Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 
Raczej dlatego że rozjebanie Realu w tym sezonie to żaden wyczyn tak naprawdę, bo klepie ich co drugi zespół ligi hiszpańskiej. :30vm3cw:
I piszę to jako kibic wyżej wymienionego klubu.
 
Z całym szacunkiem dla Ajaxu, bo ten im się na pewno należy za to co młodzi chłopacy osiągnęli, ale mnie osobiście bardziej urzekła gra Liverpoolu i to im będę w finale kibicować. Może to też przez sentyment z LM z Stambułu, może też dlatego że trochę szkoda mi ich w tym sezonie PL, bo depczą City po piętach i wykręcając niesamowitą liczbę punktów i tak raczej mistrza nie zdobędą.

Patrząc na pierwszy mecz, to Liverpool lepiej grał niż Barca a przegrali.

Ajax też spykał Juve i grają bardziej „barcelońską” piłkę niż sama Barca więc Liverpool są w stanie lekko spykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko grzecznie wtrącę, że Ajax jeszcze do żadnego finału nie awansował, podobnie jak Barcelona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, neuro napisał:

Pisałem przed półfinałem że Barca nie przejdzie Liverpoolu. Zostałem tutaj przez niektórych wysmiany.

Bo Ty jesteś taki maruda, dlatego :D

8 godzin temu, hacker25 napisał:


A taki Ajax już nie zasługuje co nie? Bo rozjebali real? :xzibit:

Nie szukaj jakiś teorii spiskowych, dawno takiego meczu nie widziałem jak ten z wczoraj.

 

 

Ja teraz aby dopełnić tradycje pomeczową czekam aż Hałabała wrzuci najlepsze memiki XD

Edytowane przez piachu00
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, piachu00 napisał:

 

 

 

Ja teraz aby dopełnić tradycje pomeczową czekam aż Hałabała wrzuci najlepsze memiki XD

 

No właśnie też chciałem tradycyjnie zobaczyć najlepsze memy po meczu, ale coś nie wrzuca....  może jeszcze za wcześnie :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pije-zeby-zapomniec-fan-barcelony-gruby-

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyjaśniło się  :30vm3cw:

 

cftk9kpTURBXy8zYmY2ZDBiZGQ4YWM3OWU5NjRiN

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przegryw d2dbb1e0bff4b44c3c31ce28804f906d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fVbk9kpTURBXy8zZTBhYTZlNTI1Mjc1MWM1ZGZlN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon ligi mistrzów to jest jakiś kosmos.
Oby za rok były podobne emocje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega dramat dla Ajaxu :( Mogli to zakończyć z dwa, trzy razy, a dostali strzał na sam koniec...

 

Angielski finał? Tego nie spodziewali się nawet najstarsi górale jeszcze tydzień temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję tym kibicom Ajaxu, którzy byli na stadionie.
Dzieciaki płaczące ze szczęścia w 90 minucie... a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, Angole zawsze tak grają - do końca.

W sumie od około 70 minuty tak czułem, że będzie kino.

Żydki same sobie winne za taktykę w drugiej połowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda tego Ajaxu, szkoda, że tak kończy się ta fajna historia. Ale z drugiej strony tego Tottenhamu i Pochettino też byłoby szkoda gdyby odpadli. SŻałuję, że w finale nie mogą zagrać we trzech razem z Liverpoolem xD 

Mega półfinały, mega drużyny które da się lubić. Żadnych symulek, wywrotek i płaczu. Naku...anie na pełnej non stop. Nie to co u boguf futbolu.

Edytowane przez eMeK
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał Ajax - Liverpool gwarantował piłkarską ucztę, natomiast przy angielskim finale mogą być flaki z olejem. Oba zespoły znają się doskonale, oby nie było szachów i nudnego 0-0.

 

Co ja mówię, w finale gra Liverpool, takie mecze z ich udziałem zazwyczaj są popierdolone i robią kurwę z logiki :vxoAZzf:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych dzieciaków z Ajaxu. Szkoda, zwłaszcza, że w przyszłym sezonie tej drużyny już nie będzie. De Jonga już nie ma, a odejście reszty najlepszych jest kwestią czasu. 

Szkoda też dlatego, że finał Liverpool-Ajax to byłby prawdopodobnie niesamowity mecz. A tak to będziemy mieli kolejny weekend z Premier League. 

No ale jak się odpuszcza pół godziny przed końcem to pretensje można mieć tylko do siebie. 

Totki w sumie ledwo wyszły z grupy, ale potem pokonały drużynę wiecznego faworyta Pepa, więc też tej drogi do finału nie mieli najłatwiejszej. 

No i zakończył się okres hiszpańskiej dominacji w CL. Pierwszy raz od 2013 finału nie wygra hiszpańska drużyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek @killtwierdzi( a wie nt sporo bo od zawsze zajmuje się profesjonalnym gniciem na kanapie), że piłeczka jest skorumpowana i wyniki są ustawione, także nie podniecajcie się tymi ostatnimi meczami. Wszystkie te  boiskowe emocje były wyreżyserowane i do przewidzenia. Weźcie się do roboty, a nie podniecacie się głupotami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzieciaków. O to chodzi, że jednak doświadczenie też potrafi zrobić swoje, po 2 golu obsrali majtki i było wiadomo, że Koguty strzelą albo umrą próbując ;) Szczerze powiem, że przy 3 bramce już byłem w kuchni i robiłem kasze dla córki - wiary już nie miałem. Słyszę z kuchni darcie gęby komentatora i patrzę 3-2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow na tą chwilę 3 drużyny z Londynu w finałach Elegancko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa angielskie finały, to chyba pierwsza taka sytuacja w historii. Do tego trzy ekipy z Londynu, niebywała historia. Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Europy, wszystko pojedzie do Anglii, coś niesłychanego.

 

O ile zawsze uważałem, że Premier League to gówno zapakowane w śliczny papierek, tzn mnóstwo pieniędzy, marketing, a umiejętności piłkarskie w piwnicy, o tyle w tym roku mieliśmy niezwykły pokaz siły. Spora w tym zasługa znakomitych trenerów, mam tu na myśli głównie Kloppa, Pochettino oraz Guardiolę. Tak, wiem, że Pep z City odpadł z LM jak zwykle, ale nie zmienia to faktu, że zrobił z tej drużyny potwora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, piachu00 napisał:

Właśnie dzieciaków. O to chodzi, że jednak doświadczenie też potrafi zrobić swoje, po 2 golu obsrali majtki 

Ale pomyśl jak to zaprocentuje za rok, dwa czy pięć. Właśnie zlustrowałem kadrę Ajaxu pod względem wieku: 21, 23 , 24,18, 19, dwóch typów powyzej 30tki, to niedługo będą potwory. 

Cholera, jak ja im zazdroszczę, tak wygląda właśnie praca z młodymi , nieopierzone gnojki biły się o finał LM!!! Bez lęku i respektu, z jajami na ladzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta Premier League jest potężna.... :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Ale pomyśl jak to zaprocentuje za rok, dwa czy pięć. Właśnie zlustrowałem kadrę Ajaxu pod względem wieku: 21, 23 , 24,18, 19, dwóch typów powyzej 30tki, to niedługo będą potwory. 

Cholera, jak ja im zazdroszczę, tak wygląda właśnie praca z młodymi , nieopierzone gnojki biły się o finał LM!!! Bez lęku i respektu, z jajami na ladzie. 

Za rok to już wszyscy wartościowi gracze z Ajaxu będą grali w topowych klubach europy :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×