Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet rok nie minie. De Jong już w Barcy, de Ligt niby zaraz też, Ziyech do Bayernu, van den Beek Juve/Real, Onana ma oferty, Tadić i Blind starzy.
Tam prawie nikt nie zostanie. Ajax pewnie lekko pyknie jakiś rekord sprzedaży w historii piłki. A już na bank na oku mają kolejnych 10 chłopaków na miejsca tych co odejdą. Pod zastępstwo Frenkiego to już się podobno od roku szykowali. Szanuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, The_Siemek napisał:

Nawet rok nie minie. De Jong już w Barcy, de Ligt niby zaraz też, Ziyech do Bayernu, van den Beek Juve/Real, Onana ma oferty, Tadić i Blind starzy.
Tam prawie nikt nie zostanie. Ajax pewnie lekko pyknie jakiś rekord sprzedaży w historii piłki. A już na bank na oku mają kolejnych 10 chłopaków na miejsca tych co odejdą. Pod zastępstwo Frenkiego to już się podobno od roku szykowali. Szanuję.

Dobrą kuźnię tych młodych tam mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, piachu00 napisał:

Dobrą kuźnię tych młodych tam mają.

Ależ właśnie patrzę pod kątem tej kuźni,  zazdroszczę im tego okrutnie. Ajax już dawno zrezygnował z bycia na świeczniku,  wybrał inną drogę i od czasu do czasu robi małą rewolucję w świecie piłki,  wypluwając  na rynek kilka perełek. 

U nas po Bońku, następna gwiazda światowego formatu to Lewy, następnej mogę nie dożyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, okoni napisał:

Ależ właśnie patrzę pod kątem tej kuźni,  zazdroszczę im tego okrutnie. Ajax już dawno zrezygnował z bycia na świeczniku,  wybrał inną drogę i od czasu do czasu robi małą rewolucję w świecie piłki,  wypluwając  na rynek kilka perełek. 

U nas po Bońku, następna gwiazda światowego formatu to Lewy, następnej mogę nie dożyć ;)

W Polsce to zawsze jeszcze mają czas ci młodzi, lepiej mudzina z afryka ściągnąć albo jakiegoś serbskiego pazia i płacić im krocie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet rok nie minie. De Jong już w Barcy, de Ligt niby zaraz też, Ziyech do Bayernu, van den Beek Juve/Real, Onana ma oferty, Tadić i Blind starzy.
Tam prawie nikt nie zostanie. Ajax pewnie lekko pyknie jakiś rekord sprzedaży w historii piłki. A już na bank na oku mają kolejnych 10 chłopaków na miejsca tych co odejdą. Pod zastępstwo Frenkiego to już się podobno od roku szykowali. Szanuję.
Jak większość odejdzie to następny półfinał znowu będą czekać z 20 lat. Niestety takie jest życie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, piachu00 napisał:

W Polsce to zawsze jeszcze mają czas ci młodzi, lepiej mudzina z afryka ściągnąć albo jakiegoś serbskiego pazia i płacić im krocie :)

O przepraszam, ja cały czas czekam na eksplozje talentu Pawła Brożka. On jeszcze zrobi karierę za granica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sLk napisał:

O przepraszam, ja cały czas czekam na eksplozje talentu Pawła Brożka. On jeszcze zrobi karierę za granica. 

Chyba jako poseł europarlamentu :donald:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, czuję się analnie przekoszony... :frog: Dzięki, że się o mnie martwiliście, doceniam :Cosby:

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta coca cola troche za mocno sponiewierala :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SkibaPL napisał:

Ta coca cola troche za mocno sponiewierala :Gmoch:

Byłeś blisko, Kustosz :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brożek dziś w Wiśle nieźle.
Bez bojaźni. Bez kompleksów zagrał.
Może być z chłopaka pociecha w przyszłości.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, okoni napisał:

Ale pomyśl jak to zaprocentuje za rok, dwa czy pięć. Właśnie zlustrowałem kadrę Ajaxu pod względem wieku: 21, 23 , 24,18, 19, dwóch typów powyzej 30tki, to niedługo będą potwory. 

Cholera, jak ja im zazdroszczę, tak wygląda właśnie praca z młodymi , nieopierzone gnojki biły się o finał LM!!! Bez lęku i respektu, z jajami na ladzie. 

Nie ma co zazdrościć, oni po prostu mają kompetencje strategiczne. Te prawdziwe, nie takie na ustach pełnych frazesów.

 

Tymczasem Legiunia dalej z Vuko. I chyba tak wolę, tylko żeby dostał fachowca od przygotowania fizycznego.

 

W ogóle z Vukovicem moim zdaniem jest jeden problem - albo Legia albo wcale.

Jestem przeciwnikiem teorii, żeby Vuko najpierw sprawdził się gdzieś indziej, bo umówmy się - w polskiej lidze? Gdzie?

Z tym paździerzem (piłkarze i działacze ekstraklasy) wszędzie prędzej czy później by został zwolniony, a to nie buduje CV.

Kto by chciał go do Legii, po zwolnieniu np. z Korony?

 

Więc albo Legia albo nic na dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów trzeci sezon z rzędu spada do niższej ligi i 100-lecie będą świętować remisem pewnie z jakimś Piździgrodziem Podhalańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby teraz City sie potknelo z zespolem na 17 miejscu, a Liverpool wygral to bylby hit i frajerstwo jeszcze wieksze niz barka czy peezże :jSQVeJ4:licze na to, ze ogorek cos sie tam u siebie postawi i nie bedzie szybkiej wydymki na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

City zadbało o dramaturgię, no ale do przerwy wszystko zgodnie z przypuszczeniami. No nic, zostało ostatnie 45 minut tego ultra dobrego sezonu Premier League :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piast na mistrza a Liverpool nie hue hue hue. 

Chociaż tyle zostało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Anglii powinni tytuł mistrza wręczyć dwóm druzynom, bo aż szkoda, że jedna z nich kończy ten mega sezon z niczym.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liverpool miał 7 punktów przewagi przecież. Wystarczyło tego nie zmarnować.

Za piękne porażki medali nie ma niestety. 

 

W sumie emocje zostały tylko w najlepszej lidze świata :Coolface: I powiedzmy, że w Bundeslidze. 

Poza tym w top 5 lig wszyscy obronili mistrzostwo sprzed roku. Jeśli dobrze sprawdziłem to pierwszy raz w historii. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że za piękną grę medali nie ma. Mimo, że w tym wyścigu byłem za City to Liverpool najzwyczajniej polubiłem. Chodzi tylko o to, że historia pamięta tylko zwycięzców. A o takim Liverpoolu szkoda by było zapomnieć :) W Lidze Mistrzów też mam problem, bo spotykają się w nim wielcy trenerzy i któryś z nich ciągle zostanie bez trofeum, a jakby nie patrzeć zasługują oboje. No ale taka jest piła. Szkoda, że ten sezon się kończy, bo potrafił rozkochać w piłce na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Liverpool miał 7 punktów przewagi przecież. Wystarczyło tego nie zmarnować.

Za piękne porażki medali nie ma niestety.

Przegraj w ciagu sezonu tylko 1 mecz
badz wicemistrzem :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malyksg86

Nom, nom... gratulacje!!!!!  :good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×