Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi



odzywa się we mnie lokalny patriotyzm...

A i tak trochę prywaty
W sobotę urodził mi się syn! I jestem dumny jak cholera


Gratuluję tatuśku i witaj w klubie :)

A co do lokalnego patriotyzmu, to rozumiem, że po Ruchu nie płaczesz? :]
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Gratuluję tatuśku i witaj w klubie 12_slight_smile.png

A co do lokalnego patriotyzmu, to rozumiem, że po Ruchu nie płaczesz? :]
Nie płacze aczkolwiek trochę mi przykro ze względu na dziadka, który jest niebieski.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piastowi to chyba pozostaje już jedna przeszkoda do pokonania, w Szczecinie. Bo to, że Lech będzie umierał w Gliwicach w ostatniej kolejce niebardzo chce się wierzyć. Choć formę mają taką, że i z walką wielce prawdopodobne będą wciry w Gliwicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę piłkarzom Lecha nic ujmować (sami to robią często...), ale jak dobrze pamiętam historię pojedynków poznańsko-śląskich w których największym przegranym mogła być Legia to zakładam, że pranie koszulek Lechitów nie będzie potrzebne po meczu :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piastowi nikt nie musi się podkładać,  gra na tyle dobrze i stabilnie, że przy obecnej formie reszty ligi to on zasługuje na mistrza. Jeśli Legia czy Lechia non stop gubią punkty, jeśli mają strzelecką niemoc, to trudno aby ktoś na to patrzył z boku i nie skorzystał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to grubo się zapowiada w Najlepszej Lidze Świata :banderas: 

Czyli jest spora szansa, że w  przyszłym sezonie Mistrz Polski rozpocznie i zakończy rozgrywki w europejskich pucharach w lipcu..... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Griezmann oficjalnie odchodzi po sezonie z Atletico. Oczywiście nagrał filmik o tym :30vm3cw:

Jeszcze nie powiedział gdzie, ale 99,9% Barca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, The_Siemek napisał:

Griezmann oficjalnie odchodzi po sezonie z Atletico. Oczywiście nagrał filmik o tym :30vm3cw:

Jeszcze nie powiedział gdzie, ale 99,9% Barca.

Ciekawe kto poleci z Barcelony w takim razie, bo mają tam przesyt zawodników, a dochodzi kilku nowych - raczej nie na ławkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi? :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, okoni napisał:

Messi? :30vm3cw:

Nie używaj imienia Pana Boga nadaremno! :ziobro:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Griezmann? 28 lat? Kolejny transfer Barcelony (o ile właśnie tam trafi) bez przemyślenia sprawy. A potem znowu w czapę w Lidze Mistrzów z tym trenerskim wirtuozem. Nie zdziwię się jednak, jeśli Antoine obierze zupełnie inny kierunek, jakieś PSG (do spółki z funflem Mbappe), bądź Bayern.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Griezmann? 28 lat? Kolejny transfer Barcelony (o ile właśnie tam trafi) bez przemyślenia sprawy. A potem znowu w czapę w Lidze Mistrzów z tym trenerskim wirtuozem. Nie zdziwię się jednak, jeśli Antoine obierze zupełnie inny kierunek, jakieś PSG (do spółki z funflem Mbappe), bądź Bayern.

 

I gdzie on w Barcelonie będzie grał?  Zamiast Messiego? :xzibit:  Czy w drugiej linii zamiast Kutinjo....  Najpierw go kupią a potem będą mu szukać pozycji. 

Faktycznie,  nie byłoby zaskoczenia gdyby Griezmann łakomczuszek skusił się na dolary szejków.  Na papierze tercet Neymar Mbappe Griezmann wygląda zabójczo :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że właśnie na pozycji Couthino go obsadzą.

Griezmann jest na tyle fenomenalny, że sobie poradzi.

Niemniej kasą musieli mu sypnąć potężną, że zamienia AM na FCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, RaiD napisał:

Wydaje mi się, że właśnie na pozycji Couthino go obsadzą.

Griezmann jest na tyle fenomenalny, że sobie poradzi.

Niemniej kasą musieli mu sypnąć potężną, że zamienia AM na FCB.

 

Myślę, że nie o kasę tu chodzi. On podpisał chwilę temu nowy kontrakt na 22mln z Atletico. Tyle w Barcy nie dostanie. Bardziej uświadomił sobie, że z Atleti raczej nic nie wygra, a latka lecą.  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu ta liga to dobre kabarety, chciałbym żeby Piast za frajerstwo był drugi bo mogli przybić majstra, ale gdziee to tak jak w innych ligach wygrać za wszelką cenę najważniejszy mecz. Ekstraklapa rządzi się swoimi prawami. Swoją drogą Legia też ładnie poszła ....  :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż obawy mam, że Piast sfrajerzy to nie widzę scenariusza w którym Lech wygrywa i "daje" mistrzostwo Legii.
Wieteska Ty nasz wojowniku. Zawsze idzie do końca za akcją. Zawsze!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście, że ekstraklapa to ostatnio taki mały rollercoster,  ale nie sądzę aby Piast zgubił punkty z Lechem,  a Legia dała radę z Zagłębiem. 

