Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest czysta patola. Chociaż nie jestem nawet zaskoczony...
W ogóle to podejście - drzemy ryja na piłkarzy jak nie jeżdżą na dupie cały mecz, ale jednocześnie mają odpuścić mecz jak kibicom pasuje, bo zgody/kosy itd.

Załóżmy, że na taki mecz przyjeżdża skaut (ostatni mecz sezonu, decydująca faza i mecz z liderem) i chce np. Gumnego obserwować. Profesjonalny piłkarz spina dupę w każdym meczu i gra, żeby wygrać a tutaj oczekują kibice, że odpuści. Wybrałem Gumnego, bo on akurat jest najbardziej jaskrawym przykładem. Raz, że jest najbliżej odejścia do poważnej ligi, ma duży potencjał i jest obserwowany prawie co mecz a dwa, że to swój chłopak, kibic, na Lechu wychowany (jak cała rodzina). Nagle on ma wybór - odpuścić sobie mecz, żeby kibice byli zadowoleni albo grać na 100% jak profesjonalista, bo to ostatnia szansa się pokazać przed okienkiem. Namieszane w głowie od początku kariery.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest z tego wyjście dla Gumnego, strzelić trzy bramki, być najlepszym piłkarzem na boisku, a po meczu pod eskortą ekspresowo spierdolić na lotnisko, wyjechać z kraju i spokojnie negocjować kontrakt z jakimś agentem z ligi włoskiej czy3niemieckiej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko zmieni nazwisko na Zagumny i git, kolorowi fani Kolejorza nie ruszą przecież zasłużonego siatkarza:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa to stan umysłu.... :obama:

 

 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa akcja po meczu na Alianz Arena. Kovać po ostatnim gwizdku kilka minut stał z piłkarzami Frankfurtu, dopiero później poszedł do swoich ... pewno już wie, że odchodzi. Mimo wszystko dziwne to bo przecież zdobył tytuł. Z drugiej strony z dupy trener wzięty na chwilę z powodu braku nazwisk na rynku. Tak czy siak dziwne akcje w Monachium. Uli jak najszybciej niech przekaże stery dla Olivera Kahna.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się to czego mało kto się spodziewał po 30 kolejce :obama:

piast.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piast utrzymał najrówniejszą formę w tej niezwykle wymagającej lidze.  :obama:

Teraz miesiąc wakacji i zaczyna się walka o  Ligę Mistrzów. Takie rzeczy jak na poniższym filmiku będą na porządku dziennym....    :banderas:

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, sLk napisał:

Takie rzeczy jak na poniższym filmiku będą na porządku dziennym....

Zaskoczyłeś mnie, bo spodziewałem się, że się wyrżnie i połamie :P

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Zaskoczyłeś mnie, bo spodziewałem się, że się wyrżnie i połamie :P

 

Staaary, piłka to mu z ręki jadła, jak fiordy  :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie wiedział że ma piłkę pod nogami. Jakby wiedział to by się wypierdolił :Gmoch:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A taką zależność znalazłem w necie :D

PAP.jpg

Edytowane przez RaiD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszy mecz naszych orłów i dostałem wysypki na całym ciele.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz Majk, mogę Ci sprzedać koszulkę Pjontka w cenie makulatury :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Krzyśkiem jak Milan nie awansował do LM.
@cwir kto tam jest kandydatem do objęcia Milanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Strejlau?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valverde to powinien być wyebany po Liverpoolu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak raczej nie będzie #ValverdeOut. Wczoraj pół dnia plotki, że już na wylocie, że za moment itd. a wieczorem Bartomeu był gościem w radiu katalońskim i powiedział, że Valdek zostaje.
Z drugiej strony jak miałyby być jakieś dziwne zastępstwa - Allegri albo inny Martinez (w pakiecie z Henrym jako asystentem) - to ja wolę poczekać. Z drugiej strony - na co?
Żaden Guardiola, Klopp czy Pochetino nie przyjdą. W ogóle wykupienie wszystkich lepszych trenerów przez Anglików w końcu efekty przyniosło.


