylko i wyłącznie... KATALONIA! :kaz::Coolface:  

Barca-190427-Trophy-R-1050.JPG

 

1961272-laligamessi-1556438692.jpg

 

8 na 11 :banderas: Coś pięknego :obama::ronnie:

Jeszcze tryplet i będę ukontentowany :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby odgwizdano dwa karne dla Lechii, to ta grająca z polotem i determinacją drużyna oddałaby 4 celne strzały w meczu, zamiast 2 (słownie - DWÓCH) :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można debatować co do decyzji sędziego,  ale Lechia powinna się przede wszystkim zapytać samej siebie, co się stało że świetnie zorganizowaną w obronie ekipą,  która totalnie sparaliżowała w pierwszej połowie Legię?

Na drugie 45minut wyszły dwie zupełnie inne drużyny. Lechia miała wszystko na tacy, wynik, morale i kiepsko grających rywali. Po przerwie wszystko się odmieniło, zaczęli mieć dziury w formacjach, spadła kondycja i chyba zmiany lekko nie trafione. 

12 minut temu, Sithman napisał:

Gdyby odgwizdano dwa karne dla Lechii, to ta grająca z polotem i determinacją drużyna oddałaby 4 celne strzały w meczu, zamiast 2 (słownie - DWÓCH) :rofl:

Rozwieję twoje gdybanie. Ewentualny karny nie oznacza strzału celnego :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że to wszystko się stało. Utwierdziłem się tylko w przekonaniu jak mało prawdziwych fachowców mamy w światku piłkarskim.

Większość piłkarzy, trenerów, dziennikarzy sportowych, a nawet prezes Pzpn nie znają przepisów.

W normalnym zawodzie nieznajomość podstaw kończy się często wypierdoleniem z pracy.

Ale nie w tej skostniałej strukturze, gdzie rączka rączkę myje i wszyscy klepią się po pleckach.

 

p.s. Okoń - Lechia zagrała to samo co przez cały sezon i została za to ukarana przez drużynę lepszą.

W pucharach, to dopiero będzie płacz.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, haobao_PRO napisał:

Krulewscy płaczą niemiłosiernie: https://realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=88622 :ronnie:

A to: " Gratki dla Barçy, niczego tak nie mogę się doczekać jak zakończenia kariery przez Messiego " rozyebało wszystko :yao:

To sobie gimba poczeka :kaz:

 

 

Stary, ale czym ty się od tej rzekomej gimby różnisz? Przeczytałem post z pod linku, który zamieściłeś i nie widzę tam żadnego płaczu. Ba, nawet zdecydowana większość komentarzy od kibiców Realu podkreśla że Barca zasłużyła na mistrzostwo. Żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj co będzie jesl8 Barca przegra z Liverpoolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, neuro napisał:

Poczekaj co będzie jesl8 Barca przegra z Liverpoolem.

Jak Lpool będzie w komplecie to może być ciekawie bo Van Dajk może (chyba)  zatrzymać Messiego, a Salah i Mane szybkie mudziny zamieszają z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Barca wygra tryplet, ale kubeł lodu na łeb by się przydał czasem... jak widać.
Mnie zawsze to obustronne gimbusiarstwo wkurzało, bo nie da się normalnie poczytać komentarzy (co robię i tak już bardzo rzadko). Przypominam tylko, że w piłce wygrywasz mecz/trofeum/ligę i zapominasz. To już nie jest ważne, bo zaraz kolejny mecz.

W Ekstraklasie klasyka. "Spisek" i "Drukarz Warszawa" jak się sędzia pomyli... albo lepiej, może się nawet nie mylić a wystarczy, że ludzie przepisów nie rozumieją. A wystarczyłoby gdyby inne klubu NIE OBSRYWAŁY ZBROI w ostatniej fazie sezonu. Legia niby w kryzysie przez 3/4 sezonu a i tak pewnie będzie mistrzostwo. Coś jak Bayern - z zachowaniem proporcji. U nas po prostu wygrywa ten kto jest najmniejszym waflem...
Po cichu trzymam kciuki za Piasta, bo to by była dobra historia, ale moooocno wątpię.

W weekend jeszcze się obie gwiazdy PSG popisały.
Odpali z pucharu po karnych z Rennes a w meczu najpierw Mbappe odcięło prąd i wszedł na prostej w kolano przeciwnika, potem Neymar sprzedał gonga kibicowi przy schodzeniu z boiska. Może to prawda, że pieniądze szczęścia nie dają. Nie wiem, bo nie mam :LUL:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopaki z PSG sobie sami zawiązali sznur na szyi. Stali się zakładnikami szejków. Pieniądze tam nie są argumentem z wiadomych przyczyn więc taki Neymar czy Mbappe będą grali w PSG dopóki się szejkom nie znudzą. Piękna historia bo bodajże Ben Arfa nie strzelił ostatniego karnego (szejkowie go odsunęli od drużyny jakoś na początku sezonu :4_joy:). Prezes prawie wikitował jak musiał przybić mu piątkę po meczu :D.

Nie dziwie się takiemu Mbappe, że mu bania wysiada - mistrz świata, a tutaj LM zero, puchar wciery od "ogórków". Neymar to samo - rozbestwiony w Barcelonie (jeżeli chodzi o trofea) z Messim i gryzakiem robili co chcieli - a w PSG po za Ligue 1 sucho.

Bardzo głupie decyzje piłkarsko zrobili idąc do PSG, wiadomo kapusta się zgadza ale ugrać z tym klubem coś w europie będzie niezwykle ciężko.

 

Widzieliście co się odwaliło za sprawą naszego Klicha ? :Gmoch:

http://www.sport.pl/pilka/7,65080,24710417,mateusz-klich-wyjasnil-dlaczego-strzelil-gola-ktory-doprowadzil.html

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha real to teraz sie nadaje... do tarcia chrzanu najwyzej podobnie jak man utd, arsenal i reszta wielkcih klubow. paraolimpiady ciag dalszy. licze na barce że wygra LM , choc chcialbym tryumfu spurs albo ajaxu choć to mało realne niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ryangiggs napisał:

hahaha real to teraz sie nadaje... do tarcia chrzanu [...]

Zidan wie co robi... :ronnie:

Rayo :kaz:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajax w finale ? :qk2LI17: Tak! :ronnie:

Ależ ten Frankie się pięknie porusza... :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na dziś:

 

Liverpool to jedyna angielska drużyna, która wygrała kiedykolwiek na Camp Nou, w 2007 roku padł wynik 1-2. Wypadałoby to dziś powtórzyć :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Ciekawostka na dziś:

 

Liverpool to jedyna angielska drużyna, która wygrała kiedykolwiek na Camp Nou, w 2007 roku padł wynik 1-2. Wypadałoby to dziś powtórzyć :30vm3cw:

Myślę, że takie rzeczy tylko w Fifie :messi:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się dziś nie zdziwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×