Na legijnych forach często przewijał się temat podłożenia się Lecha Piastowi,  tak się zastanawiam po co? Ostatnie mecze stołecznej ekipy wyglądają tak fatalnie, że rywale nawet nie muszą się starać wygrywać. 

Czy na mistrza zasługuje ekipa która w ostatnich trzech meczach fazy finałowej zdobywa jeden punkt i strzela dwie bramki?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trudno tu kogokolwiek wymieniać w kategorii "zasługuje" - Piast jest najmniej słaby w tym sezonie.
I pewnie gdyby Piast nie był tym "kopciuszkiem" to też nie miałby tak wielu neutralnych sympatyków na finiszu - abstrahując od niechęci do Legii większości kibiców spoza stolicy.

Mnie i tak najbardziej bawią te teksty "ale Piast w Europie nic nie ugra", "lepiej jakby Legia była", "punkty do rankingu dla Polski" itd. Tylko na kiego grzyba te punkty. Przecież my tam nie gramy o zwycięstwo a, w porywach!, o wyjście z grupy LE. To cały czas jest pojedynek gołej dupy z batem. Jedyna różnica, że Legia na tej dupie ma stringi, ale leją tak samo.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mistrzostwo Polski wygląda niemal tak samo jak walka o miejsca 3-4 w Premier League, czyli kto bardziej nie chce, bez kitu. Kwintesencją całości będzie pewnie rezultat, gdzie zarówno Legia jak i Piast przejebią swoje mecze w ostatniej kolejce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uja się znacie. Wczoraj mogliście zobaczyć nowatorską taktykę 1-4-6-0. Doceńcie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakoś wewnętrznie się buntuję, gdy czytam o planach przebudowy CL. Wielkie kluby próbują zawłaszczyć już całkowicie puchary, w taki sposób, że przebicie się do elity będzie dla klubów z biedniejszych lig praktycznie niemożliwe. Przez co przepaść będzie się jeszcze pogłębiać. Najwięksi będą mieli jeszcze więcej pieniędzy a biedniejsi jeszcze mniej.  Mistrz Polski do Ligi Mistrzów  nie awansuje do czasu następnej reformy. Z drugiej strony, jak patrzę co się w takiej Ekstraklasie odpie.... to nachodzą mnie myśli, że może i dobrze. Może i dobrze, że takie drużyny jak nasze, będą grały w pucharze sołtysa, bo to jest właśnie poziom jaki prezentują. Nie będzie wstydu, bo konfrontacja poziomu polskich drużyn nawet  z przeciętną europejską półką przeważnie  bywa frustrująca. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jakoś wewnętrznie się buntuję, gdy czytam o planach przebudowy CL. Wielkie kluby próbują zawłaszczyć już całkowicie puchary, w taki sposób, że przebicie się do elity będzie dla klubów z biedniejszych lig praktycznie niemożliwe. Przez co przepaść będzie się jeszcze pogłębiać. Najwięksi będą mieli jeszcze więcej pieniędzy a biedniejsi jeszcze mniej.  Mistrz Polski do Ligi Mistrzów  nie awansuje do czasu następnej reformy. Z drugiej strony, jak patrzę co się w takiej Ekstraklasie odpie.... to nachodzą mnie myśli, że może i dobrze. Może i dobrze, że takie drużyny jak nasze, będą grały w pucharze sołtysa, bo to jest właśnie poziom jaki prezentują. Nie będzie wstydu, bo konfrontacja poziomu polskich drużyn nawet  z przeciętną europejską półką przeważnie  bywa frustrująca. 
Reforma pucharu potrwa pewnie krócej niż kolejny awans polskiej drużyny do ligi mistrzów, nie wiem nad czym tu płakać, czy reforma będzie czy nie polska drużyna w lidze mistrzów i tak grać nie będzie i tak. Akurat nie ma co lamentować.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponoć kibice Lecha nie wejdą na Piasta. Policja ma info, jakoby w przypadku gdyby "jakimś cudem" Lech prowadził chcą zrobić dym by był walkower dla Piasta.

Info z Antyradia.
Osobliwy sposób sterowania wynikami meczów ...

 

Edit:

jest już też w necie...

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24793440,piast-gliwice-nie-wpusci-kibicow-lecha-poznan-na-decydujacy.html#s=BoxSportLink

 

Edytowane przez RaiD
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli kibice wtargnęli by na murawę, to taka akcja powinna skutkować wyjebaniem z ligi. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×