Jeśli w dodatku Real i Barca skasztanią okienko transferowe to może być koniec hiszpańskiej dominacji. Zidane raczej nie powtórzy cudów z wygrywaniem LM. Poza tym Real mimo dużej kasy i tak ma limit na wydatek (chyba, że FFP będzie działać jak z PSG...) - +100 mln euro do tego co zyskają z zakupów. A kto się wielce bije o Bale albo kto da wystarczająco dużo kasy za Marcelo, Asensio albo Modricia, żeby starczyło Realowi na Jovica, Hazarda albo innego Eriksena. Zwłaszcza, że już poszło chyba 90 mln na Rodrygo i Militao. Do tego Ramos chce zrobić "Ronaldo" i odejść z Realu, bo czuje, że to koniec epoki a najlepiej za darmo...
Barca to samo. Niby trochę kasy ma, ale i tak dalej nie ma tego de Ligta. 75 mln poszło na de Jonga. Nie ma napastnika i się nie pojawia żaden sensowny na horyzoncie. Sprzedać też kogoś musi, żeby jakiekolwiek ruchy przeprowadzać oprócz tego. W nocy w ES się pojawiły ploty o wymianie Dembele na Neymara, ale w FR coś cisza na ten temat. Dalej zostaje temat Kołczinio z którym cholera wie co zrobić - nikt nie zapłaci za niego tyle, żeby się to zwróciło chociaż w 75%. Czekam też jakie to deale życia zrobią ze sprzedażą Gomesa (niby Everton daje 20-30), Denisa Suareza (to jest w ogóle biznes... wykupili go z Villarealu, żeby pograł i odszedł z zyskiem, ale taki dramat odstawiłe, że nawet tych 6 mln się chyba nie odzyska) i jeszcze paru innych ananasów. Alcacer został w BVB za frytki - zwłaszcza jeśli przeliczy się minuty potrzebne do zdobycia gola (66!). Rakiticia mogliby pchnąć do Interu, ale on jak na złość w kolejnym wywiadzie wyraża chęć zostanie do końca.

Jak na razie zapowiada się, że teraz Anglicy porządzą przez kilka lat w piłce a Hiszpanie jak w Sztosie - "Nażarły się, napiły to wypier..."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Jednak raczej nie będzie #ValverdeOut. Wczoraj pół dnia plotki, że już na wylocie, że za moment itd. a wieczorem Bartomeu był gościem w radiu katalońskim i powiedział, że Valdek zostaje.
Z drugiej strony jak miałyby być jakieś dziwne zastępstwa - Allegri albo inny Martinez (w pakiecie z Henrym jako asystentem) - to ja wolę poczekać. Z drugiej strony - na co?
Żaden Guardiola, Klopp czy Pochetino nie przyjdą. W ogóle wykupienie wszystkich lepszych trenerów przez Anglików w końcu efekty przyniosło.


Jeśli w dodatku Real i Barca skasztanią okienko transferowe to może być koniec hiszpańskiej dominacji. Zidane raczej nie powtórzy cudów z wygrywaniem LM. Poza tym Real mimo dużej kasy i tak ma limit na wydatek (chyba, że FFP będzie działać jak z PSG...) - +100 mln euro do tego co zyskają z zakupów. A kto się wielce bije o Bale albo kto da wystarczająco dużo kasy za Marcelo, Asensio albo Modricia, żeby starczyło Realowi na Jovica, Hazarda albo innego Eriksena. Zwłaszcza, że już poszło chyba 90 mln na Rodrygo i Militao. Do tego Ramos chce zrobić "Ronaldo" i odejść z Realu, bo czuje, że to koniec epoki a najlepiej za darmo...
Barca to samo. Niby trochę kasy ma, ale i tak dalej nie ma tego de Ligta. 75 mln poszło na de Jonga. Nie ma napastnika i się nie pojawia żaden sensowny na horyzoncie. Sprzedać też kogoś musi, żeby jakiekolwiek ruchy przeprowadzać oprócz tego. W nocy w ES się pojawiły ploty o wymianie Dembele na Neymara, ale w FR coś cisza na ten temat. Dalej zostaje temat Kołczinio z którym cholera wie co zrobić - nikt nie zapłaci za niego tyle, żeby się to zwróciło chociaż w 75%. Czekam też jakie to deale życia zrobią ze sprzedażą Gomesa (niby Everton daje 20-30), Denisa Suareza (to jest w ogóle biznes... wykupili go z Villarealu, żeby pograł i odszedł z zyskiem, ale taki dramat odstawiłe, że nawet tych 6 mln się chyba nie odzyska) i jeszcze paru innych ananasów. Alcacer został w BVB za frytki - zwłaszcza jeśli przeliczy się minuty potrzebne do zdobycia gola (66!). Rakiticia mogliby pchnąć do Interu, ale on jak na złość w kolejnym wywiadzie wyraża chęć zostanie do końca.

