Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, neuro napisał:

FC Barcelona przekazała Dembele, że jeśli chce kontynuować grę w klubie, to musi się zmienić
emoji23.pngemoji23.png

Czyli musi zrobić sobie operację plastyczną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Neymar chyba wziął do siebie, że wszyscy go uważają za płaczka i poturbował jakiegoś dzieciaka na treningu:xzibit:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar frustrat wie że zepsuł sobie karierę dwa lata temu i teraz takimi zachowaniami się wyładowuje na kolegach z drużyny albo kibicach.

 

Griezmann też ładny dzban. Rok temu robił szopkę, a teraz zdziwiony, że piłkarze Barcelony nie chcą by przychodził na Camp Nou :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajer dziurę złapał.

Gdzie kapitan? W takich momentach powinien podbić do Nejmara i powiedzieć, że za takie zachowanie po treningu zbiera wszystkie piłki i pachołki i targa je do magazynu.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Frajer dziurę złapał.

Gdzie kapitan? W takich momentach powinien podbić do Nejmara i powiedzieć, że za takie zachowanie po treningu zbiera wszystkie piłki i pachołki i targa je do magazynu.

To w miejscach gdzie po treningu wsiadasz w rojs rojsa albo innego maklarena nie ma prawa bytu :30vm3cw:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, okoni napisał:

Frajer dziurę złapał.

Gdzie kapitan? W takich momentach powinien podbić do Nejmara i powiedzieć, że za takie zachowanie po treningu zbiera wszystkie piłki i pachołki i targa je do magazynu.

 

A potem w szatni kocówa :xzibit:   To już nie te czasy. Teraz te gwiazdki by nie przetrwały w realiach polskiej szatni lat 90  :30vm3cw:

 

12 godzin temu, piachu00 napisał:

To w miejscach gdzie po treningu wsiadasz w rojs rojsa albo innego maklarena nie ma prawa bytu :30vm3cw:

 

Odda młodemu używanego rolexa i będzie po problemie :smart: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy kurna tytani marketingu w UPC pracują to ja nie wiem...

Właśnie dostałem od nich maila, że na czas finałów ligi europy i ligi mistrzów odblokowali mi któryś tam polsat, gdzie te mecze leciały.

A że mecz był wczoraj to chuj tam, cofnę się w czasie i obejrze XD

Pomijam to, że w sumie i tak nie chciałem oglądać, ale to jest mało istotne :P

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Neymar pizdeczka. jeszcze mógł w żart obrócić, podać rękę i się uśmiechnąć... to jebnął focha. Internet go zje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar potwierdza regułę, że Brazylijczycy są bardzo dobrymi piłkarzami, ale pomiędzy 26-30 rokiem życia zaczyna im odwalać. Imprezy, alkohol, wieczny karnawał, dyskoteki do rana itp.  I to zdarza się to przeważnie tym najbardziej utalentowanym.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym widział Roniego w Barcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakbym oglądał Ekstraklasę ..... :xzibit:

 

Edytowane przez sLk
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia sprzedała Szymańskiego, alleluja!

W dodatku ruskie łosie dały 5,5 mln Eurosów, z bonusami może być 7.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/7,65082,24851296,nie-zyje-jose-antonio-reyes-gral-w-sevilli-arsenalu-realu.html

Ale masakra :/ Pamiętam gościa doskonale z czasów, kiedy oglądałem wszystkie mecze jak leciało. W sumie chyba w Sevilli grał najwięcej, ale ja go głównie kojarzę jeszcze z arsenalu. Szkoda chłopa :/

Edytowane przez xavris
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sithman napisał:

Legia sprzedała Szymańskiego, alleluja!

W dodatku ruskie łosie dały 5,5 mln Eurosów, z bonusami może być 7.

Będę szczery, bardzo się z tego transferu cieszę. Pewnie będę w skrajnej mniejszości ale ja w nim największego polskiego talentu nie widziałem. Widziałem, że dużo biega, jest doświadczony jak na swój wiek, ale statystyki są słabe. Wszystkie te wahania formy tłumaczę młodością,  tyle iż  nie czułem że facet się rozwija. A już te jego wrzutki powodowały u mnie kurwicę,  strzelił dwie fajne bramki i już został ogłoszony najlepszym wykonawcą stałych fragmentów. Dla mnie koleś który trenuje sześć razy w tygodniu ileś tam lat , nie jest w stanie dośrodkować powtarzanie w punkt,  nie nadaje się do stałych fragmentów. 

Ogolnie ma wątły typ sylwetki, nie ma mega szybkości, jedyne co w nim widzę to czasami fajny balans ciałem i chęć do biegania. Ale łyknie ruskiego bimberku, to i to mu przejdzie :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo LFC, mimo że nie mogłem im kibicować w finale LM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz byl bardzo slabiutki. Dopiero od 70 min cos sie zaczelo dziac no i ten karny spod pachy na start.. z Lucasem od poczatku imo lepiej by to wygladalo bo bili w mur strasznie.

5cf2e7b8374db.jpg

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POTĘŻNY DIVOCK ORIGI :listek:

 

Klopp w końcu z chłodną głową, nie spodziewałem się, że zamiast mocnego rock'n'rolla, Liverpool zagra poważny marsz. Taktycznie zdominował Tottenham, Koguty nie miały pomysłu na grę, jedynie Son coś tam szarpał. Mieli kilka okazji, ale Alisson Becker to nie jest popierdółka. Szósty Puchar Europy ląduje na Anfield.

 

Finał Ligi Mistrzów 2019/2020 odbędzie się w Stambule na stadionie Ataturk, chyba nie trzeba dodawać, że ciężko o lepsze okoliczności do obrony trofeum dla The Reds. Oczywiście brzmi to jak science fiction, ale to byłby już całkowity kosmos i chyba tylko Liverpool jest zdolny do takich historii piłkarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ta blondyna nie wbiegła na golasa :misio:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Oczywiście brzmi to jak science fiction, ale to byłby już całkowity kosmos i chyba tylko Liverpool jest zdolny do takich historii piłkarskich.

Real trzy razy z rzędu, więc wszystko możliwe. 

Takiej kaszany to bym się spodziewał po poniedziałkowym meczu Arka-Śląsk a nie finale LM. Jeszcze pierwszy karny całkowicie z dupy...

Ale nie ma co narzekać, bo to co poprzednie dwie fazy zapewniły to na 3 sezony LM powinno starczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą dominacją Liverpoolu, to bym tak nie przesadzał

Mecz cienki, moim zdaniem ustawiony - było to widać po podyktowaniu rzutu karnego. Ręka wystawiona, a Mane pokornie nabija

Jedyny plus, to taki, że Jurgenowi się ten puchar należał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemekale Śląsk to ty szanuj! Nie każda drużyna sezon po zdobyciu mistrza broni się przed spadkiem z ligi!! :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  najlepszy zawodnik meczu. Zadzik pierwsza klasa, cycek słuszny rozmiar, tylko ktoś jej musi podpowiedzieć żeby ciuchy w mniejszych temperaturach prała,  bo se dzyndzla otrze :pazura:

Edytowane przez okoni
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×