Jak na razie zapowiada się, że teraz Anglicy porządzą przez kilka lat w piłce a Hiszpanie jak w Sztosie - "Nażarły się, napiły to wypier..."

 

No właśnie wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym (nowym?) limitem wydania na transfery maksymalnie 100 mln więcej niż się zarobiło ze sprzedaży zawodników?

PSG i niektóre angielskie kluby się "nachapały" za setki milionów przy znikomych sprzedażach, a teraz nagle ustawiają limit z dupy co by przyblokować inne kluby, które mogłyby zrobić podobnie?

Ja rozumiem finansowe fair-play, ale to praktycznie z automatu blokuje transfery największych gwiazd, które są wyceniane na 200+mln, bo żeby sobie na kogoś takiego pozwolić, to drużyna będzie musiała pozbyć się z 4-5 swoich zawodników.

Jak szejki wydawały setki mln petrodolarów na wykupwanie gwiazd to wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona przekazała Dembele, że jeśli chce kontynuować grę w klubie, to musi się zmienić, jeśli nie to zostanie wystawiony na listę transferową w przyszłym sezonie. Klub jest niezadowolony z braku profesjonalizmu i nastawienia. Catradio / Javi Miguel

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Nóżka napisał:

 

No właśnie wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym (nowym?) limitem wydania na transfery maksymalnie 100 mln więcej niż się zarobiło ze sprzedaży zawodników?

PSG i niektóre angielskie kluby się "nachapały" za setki milionów przy znikomych sprzedażach, a teraz nagle ustawiają limit z dupy co by przyblokować inne kluby, które mogłyby zrobić podobnie?

Ja rozumiem finansowe fair-play, ale to praktycznie z automatu blokuje transfery największych gwiazd, które są wyceniane na 200+mln, bo żeby sobie na kogoś takiego pozwolić, to drużyna będzie musiała pozbyć się z 4-5 swoich zawodników.

Jak szejki wydawały setki mln petrodolarów na wykupwanie gwiazd to wszystko było ok.

 

Finansowe Fair Play 2.0.   Hiszpanie się wkurzyli jak PSG wydało 400 baniek na Neymara i Mbappe i poszły donosy.  UEFAMafia walcząc przeciwko PSG przyblokowała całą resztę klubów...  Od tego sezonu można wydać na transfery nie więcej niż wartość sprzedanych zawodników + 100mln.  

 

Co do Hiszpańskich drużyn, to Barca musi się w końcu przebudować, pewna era dobiega końca. Natomiast oni co sezon przeprowadzają wzmocnienia i w końcu przyjdzie jakiś trener, który to poukłada. Na pewno nie są w tak ciemnej dupie jak Real. Perez przespał kilka okienek transferowych i teraz ma drużynę wypalonych dziadków, którzy nie chcą się nigdzie ruszać, bo im tu ciepło i przytulnie. Drużyny przebudować nie ma jak bo przy dzisiejszych cenach musiałby wydać z pół miliarda, a wtedy dostanie bana od UEFA. Jeszcze do przeprowadzenia rewolucji wybrał sobie dobrego wujka ZIdana, który rewolucję rozpoczął od przedłużania kontraktów z tymi, którzy najwięcej kopali się po czole, jak np. Kroos...  Także, jeżeli Barca się szybko nie pozbiera to dominacja klubów Premier League może potrwać, bo przed Realem, podejrzewam, teraz  kilka chudych lat ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca piłkarzy ma ale nie ma trenera który potrafiłby to ułożyć. Moim zdaniem priorytet to nowa 9 i trener.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarri się wkurzył i poszedł do Turynu na nogach... :xzibit:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×